Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Вітаю, Авторе!

  Напевно, мені все ж таки сподобалося оповідання. Не знаю, можливо фантприпущення не нове, але я одразу і не згадав чогось подібного. Є конфлікт, щоправда, різницю світоглядів варто було б обіграти контрастніше, бо вона показана лише двома моментами.

  Характери героїв. Вони є, але знову ж, недостатньо чітко зображені. Тут хотілося б побачити яскраву гру контрастів - або ж робити їх зовсім різними, або такими, що доповнюють одне одного, мов єдине ціле, волею долі чи випадку розколотим на дві половини.

  Думки героїв часто зображені словами автора, хоча краще їх оформлювати, власне, думками самих героїв. Певною мірою це оживить їх.

  Мені забракло світу. Тобто, є пустеля, є кілька племен, є певний бог - ото й усе.

  Підкачала реалізація. Оповідання варто було б вичитати ще кілька разів - зустрічаються повтори, одруківки.

  Успіхів і наснаги!

 2. 2015-09-17 в 23:54:05 | Доласете

  Дякую за відгук. Напевне таки недопрацював, хоча в рамках оповідання приділити достатню увагу конфлікту, розкриттю характерів , а ще й в достатній мірі описати світ важкувато. Визнаю, можна було б і краще, та знову ж таки обмеження у кількості знаків.

  Реалізація... Вичитував, вичитував – та не вичитав. Коли читаєш власне оповідання, бачиш не те що написано, а те що писавgrin

  Успіхів навзаєм.

 3. меч, вирізаний (викований ) із суцільного шматка металу

  напевне не витіюватий узор, а радше химерний візерунок

  "Арена" Фредеріка Брауна написана в 1944 р. ставить подібну проблематику,

  але на жаль не вона є анахронізмом...

 4. «меч, вирізаний із суцільного шматка металлу» , «витіюватий узор» - це перше за що зачепився, але про це вже вказали )

  Дрібниці ще виявлені під час прочитання:

  стариків

  щадили

  стоні

  лощина

  шукаю відповідей

  в голові колони

  Контраст між племенами був би більш показовим, на мою думку, якщо б крім вироків для немовлят без душ, існувала гендерна відмінність войовників. Тобто інше плем’я було б амазонками. І їх фінальне замирення, злиття, дало б початок новому народу.

  Замало розкритий образ бога Доласете. Він вигулькує в кінці твору, а мотив покінчити зі своїм буття згаданий лише поверхнево. Від того це виглядає надто штучно.

  Ну і королівство Пренлен – що воно за цяця? Який там устрій? Яким богам жителі поклоняються? Не Доласете ж, адже він бог цих племен. І так далі…

 5. 2015-09-29 в 18:38:04 | Доласете

  забагато ви хочете від оповідання в 20 тис. знаківrolleyes

  щоб все описати і розкрити як мінімум повість треба. ну то таке.

  Ну і королівство Пренлен – що воно за цяця?

  шість років назад на нього йшли війною, постачає племенам списи і луки. Навіщо про нього знати більше? є та й є. Устрій і боги ролі для сюжету не грають.

  Про Доласете згодний, треба було краще розкрити.

  дякую за увагу до твору.

 6. 2015-09-29 в 21:51:47 | Андрій

  тисяча воєнів... тобто мінімум 5 000 тушок людини .. це вже не плем'я - це чимале місто. (У битві на Чудському Озері приймали участь 50 лицарів(десь 500 людей), з одного боку, та 4000 новгородських ратників, з іншого).

  Але і більш серйозні вади. Тест без діалогів - апріорі сухий, пісний та блідий. Є віртуози які можуть робити текст без діалогів яскравим та живим. Але ви поки не з їх числа.

  В цілому непогано, але блідо та сухо. Не вистачає мені ані емоції персонажів а ні емоції до персонажів.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)