Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. 2020-03-28 в 23:35:52 | Людоїдоїд

  Головне питання: навіщо конвоїрам така потужна і певно самовбивча при носінні в руках зброя, як рельсотрон?LOL

  Насправді головний недолік оповідання, на мою людоїдоїдську думку, - це розбивка його на стільки актів. Нелінійна оповідь це насправді дуже цікаво. Але трьох актів вистачить.

  Що однозначно добре - екшн. Кулі, Перезарядка! Цього разу він вб’є Мартиненка! Раптом! Несподіванка! І між ними діалоги, що дозволяють перепочити. Побутові та робочі моменти, в яких розкриваються деталі.

  Дрібка наукових термінів - теж великий плюс, бо ми стали забувати, що фантастика то не лише техномагія.

  Вона поцілувала його. Свого батька. Свого чоловіка. Свого хлопця. Яка різниця, якщо поруч дві найрідніші людини у Всесвіті...
  Ееее, гаразд, автор лишив інтимні подробиці за кадром і це дуже правильно.

 2. 2020-03-29 в 01:25:24 | Спостерігач

  Сподобались пасхадки з відомих історій про подрожі у часі.

  Не сопдобалось

  - Стиль викладення. Він відсторонений. безбарвиниїЯк сухий папір.

  - Викладення технічних деталей - ваші персонажі не мають одне одному пояснювати те в чому вони спеціалісти.

  - Фінал. Я розумію преміу акаунт порнохабу наштовхує на різін ідеї. Ал ещо занадто то занадто.

 3. 2020-03-29 в 19:07:30 | Мандрівник

  І мені також не сподобалась у фіналі ця ідея з донькою/дружиною. Як на мене, вона зайва і псує загальне враження. Та й не стикується з початком, де мама з донькою разом на одній кухні.

  Темі оповідання відповідає на 100%. Деколи важко було слідкувати за стрімким ходом подій, деколи складалось враження, що читаю комікс, і не вистачає картинки.

 4. Головне питання: навіщо конвоїрам така потужна і певно самовбивча при носінні в руках зброя, як рельсотрон?

  Хоч якийсь маркер майбутнього. А то бластери чи шмастери. rolleyes

  Фінал. Я розумію преміу акаунт порнохабу наштовхує на різін ідеї. Ал ещо занадто то занадто.
  Що воно таке? Поки найзбоченіше, що я бачив - це підручник з геометрії за шостий клас. Отам простір для вразливої дитячої уяви і некопаний колодязь ідей!

  Та й не стикується з початком, де мама з донькою разом на одній кухні.

  А що там мало бути? Колапс і анігіляція всесвіту? hmmm

 5. 2020-04-01 в 22:26:22 | Краснопірка

  Про те, що мамка і є донька, я якось із першої згадки про їхню схожу зрозуміла - і подумала: та ну правда, серйозно, буде вертикальний інцест? І дійсно. Чесно - це блювотно. Вибачте, не стерпіла. Ще у мене є підозра, що Ярослав по батькові Ярославович, тому що на якомусь витку спіралі він став сам собі татко. На таку думку наштовхує колізія із мамо-донькою, і не те щоб я була рада, що вона, думка, в мене взагалі виникла.

  Лисий Лиходій гранично умновний: чого він заповзявся проти мандрів у часі, яка його особиста мотивація, зрозуміти не вдалося. Перепрошую, якщо це було в тексті, а я прокліпала.

  На тому етапі, де з'являється Мартиненко, ще цілком можна встежити за сюжетом, але коли виникає ще якийсь дядько Кирило з машиною часу, президент з промовою, все оце - стають уже геть водевіль-побігеньки. Увага розпорошується - втім, може, це суто у мене.

  Сподобалася натомість фішка із кулями, які потрапляють раніше, ніж випущені. Ну, і викладки про неевклідову геометрію - я рибка, мені таке складно, але спробувати простежити логіку цікаво.)

  Згодна з думкою, що, якщо все це діло підскоротити, воно б стало лаконічнішим і елегантнішим. Ну, і "свого батька, свого чоловіка" - їй-бо, це зайве було( Одне діло, коли персонаж такий трешовий потяг усвідомлює як патологічний або коли інцестуальні стосунки в негативного героя... а тут протагоністи, ще й діти. Перебір.

