Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Середньо. Сюжет слабенький. Ну, атмосферність наявна.

 2. 2019-05-10 в 18:15:46 | Спостерігач

  "To be" in case "was" - як це не парадоксально але в нащій мові та нашому сприйняті сінує дієслово "бути". ТОму слово "був" це маркер що вказує на минуле. "Вольдерс був постійним відвідувачем закладу" - себто він таким був в минулому, а зараз?

  ТАк і незрозумів нашо перші дві третини тексту. А вцілому так і не зрозумів що я читав та навіщо.

 3. Ну картинка загалом сподобалась. Втілення могло бути і кращим, та нехай це залишиться на совісті автора. Шкода, що усі померли. Ще й так безглуздо. Якби задля якоїсь високої мети, тих же дітей рятуючи, наприклад, то було б краще.

  Успіху на конкурсі!

 4. 2019-05-16 в 21:34:03 | Лісовик

  Трохи сирувато. Є ще над чим працювати, але автор вирішив наспіх вислати у перший день. Одна з проблем, що діти себе ніяк не проявляють. А відтак нема впевненості, що щось круте й умовне переможе всі війни і настане той самий мир. Тим не менш описаний у оповіданні мир не факт, що підійде усім. І що у світі не знайдеться жодного, хто захотів би пересвідчитися, що "робот справді плутає замовлення".

  Натхнення.

 5. А мені норм що усі померли і що діти себе ніяк не проявили. Гармонійно воно якось вписується, ніби історія не про них, а лише епізод з життя звичайнісіньких людей у війну. Заглянули одним оком і досить.

  Діти, як символ. Його й не треба дуже розкривати. Були і загули. Чи вони припинили війну – невідомо. Це загадка, до якої не обов'язково знати відгадку.

  Для мене головне в цьому оповіданні, – це люди, які завжди готові прихистити беззахисних, чого б це їм не коштувало. Як ті, що ховали євреїв. Діти – зброя, діти – супертелепати. Ні, для них вони просто діти. Це їхній обов'язок сховати цю надію, нагодувати і передати далі. Саме тому тут і одностатева пара, і священниця-повія, і робот здатний любити. Їх не приймали ні там ні там, тому вони й живуть на межі. Ресторанчик же як пам'ятник людяності, що залишився навіть після їх смерті.

 6. Є колоритні персонажі.

  Є конфлікт на рівні світу.

  Є атмосфера, врешті-решт.

  Чого немає, так це історії. Тут ду-уже довга експозиція, а потім лише одна подія: власне, коли дітей привезли. Екшон - її наслідок. І все. Незрозуміло, чому саме припинилася війна, а якщо герої дійсно цьому сприяли, на їхню долю це ніяк не вплинуло. Вони майже всі загинули, і все, незалежно від своїх дій.

  Між тим локація просто шикарна. Тут можна таке закрутити, але ж ні, просто замальовка, до речі, із чужерідними мемасіками про Супрун і стадіон, які шкодять атмосфері. Тому тут навіть обговорювати щось складно, окрім того, что написано дуже навіть добре. Шкода, що до цього не доклалася хоч якась ідея та сюжет.

 7. 2019-05-18 в 15:48:49 | карась

  Плюсую до попередньої думки. У ретельно розставлених декораціях із хорошими дійовими особами - не відбулося нічого особливо цікавого( А який був сетинг прикольний і персонажі.

 8. 2019-05-18 в 21:36:26 | Олесь М.Гоцак

  твір бере своєю атмосферністю, кажете нічого не відбувається? А ні. Тут відбулося життя. Хороший твір

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)