Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. 2019-05-17 в 00:00:04 | карась

  Бадьоренько.

  Але назагал це такий ніби дуже квапливо розказаний анекдот із алюзіями на класику й на сучасну політичну ситуацію. До такої міри квапливо, що не обійшлося без друкарських помилок, загублених ком і кудись не туди доточених речень.

  Взагалі дивне враження: автор так легенько, граючись, говорить про страшні речі, що я навіть не втямлю, як на це реагувати. Підвішує.)

 2. А так починалося! А потім раптом 25% - головне зло у світі, та ще й не люди. Серйозно?)) Із плюсів - добре прописано бій. Із мінусів - де там Цея? - памфлетик?)) Утім насправді псує оповідання не це, а трохи зіжмакане закінчення. Хороша ж ідея, але недорозвинута. Десь 25% не вистачило wink

 3. Автор знаний адепт зе. І не ліньки було стільки писати, щоб і тут лаятись на адептів по? Фейсбуку не вистачає? То хоч би зробили вже по-людські, а не так поспіхом.

  Мінусую.

 4. шановна Нато, автор жодним чином не фанат The, а те що в тексті є згадка про 25%, це як би то сформулювати: автотролінг)

 5. 2019-05-18 в 01:26:46 | Сторонній

  Справді, порадувало те, що автор спробував реалістично зобразити космічний бій. І те, що майже цитував Гайнлайна, яким явно надихався. На жаль, над стилем ще треба сильно попрацювати, а сюжет взагалі надто примітивний і порожній, фінальний твіст виглядає надто комічно.

  Думаю, з часом автор писатиме якісну бойову фантастику.

 6. 2019-05-18 в 17:32:26 | Аноним

  Аффтар забув написати, що тупаки на рамах з моторчиком в сраці перед боєм дивляться черговий "Квартал-95" для підняття духу. І взагалі, якось трохи переборщив з описом бійця. Адже він з цивілізації зебілів, тож мав не різати обшивку різаком, а замерзлим прутнем продовбувати. Тому за недостатнє розкриття деградації недоістот, які ненавидять святу "сіль землі", оповідання отримує зеро.

 7. Сторонньому: Хайнлайна автор знає і любе, але надихався радше - "Білом-Героєм Галактики" Гаррі Гаррісона. Рекомендую!

  Анониму: Бачу, згадка про 25% відсотків дуже зашкодила і в читачів підгорає. Хотілося як краще - а вийшло як завжди. В принципі, її треба буде викинути в майбутньому - щоб не розпорошувати увагу від головного моменту: люди готові воювати дуже часто не знаючи з ким і не розуміючи за що. Те що в третьому тисячолітті люди гинуть на війнах в принципі - от що дуже погано на мою думку. Попри весь науково-технічний прогрес, гуманізм та побожність. Те що тема конкурсу - війни майбутнього (тобто ми не бачимо передумов для того щоб хоча б у майбутньому порозумнішати і почати домовлятися, а не стріляти) - ось що страшно.

 8. Нормальна така погрємуха. Але, здалось, її писали за години дві - чотири. Але якщо рука набита, то і виходить якісний текст з ідеєю

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)