Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. 2020-03-29 в 16:36:18 | Людоїдоїд

  Дрібка занудства: почитайте "Бенкет" Платона. Для розуміння античного ставлення до любові гетеро- і гомо вельми важлива.

  Тепер до оповідання - воно легко читається і гарно розважає. Гаразд, стародавні боги в сучасному світі не є чимось нечуваним, згадаймо "Американських богів", але тут вони описані жваво та кумедно. Тема часу теж є. І. І вона розкрита в несподіваному ракурсі не подорожі, не прибульців з інших епох, а власне підкорення часу.

  Недолік - головний поворот можна просто пропустити. Як Прометей перехитрив олімпійців знаходиться всередині великої репліки. Ще недочитавши до того моменту, я припускав, що титан зробить з життя богів справжнє шоу, яке й смішитиме людей. Увага привертається саме до цього.

  І людей там немає. Принаймні поки-що.

  Ось це гарне закінчення. Мої людоїдоїдські шануванняvampire

 2. 2020-04-01 в 11:58:56 | Людоїдоїд

  Оскільки тут замало коментарів, в ім'я Великої Справедливості та для привернення уваги напишу ще.

  "Поки боги сміються" здається мені найвеселішим з оповідань на конкурсі, котрі й задумувалися як суто гумористичні (якщо автор зробив його гумористичним мимоволі, це буде дуже дивно). Воно не кидається в крайнощі трешу, його гумор не є сумнівним, та й саме воно цілком самодостатнє, не передбачаючи продовжень.

 3. Людоїдоїде! Дякую за місткі та інформативні коментарі! Я обов'язково почитаю зазначені твори/подивлюсь фільм.

  Я давно мріяв осквернити грецьку міфологію гумором. Так, звичайно, я зробив його гумористичним цілеспрямовано. Самі ж боги завжди здавались мені якимись не до кінця всесильними. От я і вирішив поглумитися над ними тут. Знаю, що гумор зараз як ніколи нам усім потрібен.

  Дякую ще раз за увагу та Справедливість! grin

 4. Легке розважальне оповідання з гарно продуманим простеньким сюжетиком. Водночас весь замут з Прометеєм і підпадає під модель притчі-казки. Один раз обманули – другий раз не лізь. Тому це майже як метаміф smile

  Класний образ Зевса: трохи мізогіністичний, з любов'ю до футболок.

  Погоджуюсь що хитрість Прометея не дуже розкрита, а він так старався. Шоу всілякі підставні створював, а боги навіть по достоїнству не зацінили його розводу.

  І про сміх як засіб від кінця світу теж круто, бо "історія повторюється двічі: спочатку як трагедія, а потім як фарс".

 5. 2020-04-01 в 21:31:31 | Краснопірка

  Чогось не вкатило - мабуть, зовсім не мій тип гумору. Мізогіністичний образ Зевса не здався мені класним. "Милих" жартів про те, як жінка псує життя чоловікові і їсть йому мозок, якось і без цього оповідання не бракує.

  А от про футболки і про печінку - норм шутєйки.

  У принципі, так, цілком завершена історія з послідовно витриманим гумором, легко читається. Просто, схоже, геть не моє.

 6. 2020-04-01 в 22:57:59 | Джміль

  Сподобався анекдот про бороду. Прикро, що він теж бородатий. Мені здається, варто було підсилити протистояння між Зевсом і Прометеєм. Підкреслити, як скрегочучи зубами Зевс, відпускав Прометея, але робити було нічого. І закінчити оповідання тим, як Прометей перехитрив Зевса, і боги так насміялися з жарту Зевса, який не знав, що скринька не відкрита, що на табло вискочило аж мільярд років, і розпач Зевса:

  - Я стільки сам не проживу.

 7. 2020-04-02 в 13:07:11 | Спостерігач

  Перший діалог. З ким розмовляють Гера та Зюся?

  1) Вони знають що читач тут? Тоді чому тоді звертаються до нього так непевно?

  2) Вони імбіцили і мають повторювати собі кожен день закони світу з якими живуть? Тоді як ще ця вада проявляється по тексту?

  І така подача псує увесь гумор. Але насправді оповідання хороше і живе.

  Успіхів Авторе!

 8. 2020-04-02 в 13:12:22 | Спостерігач

  І ледь не забув. Там пан Людоїд вкраї дипломатично вказав на стару як світ істину: Перш ніж пистаи про щось прочитатйте про це щось самі. Ваше уявлення про давньо грецьких богів та їх культуру вкраї примітивне. Навіть у "God of War"ті самі боги показані достаньо розлого аби не робити таких кричущих помилок в описі їх аракетрів та світоглядів.

 9. Дякую усім за критику! Дуже ціную це!

 10. Шеклі на мінімалках.

  Оповідання хоче бути тонко постмодерно-іронічним, але не пролазить у цю категорію, бо надто товсте. Ідея, припустимо, непогана, але в текстах такого типу виконання вкрай важливе. Тут - meh. "Машина Шехерезада" вам у поміч.

 11. 2020-04-04 в 23:41:54 | Сторонній

  А от і нормальне оповідання, на яке зовсім не шкода витраченого часу! Справді, прям в постіронію повною мірою не проходить, але взагалі нот бед.

  Але. Як у давньогрецьких богів може проскакувати гомофобія і як в оповіданні 2020-го року можуть траплятися примітивні, пласкі й повні сексизму жарти про те, що жінки виїдають мозок?

  Але ладно, пробачимо, думаю що це зайде в топ. Успіхів!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)