 6. Перепрошую, але мене з першого речення переслідували якісь трохи блювотні рефлекси, починаючи з

  Сотні ранкових сонячних зайчиків, що перегравали крізь жалюзі, звали у початок нових пригод.
  . Це перше речення для дитячого оповідання і то якщо щось зробити з тим, що зайчики "переграють" і "звуть" когось.

  Діалоги з батьками то просто вершина штучності.

  Друга точка блювання оті пластівці зі смайликами. Я шось сиділа і думала: стьоб, не стьоб... Швидше за все стьоб, але коли ти не до кінця в'їжджаєш що це стьоб то трохи вже не стьобно.

  Десь після середини я втратила нитку що відбувається, тому інцест вразив мене не так сильно як решту коментаторів.

 7. 2020-04-02 в 14:41:51 | Сторонній

  Так, це той випадок, де є ряд класних ідей, але їхнє поєднання і текстуальна подача виглядають "ні очінь". Про неевклідову геометрію говорять як про щось дуже страшне і незнайоме людству, події часом відбуваються нереалістично швидко, діалоги – штучні.

  Але неможливо не відмітити такі класні штуки, як постріли в минуле, посилання на класичні твори. Автор же знав, що подібний інцест уже був у Гайнлайна?)

 8. Автор же знав, що подібний інцест уже був у Гайнлайна?

  Гайнлайн взагалі особистість з широким простором для психоаналізу. У ноього вони в половині творів. Щоправда саме "Time Enough For Love" ще не читав. Рішення все ж лишити таку кінцівку більше вплините Футурамою, а конретніше з серії «Roswell That Ends Well».

  За що люблю "Зоряну Фортецю", так це за те, що коли пишеш щось провокативне, всі відразу починають прискіпуватись до дрібниць.

  Дякую за відгуки.

 9. За що люблю "Зоряну Фортецю", так це за те, що коли пишеш щось провокативне, всі відразу починають прискіпуватись до дрібниць.

  Тю, провокативне!

  На початку настільки товсто натякалося на те, що це одна і та сама жінка, що я все чекав, коли саме це спливе. Не очікував того, що буде стільки зайвої псевдонаукової мутотєні в обкладинці дитячого коміксу. Тобто, з одного боку, про спіраль це гуд, хоча після всіх пояснень все одно не дуже зрозуміло. Персонажі просто кидаються твердженнями та щось відбувається. Але з іншого боку сюжет - якась оперета з відповідним лиходієм. Навіть не хочу починати вказувати на провали у логіці та просто здоровому глузді: відбувається просто все те, що потрібно для сюжету.

  Тому ми маємо або геть переускладнений фантастикою та припорошений інцестом дитячий комікс, або дуже примітивне й незграбне доросле оповідання. Що з цього гірше, я навіть не знаю.

  Отакі дрібниці.

 10. Тобто, з одного боку, про спіраль це гуд, хоча після всіх пояснень все одно не дуже зрозуміло.

  Що саме не зрозуміло? Якщо не важко. Бо тема нескінченної рекурсивної прямої, що закручується у мультивимірному надпросторі для мене не вичерпана. В майбутньому хотілося б щоб це було більш прозоро і з мінімумом питань до логіки.

  Навіть не хочу починати вказувати на провали у логіці та просто здоровому глузді: відбувається просто все те, що потрібно для сюжету.

  Якщо знову ж таки не займе багато часу, то хоч основне, що турбує з точки зору логіки.

  Дякую, що витратили час на найзбоченіший і зіпсовиний стріляниною підручник з геометрії.

 11. Якщо знову ж таки не займе багато часу, то хоч основне, що турбує з точки зору логіки.

  Я ж кажу, не бачу сенсу: з появи лиходія там все поламано. Просто спробуйте переписати так, щоби події не було схожі на водевіль, вище про це писали. І визначитись із цільовою аудиторією.

 12. 2020-04-03 в 15:12:40 | Брунатнобурий бобер

  надто заплутане оповідання. Заспіралило мене серйозно.

  Думаю, що варіант з непослідовними актами невдалий.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)