Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. Недочитала. Авторе, майте совість! Гадаєте, у кожного читача вистачить терпіння по п'ять разів читати одне й те саме?

 2. Вітаю, авторе!

  Мене зачепило, не знаю чим, але пройняло. Вдалася атмосфера рутини, буденності і сірості. Щоправда, як на мене, надто затягнуто, сцени дублюються. Розумію, що воно грає на атмосферу, та все одно варто б скоротити, або подати якось інакше, можливо, під іншим кутом.

  Гірше з фантастичним елементом - його тут взагалі немає.

  Ну і кінцівка:

  — Первое правило гражданина…
  Я набрав у груди повітря й найголосніше прокричав:
  — Делать!

  Вам вона, часом не нагадує:

  Сколько пальцев, Уинстон?

  Але, якщо для Орвела персонажа ламали довго, то ваш ГГ "поплив" одразу. Замало для психологічного зламу. Тут би варто було б або довше, або якось сильніше, відчутніше вдарити по психиці ГГ (звісно, НМСД).

  Успіхів та наснаги!

 3. Написано уміло. При читанні зустрів десь поряд співзвучні слова, але то дрібниці. Маємо конфлікт сірої буденності (і вдома й на роботі)і бажання вирватися з неї. Буденність перемагає. Точніше, ГГ пристосовується до неї і ще питання, чим все закінчиться. Твір дуже атмосферний.

  Фантастики дійсно не вистачає.

  Авторові - успіхів!

 4. "Ходи шефа слухові прибиральниці" - дуже важка конструкція, але замінити можна. В цілому мова піддається побіжній редакторській правці. І атмосферний твір. Це точно. Але мені в такій атмосфері дихати важко. Хочеться чогось оптимістичнішого. Особливо зараз. А якщо говорити про рівень виконання, то він гарний (все пізнається в порівнянні). Хотілося б, аби ще й тема була на висоті. Але це наживне. Авторові успіхів і успішної реабілітації після роботи над текстом.

Повернутися на сторінку