Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. 2019-12-08 в 16:00:46 | Шпрота

  Печально. Тобто, якщо підбити підсумки, гомосексуалізм - генетичний збій, вияскравлений клонуванням, гг дуже бракує материнського тепла, тому від вдався до гомосексуальних стосунків за житло ("л" - логіка), а потім забув усе це як страшний сон. Бо гомосексуали ж не люди, ага, вони хтиві дегуманізовані істоти. Як Михайло.

  Текст справляє враження, ага. Гнітюче.

 2. Тааа, сумно, нецікаво та просто глупо. Коли тобі якийсь дядько в кінці оповідання просто розповідає сюжет. Про гомофобію годі вже й казати, але якщо б воно ще подано було хоч якось... А воно взагалі ніяк.

 3. Мені незрозуміло, чому головний герой не в захваті від свого зв'язку з власником квартири, весь час себе цим картає (і через погіршення відносин з батьком, і через виключення з навчального закладу, і через віддалення своєї основної цілі у житті знайти маму), але не робить жодних спроб змінити хід подій, або хоча б сказати ні....

  Що його тримає саме в цій квартирі? або саме з цим чоловіком?...

  У кінці смерть власника квартири - це можна сказати хепі енд для героя. І склалося враження, що йому не так і важливо було, людина то була чи ні...

 4. Головний герой вийшов якимось непривабливим персонажем. Виглядає безхарактерним протягом всього оповідання, а в кінці його реакція взагалі дивує. Загинув хлопець, з яким він був у дружніх стосунках, якщо, навіть, опустити гомосексуальний зв'язок, який він вважав поганим, а головний герой не хоче нічого дізнатись, а ні самому розповісти, лише насуплено слухає, наче його чимось образили.

  Лінія з мамою виглядає більше як нав'язлива ідея, а не як світла мета, якою, мабуть, задумував її автор.

  Фантастична складова сама по собі цікава, але тут подана недоречно.

  А найкумедніше, що з самого початку виникає відчуття, наче станеться якесь збочення, але, виявляється, що тут лише звичайний гомосексуалізм і науковий експеримент))

 5. 2019-12-09 в 22:00:44 | Аноним

  Почуваюся ошуканим. Ніби автор писав-писав, втомився і впав на клавіатуру. Хоч би написав "продовження у наступній серії"...

 6. 2019-12-10 в 12:48:44 | Сторонній

  О, ну нарешті я знайшов найгірше оповідання в групі. Думаю, це вже остаточне дно як в плані упередженості, так і в плані літературної цінності.

  Згадалась приказка "Натуралу по хлібалу" wink

Повернутися на сторінку