Індустріалізація Сонячної Системи

Індустріалізація Сонячної Системи

Неділя, 25 вересня 2011 г.
Мітки:
Проглядів: 3390
Підписатися на комментарі по RSS

2351 рік. Місячна Колонія. Мегаполіс планетарної мережі об’єднаних колоній ЄС і СНД.

Шатли і космолайнери, вантажно-транспортні великогабаритні зорельоти, хмарами проносились над гермомегаполісом з блискавичною швидкістю, прямуючі до яскраво сяючих міріадами вогнів космодромів, кільцем оточуючих місто. Транспортно-вантажні і транспортно-пасажирські космічні кораблі з Землі і Марсу хмарами літали над космодромами і отримуючи дозвіл на посадку активували антигравітаційні платформи, вимикали турбіни і йшли на посадку, орієнтуючись по голографічним маршрутовказуючим знакам, якими диспетчери вказували напрямок до вільних шлюзових посадкових майданчиків.

В проміжках між рейсами орбітальні патрульні флотилії військових космофлотів ведуть активні роботи по забезпеченню міжпланетних маршрутних коридорів усіма рівнями безпеки космічних польотів. Військові космофлоти сканують міжпланетний космічний простір і очищають його від міріад уламків дрейфуючих в космосі залишків астероїдів, метеоритів і комет, знищених на підльоті до Землі в період останніх двохсот років.

Лише після того, як космічний військовий флот очистить простір для рейсів між трьома планетами, космічне адміралтейство повідомить про це чергових диспетчерів космодромів.

Потім диспетчерам надходять останні інформаційні данні які підтверджують факт безпечності космічного простору остаточно. Ці данні надходять з орбітальних автоматизованих автономних космічних станцій Меркурія, які керуються комп’ютерами з програмним забезпеченням на рівні штучного інтелекту. Комп’ютери орбітальних станцій Меркурія, відповідальні за спостереження за активністю Сонця, виконують роль систем раннього прогнозу і раннього повідомлення про можливі сонячні бурі, в ході яких в космічний простір зі світила вивільнюється радіоактивний сонячний вітер.

Коли орбітальні станції Меркурія повідомляють орбітальним станціям трьох центральних планет людства про те, що у найближчі години не передбачаються сонячні бурі, чергові диспетчери орбітальних станцій трьох планет дають дозвіл на рейсові польоти усім диспетчерам планетарних космопортів.

 

*****

 

Поліс сяяв і мерехтів міріадами вогнів вікон багатоповерхівок, розсіював темряву планети світлом рекламних голографічних стендів. Лише багатоповерхові споруди деяких адміністративних міських установ в яких вже завершилась робота градоначальників занурились у пітьму. Лише в одиноких вікнах будівлі Адміністрації поліса ще світилися деякі вікна. Після довгої наради конференц зал мерії полишили всі урядовці і спеціально запрошені олігархи, окрім двох урядовців і двох олігархів для яких робочий день не завершився, а тільки почався. В кріслах навпроти довгого столу з однієї сторони сиділи урядовці, а з іншої протилежної сиділи два олігарха. Голова адміністрації поліса і голова адміністрації Місячної Колонії передивлялись голографічні і паперові документи, а олігархи тим часом ввічливо мовчки чекали коли їхні старі товариші і партнери завершать перегляд і складання документації в нотатки. Один з двох олігархів встав з за столу і підійшовши к шафі офісного міні-бару промовив.

– Хтось хоче вермут, або віскі? Текілу? Бренді? Може її рідну, …горілку?

– Ні. – Чітко і однозначно рішуче сказав генеральний голова колоніальної адміністрації.

– Ні. Не сьогодні. Надто багато контрактів з компаніями Землі і Марса. Графік поточних справ надто завантажений прийомами, зустрічами на цілий місяць. Тож сьогодні я планую свій місячний графік хоча б трохи розрідити закриттям хоча б деяких поточних справ, завершивши співробітництво хоча б з декількома клієнтами. Тому вибачайте панове, в мене на цілий місяць сухий закон. Мозок матиме лишатись максимально напруженим від максимальної активності.

– Мені плесни вермуту. Але тільки трохи. Так щоб кубики льоду лише на дні стакану плавали. Так. Так, саме стільки. Щиро дякую. Я мабуть трохи промочу горло. Сьогодні о двадцятій годині вечора відбудеться надзвичайно важлива зустріч делегації країни СНД з Землі. А спиртне заспокоює мене в будь-яких ситуаціях.

