Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

 1. Ну що: початок - відвертий фейл. Йому приділено забагато місця і при цьому він ні про що. А ще відсікає чоловічу аудиторію.

  Далі - звична фентезі-казка, кінцівка теж передбачувана. До речі, словосполучення "ефект маятника" вжито невірно, краще замініть на "ефект дзеркала"

  На початку багато місця приділено гаду-соловіку, все чекав на якусь помсту. Але ніт, Все пропало.

  Далі.

  В подібних історіях вкрай не рекомендується замінювати дію на розповідь про неї.

  Ну й з мотивацією героїв так, що "не вірю". От не вірю, і все.

  ІМХО варто було більше стилізувати під казку ніж під історію жіночого журналу.

 2. 2020-11-11 в 20:28:02 | Спостерігач

  Якось долав себе на початку і продовжував читати. Але коли тект перетворився на суцільну стіну нудних розлогих роздумів мотнув до низу...

  І добре.

  Отже маємо чергове безлике створіння з родини Мері С'ю...

  Свят. Свят. Свят.

 3. 2020-11-17 в 22:52:31 | Алхімік

  Швидко промайнуло життя героїнь, але не швидко прочиталось оповідання.

  А в казках кажуть навпаки, що швидко казка мовиться, та не швидко справа робиться.

  Та й читач така істота, гм, цікава. Щоб відчути причетність до вигаданої історії, йому потцрібно пройнятися одномоментністю дії, тому письменнику потрібно детальніше описувати необхідні події для сюжету й вправно вплітати переходи між ними, щоб не виникнуло відчуття розірваності. Мені, наприклад, не вдалося сприйняти історію цілісною, ще й забракло чогось, щоб співпереживати героям. Слабко повірилося, що на "економці" будуть одружуватися, хіба що, якби був згаданий шлюбний контракт, де, дійсно, було передбачено усю безправність героїні. Але то була б уже інша історія. А в цю не повірилося, здалося, чи то героїня перебільшує поневіряння, чи то сатрапи недалекі попалися. Що в наших умовах здається награним. Наприклад, у мене, коли "ділили" будинок, тітка аргументовала суперечку тим, що проти мене вона не має нічого проти, але невідомо на кому я одружуся й в майбутньому можуть виникнути складнощі. Ось таке.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)