Для чого ви пишете?
Чи легко бути письменником в Україні?
Чи вже заробляєте собі на життя писанням?
Якою має бути ідеальна книжка?
Опишіть, яким станете письменником, коли виростете.
На ці складні, а інколи і дуже прості, питання відповідають молоді українські письменники.
Сьогодні до вашої уваги інтерв'ю літературного оглядача "Української правди. Життя" Ірини Славінської з двома десятками молодих українських письменників.
Оскільки цього разу матеріал координатори не готували, то й не розміщуємо його на сторінках Літературного об'єднання, а даємо посилання на першоджерело. Втім, обговорення, як завжди, вітається.
Молоді українські письменники, яких варто почитати
Яке літературне майбутнє України? Воно насправді вже почалося. Знайомтесь!
"Українська правда. Життя" вирішила познайомити вас зі своїм списком молодих українських поетів і прозаїків.
Попередній ліст учасників мені допомогли зібрати особистий досвід читання, головний редактор журналу "ШО" Олександр Кабанов і програмний директор Форуму видавців Григорій Семенчук.
Якщо серед героїв цієї статті ви не знайшли свого улюбленого молодого автора, то варто знати таке: лише частина авторів з мого списку потрапила до дайджест-інтерв’ю.
Річ у тім, що українські молоді письменники дуже розбалувані увагою ЗМІ. Хтось за три тижні не знайшов часу відповісти на листа, хтось не дотримався обіцянки надіслати відповіді вчасно, хтось взагалі відмовив мені в інтерв’ю.
У будь-якому випадку метою цієї добірки є познайомити вас з молодими авторами трохи ближче, а не рейтингувати їх і складати якийсь ТОП-20.
Кожному з молодих авторів ми надіслали кілька однакових питань.
Повна версія статті доступна за посиланням: