Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Доволі реалістичне зображення одного дня з життя звичайної людини майбутнього, з її переживаннями, мріями та турботами. В оповіданні є в міру всього, аби скласти уявлення як про становище у світі, так і про окремі життя. І, хоча майбутнє зображене дещо песимістично, все таки воно більш позитивне, ніж, наприклад, в ще одному оповіданні цього конкурсу "Потоки".

  А ще мені цей текст уявляється, як частина чогось більшого. Особливо після останнього діалогу, який показує читачу, що це лише зав'язка, а основні пригоди попереду.

 2. 2018-12-06 в 20:35:03 | Лісовик

  Початок гарний, але не вистачає закінченого закінчення. Спочатку сподівався, що дівчина придумає якийсь альтернативний спосіб перевірки. Потім до останніх слів сподівався, що героїня все ж зізнається, що насправді робот.

  Звісно автору видніше, але в кожній історії хочеться бачити зміни. Героя і світу. Інакше перед нами лялька та декорації. І в цьому плані героїня виглядає більше роботом, навіть якщо справді людина. Тим не менш іде проти системи залишаючись собою.

  Успіхів.

 3. Віктор Полянко, дякую за відгук.

  Лісовик, хм... я від оповідань не чекаю зміни героїв і, тим більше, світу - такий жанр закороткий для того, щоб це органічно виглядало (але, звісно, з кожного правила бувають винятки).

 4. 2018-12-08 в 23:50:50 | Лісовик

  Авторе, багато хто і романи пише повні непозбувної збентеги. Просто коли є динаміка, це виглядає набагато крутіше. Оповідання, де це є, вирізняються з решти, більш читабельні і збирають більше коментарів. Зміни не обов'язково розписувати. Достатньо двох-трьох фраз.

  Не претендую на абсолютну істину. Просто так бачу.

 5. 2018-12-09 в 14:40:51 | Грішник з другої групи

  В останній час Ой, вибачте за росіянизм Останньої години задумався над терміном твіст Неочікуваний поворот Наче танець твіст Але ж одного повороту оповіданню замало Потрібно два Тому надумав, що правильніше було би назвати твикс Як батончик, в якому є ліва і права паличка В оповіданні є ліва поличка Мене все оповідання тримало в інтризі, як же будуть перевіряти на людяність героїню Але правої палички немає Самої перевірки От тут сумно Наче дійсно автор пригостив лівою паличкою, а праву сам зїв Все одно дякую хоча б за ліву паличку!

 6. Грішник з другої групи, ги)

 7. 2018-12-09 в 21:58:10 | Крампус

  Авторе, роботизація - це не те саме, що глобалізація. Але то проблема багатьох оповідань на цьому конкурсі. Втішило, що у майбутньому хоч працюватимемо меньше cool smile

 8. Отже. Наша героїня перебуває в цікавому світі майбутнього, доволі песимістичному, але гарно прописаному, отримує пропозицію на роботі — власне, майже постає перед моральним вибором: удавати робота за гроші задля розваги чи лишитися людиною, і що вона робить? А про це, шановні читачі, ви дізнаєтесь у майбутніх серіях, а мо‘ й ніколи. До побачення.

  Ну так справи не робляться. Оповідання дуже коротке, воно значно менше 30к знаків, як можна було лишити не то шо без розв’язки, а й без кульмінації? Я не знаю.

 9. Крампус, ну все, в мене таки утопіяsmile а то я боялась, що песимістично, але якщо на робочий день подивитись - вуху!

  AV, дякую за ваш коментар) В мене було два варіанти - або лишити відкритий фінал, або розписати історію до кінця, і вона б не вмістилась в оповідання аж ніяк.

 10. Ну шкода, вийшов не відкритий фінал, а поламана структура твору.

 11. AV, я вважаю, що вийшов якраз відкритий фінал. Чи погодилась героїня, чи ні - можна додумати самим.

Повернутися на сторінку