Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. 2015-02-21 в 13:02:08 | Олександр

  Діалоги мені дуже сподобались, хоча думаю вам тут нарозказують... Навіть чути, що місто N у західній Україні, проте не далеко, десь Прикарпаття наче. Хоч одна людина використала слово нахрєн. Про сюжет - багато подібного уже написано, реакція героя також трохи дивна, людина його типу думаю не стала би так перейматися. Самі Інопланетяни трохи дістали своїми загадками, за це вам плюс, дісно хочеться їм наперти, щоб не видрючувалися. Кінцівка трохи незрозуміла тим, у якому віці герой помирає, і чому сам. Думаю це можливо було б прояснити буквально ще у три - чотири речення. А загальна моя оцінка - добре, перш за все тому, що без внутрішніх зусиль і навіть з цікавістю дочитав до кінця.

 2. Кінцівка трохи незрозуміла тим, у якому віці герой помирає, і чому сам. Думаю це можливо було б прояснити буквально ще у три - чотири речення.

  Хотілося тут дати волю фантазії читача, але прогадала. Наступного разу врахую. Дякую.

  Про сюжет - багато подібного уже написано, реакція героя також трохи дивна, людина його типу думаю не стала би так перейматися.

  Не зовсім точно зуміла передати його настрій і характер, мабуть. Але його не стільки дратувало те, що він не побачить космос (хоча йому цього хотілося, не дивлячись на те, що Макс і не розумів, що саме йому можуть дати), скільки те, що він через дурницю втратив Можливість (так, саме з великої букви). Тим більше, люди часто перебільшують важливість того, що вони втратили.

  А загальна моя оцінка - добре, перш за все тому, що без внутрішніх зусиль і навіть з цікавістю дочитав до кінця.

  Дякую Вам. Дуже приємно.

 3. Як то кажуть: на кожну шкварку свій вареник. Я на відміну від Олександра дочитав ніби дерся на скелю.Тут не вичитувати - виписувати тре. Вибачте -не моє (

  Удачі на конкурсі.

 4. Я на відміну від Олександра дочитав ніби дерся на скелю. Тут не вичитувати - виписувати тре. Вибачте -не моє (

  Розумію. Дякую, що висловили свою думку smile

 5. Дуже гарне і абсолютно правильно побудовне оповідання. Стиль на мій погляд ідеальний, короткі речення, жодної перезавантаженості. Сподобалось використання суржика. Гарно побудовані діалоги, практично ніяких "сказав він", пояснила вона", але весь час розуміло хто говорить.

  Найкраще це стилістика написання

  у піцерії під назвою «Піцерія», снідаючи піцою

  Гарно граєте зі словами. Єдине зауваження, хто в нас снідає піцою? Піцу їдять ввечері і з пивом.

  Класний момент з перерахуванням всього, що відбулось 12 серпня.

  Чудове використання ближче до кінця дзеркального відображення вступної частини.

  Вибачте -не моє

  Напевно. Взагалі не розумію, де тут треба "дертись на скелю". Простіше писати вже неможливо.

  реакція героя також трохи дивна, людина його типу думаю не стала би так перейматися

  Для мене абсолютно зрозуміла реакція. Цілком підходить характеру героя.

  Кінцівка трохи незрозуміла тим, у якому віці герой помирає, і чому сам
  Наступного разу врахую

  Знову ж таки для мене кінцівка зрозуміла. Жив неправильно от і сам. І взагалі народжуються і помирають люди самі. Не памятаю звідки це.

  Ну і, звичайно, що за відгук без критики. Як на мене дуже затягнутий монолог інопланетянки. Але, можливо, це питання смаку і хтось нижче навпаки скаже, що це найкраща частина.

  Вцілому професійно написане оповідання і за сюжетом, і за стили, і за побудовою.

  Вітаю і успіхів.

 6. Спочатку заінтригувало, а потім ніяк не могла продертися до того що ж відбувається, нуднувата і дуже розтягнена зав*язка. В ідеї щось є. кінцівку не дуже зрозуміла. Чому ж все таки так жорстко, нікому, нічого. Бац і все. Так були зацікавлені в ньому і залишили. Для мене нелогічне обмеження.

  І ще одне. Може це і жива розмовна мова, але читати я все ж хотіла б літературною. Ну, може, кілька слів, щоб підкреслити, що герой суржить.cheese а коли постійно перечіплюєшся через усі оці словечка.

  І може занадто пафосно, але

  Як парость виноградної лози,

  Плекайте мову. Пильно й ненастанно

  Політь бур'ян. (Рильський М.)

  Авторе, не сійте бур*ян!

  І спотикалочки від мене (те, на чому я особисто перечепилася і вважаю за помилку)

  І, навіть, слабко пам’ятаю,

  Ніколи не бувають вставними словами і не виділяються комами: ніби, нібито, мовбито, наче, неначе (складні сполучники), все-таки, навіть, майже, адже, якби, от, принаймні, при тому, при цьому, тим часом, до того ж, приблизно, буквально, якраз, між тим, за традицією, у кінцевому підсумку (а не рахунку), як-не-як і деякі інші.

  якщо я помиляюсь, поправте

  Була би в мене шерсть, вона би дибом встала.

  щось тут заритмізувалося, як у вірші. Здається, це не дуже добре для прози.

  всі уставилися на нас
  вирячилися, витріщилися

  до мене прикліпатися
  це що?

  просветління,
  ну як мінімум просвітління

  інших я не вірю. – на хвилинку запнувся, а потім додав: - Точно нє.