– Через участь у історичній події ви надто збуджені і схвильовані. Аж занадто, як для особи, яка у цій події буде виконувати ключову роль лише під час рішень в процесі формальних ділових процедур. Активну ключову роль на себе так чи інакше братимуть наші пани олігархи, заключаючи історичні контракти з вповноваженими делегатами з Землі. Це у наших золото-платинових почесних громадян має бути напруження мозкових і нервових резервів та душевне хвилювання напередодні укладання історичного і доленосного контракту.

– Ну по перше, ми вже давно звикли до укладань і історичних і доленосних контрактів, і з Землею і з Марсом. Крім того, пройдуть ще 100, 200 років і усі країни Землі перенесуть від 40 до 90% мереж своїх промислових комплексів до нас на Місяць, на Марс, а коли завершиться колонізація інших найближчих і придатних для колонізації планет, Земляни перенесуть свої державні і приватні індустріальні комплекси і на інші планети нашої системи, а згодом і сусідніх зоряних систем. Це неспинний вічний поточний цикл прогресу індустріальної промислової сфери нашої цивілізації, цикл процесу інтеграції в космос, на нові землі, який вже не спинити ніякими економічними колапсами, ресурсними обмеженнями і науково-технологічними невідповідностями мети і поточного реального потенціалу. Процес розвитку наук і новітніх технологій вже вивів цивілізацію на рівень міжзоряної колоніальної метрополії, і дуже скоро ми реалізуємо усі наші давні перспективні ідеї і наші найбільш сміливі мрії. Це поки-що ви, пане адміністративний колоніальний керівник, по волі долі, або по причині повільного темпу розвитку прогресу в аерокосмічній і колоніально-будівельній галузі, виконуєте помітну ключову бюрократичну функцію в історичній події. Вашим наступникам не пощастить, так як вам, потрапити в кадри прямих трансляцій інформаційних медіа-служб і на сторінки підручників історії колоніального розширення ареалу життя і сфери трудової життєдіяльності людства у просторах Всесвіту. Ви сьогодні ключова і помітна вповноважена особа лише тому, що поки-що офіційно існують лише дві позаземні планетарні колонії людської цивілізації, і таких адміністративних діячів як ви лише лічені одиниці. А ще тому, що поки що лише 17 держав Землі перенесли свої промислові комплекси на Місяць і Марс, і тому кожне нове перенесення промислових комплексів з планети на планету якоюсь високорозвиненою країною Землі, подія безумовно надзвичайно фінансово-економічно великобюджетна, піарна, престижна, стратегічно смілива і тому без сумніву доленосна для цілої нації і для майбутнього усього людства, так як кожний такий крок якоїсь з держав Землі, дає приклад і імпульс іншим країнам Землі, стимулюючи процеси прискорення інтеграції індустрії і інфраструктури з Землі в космічний простір, на нові землі…

 

*****

 

Космолайнер класу «Фаетон», приземлився на 2217-тій посадковій площадці космодрому «Верфортт Астрал», який був збудований на околиці гермополіса спеціально для прийому посадок космічних кораблів елітних класів. В цей день космопорт майже пустував. На його посадкових площадках висіли в антигравітаційному положенні лише 22 зорельота восьми різних класів і чотири космолайнера елітного класу, включно з «Фаетоном». В цілому ж понад 10000 посадкових площадок пустували. Доставлені портовими всюдиходами з герметичних шлюзових задвірок бортів кораблів в герметично зашлюзовані підземні приміщення пунктів карантинного і митного контролю, новоприбулі громадяни з Землі і Марсу, пройшли всі рівні перевірок сканерами, сенсорами і детекторами, комп’ютеризованих автоматизованих охоронних, перевірочних і реєстраційних систем служби митного контролю космопорту гермо поліса.

Нарешті, час напружуючого нерви очікування сплив. В зал очікування групами по три, по п’ять чоловік увійшли члени делегації з Земної держави СНД. Коли в зал увійшли усі 25 чоловік, оглядаючих декор інтер’єру зала і голографічні стенди з рекламами і інформацією про час рейсових вильотів і прильотів космічних кораблів, група зустрічаючих представників політичної і капіталістичної еліти колонії миттєво рушила назустріч високим гостям. Після того як гості-делегати і зустрічаючі їх представники еліти планети наблизились на відстань півметра, зі сторони зустрічаючої групи вперед вийшла симпатична білявка з пишними формами в потрібних місцях, в білосніжній, шитій золотою і срібною ниткою сукні, з прикрашеною алмазами і сапфірами діадемою в локонах волосся. Білявка церемоніально схилилась голові делегації і красивою промовою привітала високовповноважених гостей-делегатів. Після завершення формальних церемоній адміністратори, олігархи і білявка-секретар провели делегатів по сходах в підземний рівень будівлі космопорту, до великого ліфту, який спустив їх в безкрайню напівтемряву підземного паркінгу, де на гостей вже чекав транспорт.

 

*****

 

В стокупольній велетенській будівлі зі сталевих металоконструкцій, на всіх двох сотнях поверхів, йшов своїм неспинним цілодобовим ходом активний виробничій процес. В одному з приміщень диспетчерського пункту контрольного спостереження з гарним видом на центральний цех та голографічними екранами, показуючими виробничі процеси, які фіксуються камерами спостереження в усіх інших цехах промислового комплексу, зібрався великий натовп високо вповноважених людей. Делегати від міністерства промислових галузей Земної держави СНД, чисельністю 23 чоловіка з різним рівнем уважності слухали членів групи адміністративних керівників промислових комплексів, які детально описували усі особливості технологічного потенціалу і устрою промислового комплексу, звітували про реалії циклічного ходу щоденного виробничого процесу в цехах промислового комплексу. Періодично деякі командировані з Землі делегати ставили актуальні запитання.

– Скільки конкретно ПК на поверхні і під поверхнею місяця існують на даний момент? – Спитав делегат представник державної інформаційної служби країни і одночасно полковник секретної служби зовнішньої розвідки.

– На сьогоднішній день на поверхні і під поверхнею Місяця працюють 87001 ПК держав перенесених з Землі на Місяць. Ще 5432 ПК будуються в різних регіонах планети. З них 49% ПК держав перенесені з Землі на Місяць. Така поточна ситуація є на сьогоднішній день. – Відповів один з адміністративних керівників ПК. Після витриманої паузи він продовжив звіт про планетарні мережі ПК і їхній устрій і принцип і прогресивний хід роботи.

– Усі ПК Місяця повністю комп’ютеризовані і автоматизовані, і працюють без участі людей в зонах цехових виробничих процесів? – Спитав делегат з борідкою і в окулярах, член центрального комітету прав союзного об’єднання Земної держави.

– І так, і ні… – Відповів адміністративний керівник ПК. – На Місяці, так само як і на Марсі, діють і не порушуються закони захисту праці і захисту прав громадян на працевлаштування… У нас діють усі сучасні цивілізовані закони. Виробничі промислові машини не витісняють робітничій клас з шахт, заводів, фабрик і служб ремонту, постачання і інших видів технічної підтримки функціонування планетарної інфраструктури. Усі РВПМ, роботизовані виробничо-промислові машини, і стаціонарні і мобільні, керуються людьми-операторами дистанційно. В основному на території ПК в робочі години позмінно присутні лише чергові диспетчери, один з них зараз перед вами плямкає чимось… А також чергові інженери, технологи, програмісти, і ми, адміністративні керівники, теж почергово п’ємо тут каву в офісах. – Розтягуючи посмішку промовив адміністративний керівник.

– Основна частина робітничого персоналу виконує свої трудові обов’язки сидячі вдома. Робітники Місячних ПК мають коди доступу до мережі серверів цехів і установ, в яких працюють і стоять на обліку. Робітник з’єднується через сервер ПК із комп’ютерними системами свого цеху і під’єднується до свого РВПМ, чи РРПМ і починає контролювати його дії і маніпулювати його діями в разі необхідності. Технології підтримки ліній між простірного зв’язку дозволяють сучасним системам дистанційного керування підтримувати дистанційний зв’язок між роботизованою технікою і оператором проф-спеціалістом на міжпланетному рівні. Тому на нашому заводі, наприклад, працюють 57% громадян Місячної Колонії, 23% громадян колонії Марс, а вся решта, це громадяни держав Землі, в тому числі і СНД. От така у нас тут ситуація.

– Таким чином робітничий клас нашої країни не втратить робочі місця?

