Повернутися на сторінку

Коментарів: 13

 1. 2019-05-17 в 00:30:26 | карась

  Мда. Я гуманітарій, моє діло - мити планетарій. До мене не дійшло, як екстремальний холод може вплинути на процес деградації окремих сегментів ДНК.

  Читати дуже складно й, чесно кажучи, нудно. Бо сюжету як такого немає, персонажів теж немає. Три пойменовані герої нічим між собою не відрізняються, не мають жодних рис характеру і потрібні авторові лише для того, аби розповісти матчастину.

  Написано до такої міри недбало, що деякі речення неможливо зрозуміти не через термінологію, а через граматику, наприклад:

  Війна між людьми, між роботами та між роботами та людьми за життя. На базі Місяць стало морозно!

  Його можна порівняти з відрубуванням хворий ноги або хвосту у собаці замість лікування.

  Якщо продумати цю матчастину так, щоб вона була наукоподібнішою і доходила навіть до гуманітаріїв, подавати її дозовано, інтегровано в сюжет, не лінуючись розгортати сцени з екшеном, вигадати об'ємних героїв з якимись дилемами, бекграундом, особливостями характерів... ну, словом, зробити усе те, чого наразі в тексті немає... то може вийти цікава повістина. А так щось ні.

 2. Здається перше оповідання, у якому я не знайшов нічого, про що можна сказати щось позитивне. Повторів дуже багато. Термінологія є, але вона нічого не означає, просто слова. І багато повторів. На Місяці не приймають людей. Але вони там є. І сніг. І багато повторів.

 3. А ще в цьому оповіданні дуже багато повторів.

 4. 2019-05-18 в 02:02:09 | Сторонній

  Враження такі, ніби я прочитав уривок з якогось підручника з історії, написаного наркоманами у майбутньому. Певні фрази настільки дивні, що згадується машинний переклад San Andreas з усіма тими "охлади свое траханье".

  Загалом, автору треба вчитись писати, фактично, з нуля.

 5. Ваші коментарі недоречні, тому що це оповідання відображає мій авторський стиль у художній літературі. Я так пишу. Моє оповідання та його зміст ретельно продуманий. Ви просто не мій читач.

 6. Ну з такою стилістикою важко буде знайти читача.

  long face

  А з таким відношенням до критики і видавництво.

  hmmm

 7. Коментарі не мають нічого спільного з літературною критикою. Це особиста думка читача о другій годині ночі. Нічого корисного в коментарях я не знайшла!

 8. Стосовно стилістики, я пишу багато років у такому стилі. Читач в мене є.

 9. Рассказ как жанр литературы для критиков:

  Особенности рассказа

  - Небольшой объём;

  - Ограниченное число действующих лиц;

  - Одна сюжетная линия.

  В рассказе повествуется о нескольких , но чаще одном, важном эпизоде из жизни человека.

  - Второстепенные и эпизодические герои так или иначе раскрывают характер главного, проблему, связанную с этим главным героем. По количеству страниц рассказ может быть и объёмным , но главное то, что всё действие подчинено одной проблеме, связано с одним героем, одной сюжетной линией.

  - Большую роль в рассказе играют детали. Иногда достаточно одной детали, чтобы понять характер героя.

  - В рассказе повествование ведётся от одного лица. Это может быть рассказчик, герой или сам автор.

  - Рассказы имеют меткое, запоминающееся название, в котором уже содержится часть ответа на поднятый вопрос.

 10. 2019-05-20 в 13:02:39 | Сторонній
  Написано до такої міри недбало, що деякі речення неможливо зрозуміти не через термінологію, а через граматику, наприклад:
  Війна між людьми, між роботами та між роботами та людьми за життя. На базі Місяць стало морозно!
  Його можна порівняти з відрубуванням хворий ноги або хвосту у собаці замість лікування.

  Ось вам цитата, яка виражає не "особисту думку о другій ночі". Такого недбальства немає в жодному іншому оповіданні цієї групи. Діалоги не лише далекі від реалістичних, ще й невдало використовуються для пояснень "в лоб" тих деталей, які авторка не змогла вписати в такі ж безглузді абзаци з описом історії цього світу.

  Слова справді дуже часто повторюються:

  Раніше, віруси вражали тільки комп’ютерні системи, але в епоху Роботів віруси та зловісні атаки почали спрямовуватись проти людини-розумної.
  - Чому цей нановірус такий підступний? – спитав я.
  - Руйнівник коду, як скульптор, моделює людину та змінює її відповідно до своїх програм. Нановірус, який руйнує геном, як срібна монета, яку підкинули у повітря.

  А скільки разів повторюється, що "отримав необмежений доступ до будь-якої інформації, включаючи геном людей-розумних."...

  Це не особисті думки, це конкретні приклади. Те, що не всі ці приклади наводять в коментарях - нормально. Зрештою, це коментар, а не рецензія. Але всі коментарі, насправді, обгрунтовані, тому не обурюйтесь а беріть це до уваги.

 11. Більша кількість коментарів під ніком "Сторонній" (на цьому сайті) не має жодної користі, а ображає авторів, які приймають участь у конкурсі. Я не буду цитувати ваші коментарі, але вони недоречні. "Сторонній" - коментарі Порохобота.

 12. 2019-05-20 в 15:19:20 | Сторонній

  Ммм, перехід на особистості і домішування (нє в тєму) політики. Тільки краще писати "беруть участь", а не "приймають" smile

 13. 13 з 20. Ні уму, ні сєрцу. Але цей текст можна було б врятувати килимовими редагуваннями

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)