  двокрапки не треба, бо слова автора посеред прямої мови

  Спіч про гугл нащо? Для мене зайве

  що я є терплячим
  ай єм, же сюі, я є ?

 7. Взагалі не розумію, де тут треба "дертись на скелю". Простіше писати вже неможливо
  .

  я теж продиралась, але з половини пішло краще

 8. Написано добре, гарне оповідання. Але в самій ідеї є певний ляп - не лише в цьому творі, а в багатьох подібних.

  От такі розумні ті інопланетяни - вони що, не знають елементарної людської психології? Не знають, що коли людина буває чимось дуже сильно вражена, їй неодмінно треба з кимось поділитись враженням? Мали б знати про це; тоді до чого ті заборони? Хотіли напоказувати таємниць - ну то покажіть, та й усе.

  Звісно, Максим усе втратив, а хто винен? Севен - бо цілковита дурепа! Блондинка інопланетна, хай мене автор простить!

 9. інтер1, дякую Вам. Дуже підбадьорили.

  Ну і, звичайно, що за відгук без критики. Як на мене дуже затягнутий монолог інопланетянки. Але, можливо, це питання смаку і хтось нижче навпаки скаже, що це найкраща частина.

  Врахую наступного разу. Ще раз дякую.

  щось тут заритмізувалося, як у вірші. Здається, це не дуже добре для прози.

  Маєте рацію) Не помітила перший раз.

  І ще одне. Може це і жива розмовна мова, але читати я все ж хотіла б літературною. Ну, може, кілька слів, щоб підкреслити, що герой суржить.cheese а коли постійно перечіплюєшся через усі оці словечка.

  Я усвідомлювала, що йду на ризик, але цього року багато подорожувала Україною, і жодного разу не чула "літературної мови". Ви здивуєтеся, але «чисту» українську чула тільки від представників російськомовних територій України (наприклад, Донецьк). Більш того, у Львові мені зробили зауваження через те, що я розмовляю "надто літературно"(розумію, що все одно мені треба багато працювати над собою). Мене тоді це вразило, і певним чином вплинуло на долю цього оповідання) Суржиком я не володію, тому дуже уважно прислухалася до своїх однолітків. Ну от і вийшов такий неоднозначний експеримент.

  З двокрапкою і "навіть" Ваша правда. Дякую за Ваші цінні зауваження smile

  Звісно, Максим усе втратив, а хто винен? Севен - бо цілковита дурепа! Блондинка інопланетна, хай мене автор простить!

  Мені вона самій не подобається :D Я і не планувала, що Севен буде надто розумною чи знатиметься на людській психології. Вона створила певний алгоритм, і не відступила ні на крок від нього. І взагалі забагато пафосу, поверхнєвих оцінок і загадковості, як на мене. Тим більше, я не ототожнюю науковий прогрес з досягненням соціально-психологічної зрілості раси.

 10. розповідь про тупих інопланетян. скучно

 11. 2015-03-03 в 02:05:57 | Альтаїрченко

  Що вдалося:

  Внутрішній монолог 20 річного хлопця. Реалізм: у першій половині оповідання усі сціни і ситуації справжні. Взагалі, написано добре.

  Ще добрий момент - мовне питання: 1) прибульці говорять незвичної мовою (бо в деяких оповіданнях усі іноземці/прибульці вживают той самий сленг що й аборигени) ; 2) Абориген дивується, коли чує занадто літературну мовувід свогооднолітка (у деяких творах цей момент геть відсутній)

  Що напрягає:

  1) Динаміка першої половини твору. Занадто повільно. Ми вже давно зрозуміли, що інопланетяни хочуть спілкуватися з Максом, а це все розжовується і розжовується: довга сцена у парку, довгі дискусії з "Севен".

  А потім доооовгий-дооовгий перехід через портал. Ну ми вже зрозуміли що це портал до космосу! Нам вже цікаво, що там далі. А герой все підходить і підходить до того порталу, а потім довго ним мандрує, а потім цілий параграф приходить у себе. Невже не можна якось швидше дістатися космосу? smile

  2) філософія про красу, незбагненість і нескінченність Космосу. Не вразило.

  3) Решта життя Макса - занадто пунктиром.

  4) У 46 років Макс став розумово неповноцінним: дивиться на свою дружину як придурок, не бачить нічого крім цицьок. Дуже деградував ментально - от до чого доводить перебування у Космосі smile

  Резюме: автор вміє добре писати, але краще б більше динаміки - і менше Філософії Незбагненого smile

 12. розповідь про тупих інопланетян. скучно

  Все одно дякую, що прочитали)

  Резюме: автор вміє добре писати, але краще б більше динаміки - і менше Філософії Незбагненого

  Дякую за деталі. Зрозуміла, у якому напрямі рухатися. Наступного разу докладу зусиль, щоб зауваження були враховані smile

 13. Є певна проблема. Десь на ринку читачу вже розкривать карти хто є співрозмовниця, а от герой виявляється дурнішим. Через те надвеликий шмат тексту до порталу включно із диалогом стає... не дуже цікавим.

  І потім автор обманює читача, замість розгадки навіщо ж був потрібен цей Макс, надає іншу загадку, яка залишається без розв'язання. Що повинен був знайти Макс: Космос для людства, Космос у собі, себе для Космосу?

  А написано вправно.

 14. Подивися на Деймос і Фобос. Ти вже знаєш, хто відкрив їх для Землі? Але Джонатан Свіфт передбачив їх існування набагато раніше у своєму «Гулівері».

  До речі, знаєте як саме Свіфт це передбачив?

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)