– Так. Абсолютно точно і вірно. Робітничі кадри вашої країни навіть не будуть змушені переселятись, або літати з планети на планети на роботу. Сучасні новітні технології позбавлять їх і цих клопотів, і буденних турбот. Робітники вашої нації працюватимуть дистанційно, що гарантує їм 100% рівень безпеки праці, а техніка з універсальним комплексом функцій розумної програмної автоматики гарантуватиме 100%-й рівень якості роботи і якість товарів виробництва. Це факт панове. Дані технології відлагодженні десятками поколінь.

– Все це безумовно дуже цікаво шановні. Однак я вважаю, що ми вже почули достатньо вичерпної інформації по цікавим нам темам. – Раптом промовив голова делегації, який весь останній час не відривав очей з голографічних екранів диспетчерської пультової панелі контрольного спостереження і регулювання поточних технологічних процесів. – Нам вже час полишити цей завод і повернутись в наші шатли. Час почати обговорювати деталі наших майбутніх договорів і контрактів.

 

*****

 

Вже через 20 хвилин п’ять темно синіх шатлів з великими ілюмінаторами летіли над поверхнею Місяця, ширяючи над пустельними рівнинами і затіненими і темними в глибині кратерами. Пролітаючи каменисті і запилені реголітом пустоши, шатли час від часу долітали до герметичних велетенських споруд промислових комплексів, і кружляли над їхніми куполами, баштами, безоднями глибоких шахт, над мережами металоконструкцій, по яким тягнулись від вирію до вирію лінії водопостачання, газопостачання, енергопостачання і постачання хімії і інших аналогічних стратегічних ресурсів для мереж промислових комплексів.

В головному шатлі летіли адміністратори колоніального управління, представники ряду корпорацій і голова делегації разом з заступниками і радниками по сумісництву. Слідом за головним ведучім шатлом зграєю летіли чотири інших, з делегатами і представниками адміністративної і промислової еліти нижчих статусних рівнів.

Голова делегації сидів навпроти прямокутного ілюмінатора і стежив за тим, як під ним ландшафти реголітних пустошей змінювались ландшафтами кратерних безодень, а потім час від часу знизу з’являлись візерунки мереж безкінечних комунікаційних ліній інфраструктури планети.

– Мережі промкомплексів Місяця воістину безкрайні… – Промовив голова Земної Делегації.

– Фактично…це так… – Відповів експерт по промисловим галузям Місяця. – Мережі ПК стрімко розширюються. Якщо процес буде і надалі розвиватись таким прогресивно результативними темпами, то вже через років 10-15 Місяць зможе гідно конкурувати з Марсом на зовнішніх ринках на Землі… Ми усіма силами до цього йдемо. Прагнення наростання рівнів прибутків посилює рівень цілеспрямованості і воістину стимулює прогресивний темп роботи як в промислових галузях робітничім класом, так і в діловій сфері діловими колами Місячної еліти.

– Мрієте конкурувати з Марсіанською колонією? – Спитав голова Земної делегації,

переводячи погляд то з ілюмінатора на співбесідника, то зі співбесідника на ландшафтну панораму місячної поверхні.

– Так. У нас рано чи пізно буде потенціал необхідного рівня. Війна за зовнішні ринки збуту на Землі неминуча. І ми до цього протистояння активного готуємось. – Ще більш оживився експерт.

– Це серйозні амбіційні плани панове. – Промовив, паралельно обмірковуючи почуте, голова Земної делегації.– І як ви з ресурсами Місяця хочете конкурувати з Марсом і його надровими ресурсами? – Спитав голова делегації.

– Надрові ресурси Марсу може і більші, і співвідношення ресурсних потенціалів планет нерівне. Однак у нас є амбіції, які стимулюються оптимізмом, а також перспективна стратегія, посилена притаманною лише нам прогресивністю, адаптивністю та пробивною цілеспрямованістю. В наш час коли, усі види ресурсів, в тому числі і самих дорогоцінних і стратегічно важливих можна купувати в будь якому об’ємі і в будь який час. Коли міжпланетний імпорт надає корпораціям і державам такий невичерпний комплекс можливостей для модернізації і модифікації приватних і державних технологій, і забезпечує Їх стабільними поточними надходженнями матеріальних ресурсів, рівень внутрішніх природних ресурсів планети вже не впливає на її рівень промислового розвитку і на рівень прогресивності процесу товаровиробництва. Зараз в наш час для розвитку промисловості і економіки планети важливі інвестиції і науково-технологічний потенціал. Саме він робить планеті статус успішної і розвинутої колонії. Коли ці палкі патріотичні слова пролунали в кубрику шатла, посилившись внутрішньою акустикою, під шатлом вже зникла, лишившись далеко позаду, чорна безодня кратера і тіні цілої ескадрильї шатлів тепер з блискавичною швидкістю проносились по схилам і верхів’ям вкритих реголітом пагорбів. Попереду на лінії вирію мерехтіли далекі вогні гермо поліса.

– Олігархи, політичні діячі і лідери політичних фракцій урядового парламенту Місячної колонії, я так розумію все ретельно спланували, і все врахували як істинні дипломатичні і економічні стратеги. Браво, панове, браво… – Голова делегації з Землі сплеснув долонями і посміхнувся, оглядаючи вирази облич присутніх в кубрику шатла членів і голів колоніальної адміністрації, представників і голів корпорацій та компаній Місяця. Судячи з того, що він побачив в усіх припіднятий настрій і олімпійський спокій, було очевидно, що вони наперед спланували цю ключову частину ділової розмови, все що було щойно сказано, було сформульовано і узгоджено силами, які стояли над усіма тут присутніми людьми, і вірогідно – над усією Місячною елітою.

Пройшло ще декілька хвилин і тінь шатла вже падала на багатокупольну споруду готелю. Шатл уповільнивши швидкість починав знижуватись, повільно йдучи на посадку.

– Скільки приблизно весь процес займає часу? У нашої країни дуже велика мережа промислових комплексів. Міністр особливо цікавився цим питанням. Він проаналізував інформацію, що надходила від розвідувальних служб і з Міністерства Позапланетних Справ, про те скільки часу займали процеси переносу ПК з Землі на Місяць, раніше, в минулі часи. У випадку з кожною країною терміни і дати завжди різні.

– В пунктах договору з урядовою адміністрацією колонії і з місячними корпораціями, ви все це скоро прочитаєте. Тільки будь ласка не до дир. Усі ваші заводи і фабрики на Землі просканують спецтехнікою, зберуть з баз даних спец серверів матеріали з усіма проектними кресленнями будівельних споруд. На Землі ваші ПК дезактивують і запечатають. А перед цим усе обладнання, комп’ютерні системи, всю спец техніку демонтують і законсервують, програми програмного забезпечення роботизованої комп’ютеризовано-автоматизованої РВП техніки запишуть на диски. На поверхні Місяця на купленій вами земельній площі по новому від фундаменту до дахів зведуть споруди ваших промислових комплексів. Потім в їхні цеха і офіси монтуватимуть і встановлюватимуть привезену вами з Землі на космотранспортних кораблях техніку і обладнання. В комп’ютери систем цехової і офісної техніки і обладнання завантажать ваші програми з вашими секретними технологіями виробництва. Крім того наші корпорації неодноразово пропонували і неодноразово пропонуватимуть вам пакети рекламних голографічних платинових каталогів, а вашим промисловцям пропозиції замовити фірмові спец товари місячних гігантів товаровиробників. А конкретно: високоякісне новітнє промислове обладнання і прибори, комп’ютеризовано-автоматизовані устаткування, роботизовану РВПТ і РРПТ і тому подібне. Після підписання договору історичного масштабу між вашою країною і нашою колонією, представники наших корпорацій засиплють вас своїми контрактами, рекламами і їхніх пропозицій буде більше, ніш зірок в космосі…

– Ми підпишемо договір…я думаю вже…е…сьогодні, у вечорі… - Промовив голова делегації.

 

Шатли, пролетівши над водною поверхнею озера, сіли на посадковій площадці, яку оточували лабіринти алей з садовими декоративними кущами, за якими починалась невеличка крита мармуром і гранітом площа, на одній з окраїн якої лінії фонтанів тягнулись вздовж мармурових стін колонного мармурового входу в вестибюль готелю «Срібна Ніч».

