Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. От що мене дратує в псевдовоєнних історіях - у нас тут справжня війна йде, але про неї писати ніт. Треба придумати щось абстрактне.

  І правопис прямої мови... ну це таке.

  Отже, по суті. Ідея є, сюжет наче є. Теми немає. Світ плаский. Тобто видно, що конфлікт, карантин, зомбі, але цього всього так багато в поп-культурі, що уява вже не домальовує світ, а витягує шматки із відео та ігор. І все воно зливається в щось аморфно-невизначене. І не зачіпає.

  І, так. ІМХО - розтягнуте для такої їдеї, її б на мініатюрник.

 2. 2020-11-11 в 15:09:05 | Спостерігач

  Ого! Твір про актуальну для України тему - рідкий звір на цьому конкурсі. Це для мене завше плюс. Особливо мені не зрозуміло чому митці так старанно заплющують очі на віну. Але то я відволікся...

  Персонажі і світ сподобались. Об'ємні та гарно викладені. Динамічно, тонкими штрихами не накидаючи купи Мотлоху. Це, на жаль, у нас рідкість.

  На початку підводка до історії мені не сподобалась, але в кінці все стало на свої місця. Варіант. Хоча можна було зробити і інакше.

  На цьому конкурсі це перше оповідання, що я читав не перестрибуючи через абзац. Дякую.

 3. Цікаве за рітмом оповідання. Гарна дінаміка як за для історії без прямих бойових дій.

  Атмосферно та тематично добре вкладається стиль затяжного зомбіапоку та постапоку вцілому.

  Нагадало стару говірку від Native Americans, де ти стаєш тим вовком якого більш годуєш.

  Гарно показаний внутрішній конфлікт голоівного герою за допомогою іншіх персонажів.

  Читається досить легко але не занадто леко. Дає хвильку на подумати над питаннями що задає автор.

  Оповідання виглядає як частина з хронік якогось всесвіту де лютує зомбоапок. Тож мені цікаво буде почути про долю інших персонажів в майбутніх оповіданнях автора.

  Дякую за гарне оповідання.

 4. 2 Chernidar:

  Fiction reveals truths that reality obscures
  - Ральф Волдо Емерсон. Такі теми як війна, сособливо наша, мають знаходити вихід у творчості. І фантастика зручний інструмент для розгляду цієї теми.

  Так тут я вас не зрозумів. То світ плаский чи уява малює? Якось ви самі собі протиречите у вашому коментарі. Ну і сам Український літ ринок майже порожній і не можна сказати аби в нас були вже таке засилля якогось жанру. Особливо в літературі.

 5. 2 Chernidar

  Але дякую за відгук. ))

 6. 2 Спостерігач

  Дякую за відгук.

  Я думав про підводку. Але мені хотілося дати прогресію персонажів та перспективу було/стало з поправкою на часі.

  2 RedVeil

  Дякую за відгук. І насправді перш ніж писати оповідання світ прописав на кілька шарів аби декорації для подій та персонажів виглядали більш об'ємними.

 7. 2020-11-16 в 14:28:25 | Анонимус

  Понравилось произведение. Динамично, бодро. Напоминает коротенькие рассказы мэтров фантастики второй половины прошлого века, когда берут для фона какое-то событие(в данном случае условную войну, длящуюся несколько лет, особо никому не нужную в тылу)и на первый план выносят одну-две мысли, которые вне времени и событий.

  Всё те же переживания могут касаться людей и с других профессий, докторов, следователей, пожарных с их "делай хорошо работу, не позволяй чувствам взять над тобой верх, держи их на коротком поводке".

 8. 2 Анонимус

  дякую на доброму слові )

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)