Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. 2016-09-02 в 16:10:56 | Спостерігач

  Порада таж - скоротити до 5тисяч символів. Потім показувати людям.

 2. скоротити до 5тисяч символів.

  Йой.

  То це ж, враховуючи що там 22505 знаків, треба буде викинути кожен четвертий...

  Крім того, конкурсне обмеження — 10тис.мін.

  Любите, мабуть, працювати з ножницями? ohh

 3. 2016-09-11 в 21:29:07 | Олександр

  та ну на .... скоротити. Кого там можна скоротити? Все на місці, а кому читати довго влом, то вже інше діло. Класно написано, економічно-психологічні міркування також в тему. Хоча десь з ними й не згоден. Єдине - прибульцю інше імя не можна було дати? Все таки Ааз - занадто відомий персонаж, незабутній демон з Ізвру. Чи то так і треба, щоб саме його уявляти?

 4. > Олександр

  Добре, що комусь і не нудно було читати smile

  > Єдине - прибульцю інше імя не можна було дати? Все таки Ааз - занадто відомий персонаж,

  Слушно пишете... І його творець теж може бути проти... (Ой-йой. Кепсько, що не втримався wink)

  Єдине моє виправдання: той „канонічний” Ааз -- є гарним прикладом типового прибульця, якому аж зовсім не цікаво панькатись з землянами, крім як у випадку якщо матиме від того якийсь зиск.

  Фільм „Ка-Пекс” (є переклад на укр.; англ. „K-PAX”) -- чомусь здається винятком...

  Про об'єм оповідання.

  Невже завеликий?

  Бо й дійсно: інколи є книги, які здаються надто повільними. Особливо це стосується давніх, з минулого-позаминулого... столітть. Тому не описую зовнішність і одяг -- "фішка" дотелевізійних часів.

  Щодо іншого -- то не варто мабуть писати очевидне, загальнозрозуміле... Але ж якщо у мене (припустімо) й дійсно 1/2...3/4 такого, то де ж мільйони-мільярди людей, які все те знають? Чому їх не видно не чути? wink

  Не писати неприємно-правдиве й дратуюче і т.п.? Але з якого дива? Я ж не Св.Миколай -- самі лише цукерки роздавати...

  Але якби мусив ним бути, то що ж тоді писати...?

  Бо чомусь поширювана наразі масова інфо (відповідна "очікуванням") -- не забезпечує всезнаючість і просту щасливість у реал.житті реал.людей.

  Чи може прибрати з книг всю корисну інфо. Залишити самі лише "події"? Але нащо такі книги? Є ж фільми, де (супер)герої по півтори години поспіль проламують одне одним стіни, рубаються мечами й катанами, стріляються всім чим можна й не можна... Як конкурувати з таким "мистецтвом" за допомогою звичайного тексту?

 5. 2016-09-19 в 11:01:58 | Чернідар

  Як оповідання - мені нецікаве. Як сатиричний памфлет в газеті - може би й був інакше оцінений.

 6. Мені не дуже зрозуміло, що це. Якісь вижимки з курсової робота на тему споживання та індексу біг-мака (навіщо дали ссилку? похвалитися що знаєте англійську? Чи щоб я, як читач,кинула ваш текст і читала те, що давно знаю) + недолуге нло (мені взагалі дивно як вони долетіли до Землі) а не розбилися об астероїд). Єдине, що потішило, це авторські зноски: взяли і потролили самих себе, зачот). І – те відчуття, що автору схоже ця тема наболіла. Та подавати це так в лоб, без смачного простодушного гумору або глибоких маральних роздумів, по-моєму, безглуздо. Мене ви не роздратували, читалося навіть цікаво. Але логіка хромає: той хто ходе в поход кращий за того хто не ходе (прям лозунг туристичної фірми), що дівчина на лабутенах зробить собі скафандр (чесно, скафандр?))) звісно, ви автор вам видніше. Та я не можу ваш тест сприймати всерйоз, а хотілося б.

 7. > Амі

  І – те відчуття, що автору схоже ця тема наболіла. Та подавати це так в лоб, без смачного простодушного гумору або глибоких маральних роздумів, по-моєму, безглуздо.

  То мені пишуть про необхідність скорочувати вчетверо(!), то про потребу "глибшості"...

  > той хто ходе в поход кращий за того хто не ходе (прям лозунг туристичної фірми),

  Хе-хе. Але завважте, що не я це сказав (написав).

  > що дівчина на лабутенах зробить собі скафандр (чесно, скафандр?)))

  Хто їх знає, тих дівчат на лабутенах...

 8. Кожен обирає свій метод вдосконалення: можна скорочувати, можна глибшати, а можна забити.

  Завважте, що не я це сказав.

  Тобто не такий туристичний лозунг цього твору? Тоді чому піддослідний перший (їжа) не справився, а останній мандрівник (похідний) справився? Я не побачила між цими людьми жодної різниці, окрім того, що один подорожував, а інший ні. Якщо мандрівника спаралізує і він не зможе ходити в гори, то чи буде він все одно кращим? Чи стане аналогом першого?

 9. > Амі
  > Тоді чому піддослідний перший (їжа) не справився, а останній мандрівник (похідний) справився?

  Сумно. Мені здавалось, що відповідь очевидна і лежить на поверхні...

  Агов, панове читачі, не вбивайте мене. Є ж ті, хто її бачить?!

  і ще:

  > (прям лозунг туристичної фірми),

  Турфірми тут ні до чого. Вони не мають заробітку на описаних мандрівниках. Головний прибуток йде від потоку людей, яких тут завантажують в літак, а потім десь селять біля теплих морів. За гроші. Великі.

  Людина, що мандрує пішки, спить в наметі – грошей майже не витрачає. Купівля спорядження – то разові витрати: на роки...десятиліття. На їжу в поході теж виходить менше, аніж у реал.житті (бо її треба на собі нести; і без холодильника).

  Отже, турфірми зовсім незацікавлені у існуванні таких Мандрівників. Фірмам потрібні прибутки, а отже — люди, яких можна переконати, що тиждень життя у готелі з басейном вартий (по ціні й якійсь "якості"?) місяця-двох... вдома з ванною. Хоча, здавалося б: і там житло, і тут житло... А ще вони якимось дивом запевняють споконвіку сухопутних людей, що тим потрібне море. Дивовижно.

 10. Амі
  Але логіка хромає: ..., що дівчина на лабутенах зробить собі скафандр (чесно, скафандр?))) звісно, ви автор вам видніше.

  От ще подумав, позгадував...

  Є логіка! Це ж не зовсім лабутениста дівчина! Хіба така купила би явно фантастичний "виконувач бажань"?

 11. + недолуге нло (мені взагалі дивно як вони долетіли до Землі) а не розбилися об астероїд).

  Взагалі-то так. Вони й дійсно у мене убогенькі якісь. red face

  Але! А які мали бути?

  От уявіть: галакт.федерація; виникло питання щодо Землі:

  – яка-така Земля?..., а ота нещасна, де люди тонуть у смітті, б’ються одне з одним, крадуть (явно; й неявно, але масово: наприклад право на працю)... кого ж би нам туди послати? невже своїх найкращих дослідників і представників? але за що їх так принижувати???

  Тобто, якщо позбутись людської манії величі angry, то незрозуміло, чому до нас взагалі хтось має прилетіти, а тим більше кращий/розумніший... за описаних в оповіданні. Бо бажання і мрії мають бути наближені до реальності, врешті-решт...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)