Зустріч з Наталією Щербою

Зустріч з Наталією Щербою

Понеділок, 20 січня 2014 г.
Рубрика: Новини української фантастики -> Анонси
Проглядів: 1281
Підписатися на комментарі по RSS

ИзображениеЛітературне об'єднання «Зоряна фортеця» (http://starfort.in.ua) та Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва (http://www.shevkyivlib.org.ua) оголошують про початок нового спільного проекту «Книжкові зустрічі».

Раз на місяць ми плануємо проведення спільних зустрічей з письменниками, презентації нових книжок і випусків літературної періодики.

Першим заходом нашого спільного проекту буде творча зустріч з письменницею Наталією Щербою, автором казкової історії «Часодії». На зустрічі з Наталією можна буде придбати книги циклу «Часодії», серед них і найновішу книгу циклу «Часограма», поспілкуватися з іншими любителями «Часодіїв», отримати автограф, поставити питання авторові та виграти цікаві призи, а також стати власником саме того легендарного листа Феша Драгоція.

 

Увага!

Зустріч, у зв'язку з форс-мажорними обставинами, перенесено на невизначений термін.

Приносимо свої вибачення.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>