Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Автор порадував! Браво! LOL

  Дякую. Успіху на конкурсі і натхнення у творчості!grin

 2. Браво!)))

  Твір прекрасний!))) Прочитав на одному подиху)))

  Успіху і натхнення! :D

 3. Дуже професійно написано. Признавайтесь, авторе, скільки вже книжок видали?wink

  Хоч би кому яку пропустили, а то немає за що посварити! LOL

  Успіху! І дякую!

 4. 2019-05-16 в 14:28:03 | Сторонній

  Класно. Не концентруючись на важливих темах, автор при цьому примудряється зачепити їх, та ще й доволі багато. А епілог - взагалі шикарний. Вийшло класно і актуально smile

  Успіхів!

 5. Хохманці, кажете? Вища раса, здатна розділити усіх інших енергетичними бар'єрами і раптом дрібні шахраї. Ок, можу повірити.

  Підсовувати весь час одного Богданчика... Кожен, хто хоча б чув слова "теорія ймовірності", включаючи полководців із зорельотами, мав би тих хохманців уже на другому випадку запідозрити - але ок, нехай буде.

  Ідея сама по собі непогана. І мала б закінчитися рудниками.

  Аж раптом Богданчик вирішує стати Беньою. Га? Як пов'язано? Те, що обрали тут одного "по приколу" - зрозуміло. Хоч і не взяли першого ліпшого як у оповіданні, взяли потрібного. Але який стосунок до хохманців? Може тоді варто було цю лінію розаписати? Чи епілог тому, що головний мотив усюди однаковий?

  Ну й найбільш неправдоподібний момент - як начитаний хлопчик, розумний хлопчик раптом стає олігархом. Ми тут за фантаститику, але не настільки вже))

 6. 2019-05-16 в 18:27:11 | Грішник

  No comments. Бо на всі зауваги автор зможе відповісти, що оповідання було написане заради хохми cool grin

 7. 2019-05-16 в 19:49:55 | карась

  Автор грає просто в лоба. Тут тобі й телевізорна креатура олігарха, і "навіщо нам армія, коли є захист зовні, ой, а це був не захист", і корупція, і компенсація за дитячу образу з цим футболом, ой, все. Самі собою всі ці теми злободенні, але не можу сказати, щоб мені аж так сподобалося. Можливо, у мене щось особисте до такої форми подачі, оцього всього гротеску із руками-ганчірками й завуальованими матюками. Чось не заходить: суто на мій смак, із гротеском перебір. Занурення в сатиричну фантастику, але не сучасну, а... ну, поважнішого віку, скажімо так. Якесь таке анахронічне художнє рішення.

  Ну, і до логіки питання приблизно такі, як в одного з попередніх коментаторів: вуухти трохи дурнуваті чи не чули про теорію ймовірності?.. Якщо хохманці такі круті, що можуть отак керувати всіма в галактиці, що їм заважало знімати з цього діла тлусті вершки - чи отакі вони ідейні трикстери? По приколу все, заради хохми?.. І куди раніше дивилися ті, що крутіші од хохманців?..

  Словом, подекуди було прикольно, так, але загалом лишило двоїсте враження: ніби актуально за змістом, але якось не стріляє за формою.

 8. Навіть тут адепти 25% ведуть свою тупу пропаганду. Памфлетик.

 9. авторе, а ви жорстокий! я ледве перелаштував себе на комедію, а ви тут такий поворот… та й суддями… а потім ще гірший — алюзія на нашу дійсність. щоразу мов батогом. найдивніше те, що я від самого початку думав, що буде алюзія, а ви мою пильність таки приспали. майстерно зроблено. всі дрібні недоліки блякнуть і вислизають із пам'яті. якби це було написано англійською мовою, то кинув би посилання Раяну Джонсону в Twitter — най вчиться як грати на очікуваннях.

  але щодо хохми — заперечую. у нас ніякої хохми не було. у нас все чітко прораховано.

 10. Цея, що, правда ріже очі? smirk а це ще така правда, полегшений варіант. справжня правда набагто страшніша. і на неї теж є «памфлетик» з цього конкурсу. vampire

 11. Мій золотий фаворит. Але я б якось в одному з актів футбол на хокей, до прикладу, змінив би. в усьому іншому гврно перегукується з тим, що на злобу дня

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)