Златка народилася на острові Благоденства. Був собі такий острів на Землі посеред інших значно ширших територій, що десь так раз на століття спустошувалися війнами. Людство ніяк не могло викорінити в себе цю шкідливу звичку раз і назавжди, позбутися воєн, немов хвороботворних бактерій чи поганого запаху з рота. Війни були дивні: зброя масового знищення досягла такого розвитку, що варто було керівникові однієї з трьох супердержав лише не врівноважити свою агресію та сьогочасні інтереси дрібкою здорового глузду чи гуманізму і – бам-барабам! – мільйон, а то й мільярд людей вимирали від невиліковних хвороб, спричинених біологічною зброєю.
За якийсь там рік винаходили вакцину, епідемію зупиняли, по планеті здіймався лемент – мовляв, що ж ви робите, майте совість, всього не загарбаєте, а планету знищите! І приблизно століття все було мирно. Вірніше, хтось вдосконалював засоби лікування, хтось створював нові види зброї, хтось виступав по всеплатентому телебаченню проти війни, хтось розважав населення планети, щоб відволікти від негативних думок. А потім знову у керівних головах щось клацало, і передові технології знищення починали випробовувати на обивателях.
На острові ж Благоденства воєн не було зовсім. Цей острів колись штучно створили троє стомлених від суєти геніїв-мультимільярдерів. Острів квітнув посеред океану, накритий антибомбовим саркофагом. Там жило кілька тисяч людей, відібраних зі всього світу за гарні гени та високий інтелект. Це вони винайшли технологію загоєння смертельних ран, синтезування білкової їжі з води й повітря, вони сконструювали універсальну всепланетну мову, яку розумів кожен землянин. Мешканці острова Благоденства, що він народження не знали воєн і зла, мали нести мир. Колись миротворці з острова Благоденства принесуть мир на всю планету. Якщо встигнуть.
Коментарів: 3 RSS
1Smith. John Smith.18-03-2009 14:31
Коли я буду Чорним Володарем, я нізащо, нізащо, нізащо не буду розповідати поваленому супротивнику плани та наміри! (с).
Хоча б тому, що це страшенний штамп.
Дуже наївна казочка. Саме казочка, а не фантастика, й безліч роялів грають в кущах. Наприклад, всі біжать до того сховища, й не звертають уваги один на одного. Або протигази, що захищають рівно на сорок відсотків. Цікаво - зверху чи знизу? А якщо два натягнути - то чи буде на 80?
Кілька куль, що примусили обличчя нападників витягнутись - це просто чудово! Гуманна зброя, бо зазвичай кулі примушують падати та матюкатись.
2автор20-03-2009 09:32
Ви такий кумедний, Джоне! і дуже вузько визначаєте "фантастику". Ви її зводите до НФ, і самі собі робите "обрізання світогляду".
Людвігі фон Безжалісні перед тим, як доконати ворога (хорошого)сто пудів висловлювали і будуть висловлювати своє до цього ставлення, адже для самого себе "хороші" саме вони, а не герой.
Про протигази преба написати "захищають не повністю", та і про кулі теж спасіба.
3John Smith20-03-2009 15:25
Неправда, шановна авторко, я люблю також хороші фентезі й навіть, під настрій, гарні казки. Так що нічого я собі не одрізав.