Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Ніби й фантастика - імпланти, мозкові віруси, Верхні, Нижні, лазери.

  І проблема ніби серйозна - довіряти або не довіряти.

  Але чомусь загальна лінія дуже нагадує певну риторику. Ну ви в курсі: "Війна потріба верхам, а гинуть прості люди. Там нагорі вже про все домовилися, це просто бізнес". Нє, не нагадує? Де Цея? Памфлетик чи не памфлетик?

  Моментами читати цікаво, але в цілому враження не дуже.

 2. 2019-05-17 в 19:04:46 | карась

  Я чогось не розумію: а навіщо верхнім така складна оборудка зі зрадниками, якщо їхньої технологічної потужності й моральної ницості, здається, вистачить на один повноцінний геноцид нижніх - і усе в шоколаді?..

  Ну нехай, таке припущення в сюжеті. Але разом із проблемами пам'яті, довіри, зради, хакінгу мізків воно створює дуже строкату суміш. Мішанину.

  Момент із утечею мені дуже дивним видався: ну, тобто серйозно, два виснажені в'язні загасили без зброї озброєну охорону?..

  Герой, який веде задушевні бесіди із інфернальним собою у дзеркалі, це, суто на мій зіпсований смак, такий штамп, що аж ну.

  Щодо решти приєднаюся до думки попереднього коментатора.

 3. 2019-05-18 в 02:20:24 | Сторонній

  Власне, забагато умовностей, наївності. Головна думка якась дуже проста, навіть, я б сказав підліткова. Загалом, не віриться.

 4. Попри величезну кількість "бруду" у тексті, як то відсутність пробілів після ком і крапок, купу русизмів і одруківок, це оповідання мені сподобалося найбільше з усіх у цій групі. (Хоча ще 4 не прочитані, тож, може фаворит зміниться). Багато чого треба було б доробити, і мова не така професійна, як у інших, проте є непогана ідея, яку можна доопрацювати.

  Окремо вдячний автору за відповідність до теми конкурсу, що тут виявилося рідкістю.

 5. Дякую за чесні відгуки і конкретні зауваження. Все буде прийнято до уваги) окреме вибачення за "бруд" у тексті, адже оповідка писалась виключно у телефонному режимі за не можливості інших варіантів.

  Цея, Вам окрема подяка за надію на те, що не все втрачено

 6. Але ні, йому не ввижалось. Відобреження Ара не поспішпючи підвелось й поповзло до нього. Від такої картини Ар ледь не закричав від жаху, та голос теж його підвів. Спостерігаючи, як він підповз до дзеркала з протилежного боку, Ар повірив в те, що відобреження раптом вискочить і кинеться на нього. Однак цього не сталося.

  Ааааааа...

  І "телефонний режим" не є виправданням для отакого.

  Особливо з сучасними телефонами, на які ставиться "офіс", що навіть слова підкреслює.

  Та й на старіших телефонах – то уло би просто недбальство і неповага. :(

  Але, судячи з тире у тексті – це все-таки не древній телефон. А цілком навіть сучасний.

 7. нормальна така притча, але надто мрачна

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)