Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2020-11-02 в 21:35:36 | Алхімік

  Напевно, й так можна, коли неважливо Денис пішов зі звалища, чи взагалі пішов. Головне, що перед нами /озираюсь і поки що не бачу Леданики / справжня об'єктивна і суб'єктивна фантастика. Нам змальований фантастичний світ майбутнього Землі і суб'єктивний світ Дениса, котрий змінився назавжди після відльоту Кіма.

 2. Лірична НФ... ну нехай. Що мене шкрябнуло - як прибулий на космічному кораблі шукає життя блукаючи по планеті. Не сканерами, детекторами, аналізом впорядкованих структур, а просто блукає. Нє, серйозно? Ніяких протоколів першого контакту немає?

  А тут чіткий контакт другого чи й третього роду. Але ніт. Походимо, подивимось і підемо геть.

  Друге. Кисню там значить багато. Вуглекислого газу очевидно, теж. Отже, якась рослиність є. В чім проблема синтезувати мастило? Процес Фішера-Тропса релігія забороняє? А реакцію Сабатьє? Це не те щоб високі технології. Перше так узагалі 1920-роки. Взагалі байки про те, що "енергія є, але немає викопного палива, тому немає мастила" - це байки. Якщо є енергія і вуглекислий газ, то буде і кисень, і метан.

  Краще б це не видавало себе за НФ.

  Ага, мовне.

  Виглядає на переклад з російської. Бо в українській феро - з одним "р". феромагнетики, відповідно "Ферополіс". Якщо мається на увазі "залізне місто".

  А змісту цього речення я просто не розумію

  "Одного разу переконаний у своїй бездоганності, тепер він справляв загрозливе і жалюгідне враження."

  Так не говорять, перефразуйте.

 3. 2020-11-04 в 21:34:08 | Спостерігач

  Хотось кудись прийшов. Хтось звідкись пішов. І нічого не змінилося. Ну окай є притензія на філософську думку та позу. Але як на мене це викликає хіба що посмішку. Сумну. Бо хотілосяб якоїсь фантастики.

 4. 2020-11-05 в 10:21:42 | Анонім Нікнеймович Інкогніто

  Атмосфера в стилі "Той, хто біжить по лезу". Єдине, що світ майбутнього змальований злегка старомодним... Ця вся іржа, труби та металобрухт нагадує 70-ті роки, за що можуть полетіти на твір камені. Але не виключено, що автор надихався олдскульною фантастикою. А якщо так, то, думаю, сконструювати якийсь нанополімерний апокаліпсис для своєї книжки він зможе запросто. Якщо це буде потрібно.

  А Дениска - молодець! Доки Кім там прохолоджувався під отруйною атмосферою, той вирішив серйозно поліпшити свій побут smile І дуже добре, якщо Кім після своєї наївної поведінки залишиться живим.

  В цій роботі є купа по-справжньому повчальних моментів, внаслідок яких зникає бажання прискіпуватися до технічних моментів викладу інформації.

  Так от, що можна винести для себе з цього коротенького тексту?

  1- коли припхався в чужий світ - подбай про свою безпеку;

  2 - коли хтось припхався в твій світ - це може врятувати тобі життя;

  3 - коли хочеш щось знайти, то нічого пхатися кудись без приладів і відповідного матеріального забезпечення;

  4 - якщо щось важливе вже знайшов, то не обов'язково когось випихати - можна прикинутися, що тебе не існує smile

  5 - можна запхнути... за пояс думку соціому, якщо вона помилкова;

  6 - потрібно пропихатися нагору, якщо ти ... кхм-кхм... життєвою ситуацією вже запхнутий за пояс smile

  7 - хто халтурить, буде катати чужі спини безкоштовно;

  8 - хто уважний і обережний - полетить до зірок, з легкістю осідлавши чужу спину;

  9 - під лежачий камінь вода не тече;

  10 - Хто чекає допомоги, той зможе її розгледіти та вчасно скористатися.

  Якщо в творі можна побачити глибокий повчальний зміст - він мені подобається. Попри недоречності, спосіб викладу і орфографічні помилки. Твір - якісний, тому вважаю, що зайві дрібниці вам буде легко усунути.

  Авторе, пробачте, якщо щось не так. Спасибі вам за працю. Думаю, у вас все вийде.

 5. Нагадує мультик "Валлі" і антураж гри "Deep sky derelicts".

  Початок непоганий. Локація сподобалася та передана вдало, хоч і "тьмяний, білястий світанок" уявити не зміг. Відчуття, наче поєднали непоєднуване й воно не працює в тандемі.

  З часом описів стало надто багато і я зрозумів, що вони займають більше 50% усього твору. На початку це круто та змушує відчути все навколо, а потім стає нудно. Не вистачає дії.

  Загалом історія не погана, але знову ж таки - це обрізаний початок, а не щось самодостатнє. Є певна база для історії, але все почнеться, коли обоє познайомляться та почнуть думати над проблемою, яка стосуватиметься планети, або компанії "ММ".

  Персонажі 7/10

  Ідея 8/10

  Атмосфера - 8/10

  Історія - 3/10

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)