 

 

******

 

Після укладення договору між КМ і Земною державою СНД, після усіх офіційних урочистих церемоній, банкетів і тому подібних подій пройшло два тижні. ЗМІ Місяця, Землі і Марсу висвітлюючи усі ці події своїх щоденних інформаційних повідомленнях, в прямих трансляціях і дискусіях в телепередачах, не упустили жодного факту, жодної чутки. Однак в період усіх тих подій все ж таки були епізоди які так і лишилися в тіні поза зором громадськості, завдяки старанням спецслужб і урядів обох держав які миттєво і таємно загасили і зам’яли дуже великий політичний скандал. Спецслужби вжили усі заходи для того щоб інформація про виниклу ситуацію не просочилася в ЗМІ і завдяки цьому політичний скандал мав умовні характеристики скандалу, оскільки він не був ніким висвітлений і ситуація була вирішена між урядами і прокуратурами двох держав в тіні від сторонніх очей. По принципу не вимітання сміття з хати.

Земля. Країна СНД. Палац Адміністрації Президента.17.09.2351 року. В 11-35, в понеділок, в кабінет зі стінами вкритими блакитним і білим мармуром, з мебельним інтер’єром в якому перевага віддавалась меблі з червоного дерева і золотою інкрустацією, увійшов екс-голова Земної Делегації, нині новий недавно призначений міністр з питань міжпланетних справ.

- Доброго дня. Сідайте будь ласка. – Промовив віце-президент за спиною якого на всю стіну розтягнувся як гобелен великий державний прапор.

- Дякую пане віце-президент. Прибув настільки пунктуально наскільки зміг.

- Я викликав вас, щоб повідомити дуже важливу новину. Вчора спеціальна секретна слідча комісія завершила розслідування ряду справ пов’язаних з корупційними злочинінами які були скоєні вашими підлеглими і викриті службою безпеки Місяця під час командировки вашої делегації на Місяці. В ході слідства випливло дуже багато гірких очікуваних і неочікуваних фактів які безумовно зламають багато кар'єр. Справи як ви знаєте були порушені прокуратурами Місяця і нашої держави проти чотирьох ваших підлеглих і проти десятьох громадян Місячної Колонії. Слідство завершило справи цих громадян. Тепер їх чекає суд, одних на Місяці, одних у нас. А Суд він і на Місяці Суд. Так от. Маю вам повідомити що жодного гіркого факту небезпечного для вашої кар’єри під час слідства не виплив. Хоча можливо ви і справді стовідсотково діяли не виходячи за межі своїх повноважень, робили лише свою роботу і взагалі ні про що не знали. Ну це вже не важливо. Головне що рок обійшов вас стороною. От послухайте і подивіться як наші і хлопці погоріли. А я на деяких девився як на перспективних політичних діячів нової генерації. Що ж їм ми вже нічим не допоможемо.

Голографічний екран настільного компьоютера в мить активувався і почав показувати відео записи надіслані з прокуратури для закритого перегляду і особистого користування.

Матеріали з секретного терміналу відділу служби внутрішніх розслідувань служби безпеки Місячної Колонії . Матеріали з інформаційної бази доказових аудіо-відео матеріалів на підставі яких були заведені карні справи проти громадян Місячної Колонії і однієї з Земних Країн СНД.

Аудіо-візуальний запис мікро-камер і мікро диктофонів прихованих систем спостереження встановлених з санкції прокуратури. Запис був зроблений в готельному номері №458 в 11.07.2351 р. в 21-54.

- Скільки пане Ганс ви хочете за організацію таємного перенесення нашого Військово-промислового–комплексу з Землі на Місяць?

- Ну…у… По перше тільки під землею і тільки на глибині близькій к ядру планети і тільки за 20 трильйонів доларів….

- Порукам.

Аудіо-візуальний запис мікро-камер і мікро диктофонів прихованих систем спостереження встановлених з санкції прокуратури. Запис був зроблений в готельному номері №458 в 11.07.2351 р. в 21-54.

- Скільки коштує ваша інформаційна підтримка і інформаційне сприяння пане Романенко?

- 45 мільйонів євро і я зливатиму вам усю інформацію з мого міністерства стосовно нашої зовнішньої політики….

На завершення бесіди віце-президент потискаючи руку міністру промовив.

- Поздоровляю. Маю ще вам повідомити що президент має намір нагородити вас деякими особливо значними орденами і медалями за вклад в справу розвитку міжпланетного співробітництва і за зразкову чесність і відданість справі і лояльність перед законом. В загалом самий основний платиновий орден Зразкового Політика вам дадуть саме за факт вашої не причетності до усіх останніх корупційних справ які розслідувались спец службами і прокуратурою в цьому році. Дякуємо вам пане за службу. Між іншим якось ви швидко накопили гроші на недавно придбані вами маєтки в 11 країнах світу.

8

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>