Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Доволі реалістичне зображення одного дня з життя звичайної людини майбутнього, з її переживаннями, мріями та турботами. В оповіданні є в міру всього, аби скласти уявлення як про становище у світі, так і про окремі життя. І, хоча майбутнє зображене дещо песимістично, все таки воно більш позитивне, ніж, наприклад, в ще одному оповіданні цього конкурсу "Потоки".

  А ще мені цей текст уявляється, як частина чогось більшого. Особливо після останнього діалогу, який показує читачу, що це лише зав'язка, а основні пригоди попереду.

 2. 2018-12-06 в 20:35:03 | Лісовик

  Початок гарний, але не вистачає закінченого закінчення. Спочатку сподівався, що дівчина придумає якийсь альтернативний спосіб перевірки. Потім до останніх слів сподівався, що героїня все ж зізнається, що насправді робот.

  Звісно автору видніше, але в кожній історії хочеться бачити зміни. Героя і світу. Інакше перед нами лялька та декорації. І в цьому плані героїня виглядає більше роботом, навіть якщо справді людина. Тим не менш іде проти системи залишаючись собою.

  Успіхів.

 3. Віктор Полянко, дякую за відгук.

  Лісовик, хм... я від оповідань не чекаю зміни героїв і, тим більше, світу - такий жанр закороткий для того, щоб це органічно виглядало (але, звісно, з кожного правила бувають винятки).

 4. 2018-12-08 в 23:50:50 | Лісовик

  Авторе, багато хто і романи пише повні непозбувної збентеги. Просто коли є динаміка, це виглядає набагато крутіше. Оповідання, де це є, вирізняються з решти, більш читабельні і збирають більше коментарів. Зміни не обов'язково розписувати. Достатньо двох-трьох фраз.

  Не претендую на абсолютну істину. Просто так бачу.

 5. 2018-12-09 в 14:40:51 | Грішник з другої групи

  В останній час Ой, вибачте за росіянизм Останньої години задумався над терміном твіст Неочікуваний поворот Наче танець твіст Але ж одного повороту оповіданню замало Потрібно два Тому надумав, що правильніше було би назвати твикс Як батончик, в якому є ліва і права паличка В оповіданні є ліва поличка Мене все оповідання тримало в інтризі, як же будуть перевіряти на людяність героїню Але правої палички немає Самої перевірки От тут сумно Наче дійсно автор пригостив лівою паличкою, а праву сам зїв Все одно дякую хоча б за ліву паличку!

 6. Грішник з другої групи, ги)

 7. 2018-12-09 в 21:58:10 | Крампус

  Авторе, роботизація - це не те саме, що глобалізація. Але то проблема багатьох оповідань на цьому конкурсі. Втішило, що у майбутньому хоч працюватимемо меньше cool smile

 8. Отже. Наша героїня перебуває в цікавому світі майбутнього, доволі песимістичному, але гарно прописаному, отримує пропозицію на роботі — власне, майже постає перед моральним вибором: удавати робота за гроші задля розваги чи лишитися людиною, і що вона робить? А про це, шановні читачі, ви дізнаєтесь у майбутніх серіях, а мо‘ й ніколи. До побачення.

  Ну так справи не робляться. Оповідання дуже коротке, воно значно менше 30к знаків, як можна було лишити не то шо без розв’язки, а й без кульмінації? Я не знаю.

 9. Крампус, ну все, в мене таки утопіяsmile а то я боялась, що песимістично, але якщо на робочий день подивитись - вуху!

  AV, дякую за ваш коментар) В мене було два варіанти - або лишити відкритий фінал, або розписати історію до кінця, і вона б не вмістилась в оповідання аж ніяк.

 10. Ну шкода, вийшов не відкритий фінал, а поламана структура твору.

 11. AV, я вважаю, що вийшов якраз відкритий фінал. Чи погодилась героїня, чи ні - можна додумати самим.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)