Літературна студія та зустріч у Києві

Літературна студія та зустріч у Києві

Понеділок, 16 грудня 2013 г.
Рубрика: Літстудія -> Новини української фантастики -> Анонс літстудії
Проглядів: 1082
Підписатися на комментарі по RSS

ИзображениеЗапрошуємо на чергове засідання літературної студії «Зоряної фортеці».

21 грудня о 12:00, кав'ярня «Олівьє» (вул. Богдана Хмельницького, 16-22: м.«Театральна», вихід ліворуч біля дальньої стіни і трішки вгору вулицею; у самому кафе проходьте на поверх -1).

---

Нагадуємо, що для участі у студії слід прислати заявку на адресу ЗФ із вільним текстом про таке бажання. Оповідання додавати не треба.

Бажаний обсяг оповідання - до 15 тисяч знаків. Оповідання потрібно буде зачитати вголос та бути готовим до обговорення власного тексту та робіт колег

Деталі про студію: http://starfort.in.ua/literaturna-studia 


21 грудня з 18.00 в кафе-барі "На ЄвБазі" (проспект Перемоги, 1: зупинка трамваїв №№15, 18 Площа Перемоги, навпроти входу в "Велику кишеню" в універмазі Україна) відбудеться зустріч активістів київського сектору Лабораторії фантастики (http://fantlab.ru/).

Серед іншого, на зустрічі плануємо підбити підсумки діяльності літературного об'єднання "Зоряна фортеця" у 2013 році, провести міні-презентацію та організувати продаж журналу ФанCity, збірки "Зарисовка 0", роману "Фимбулвинтер". Також в програмі неформальне спілкування.

До зустрічі!

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>
]]>bobrdobr.rugoogle.rumemori.rumister-wong.rumoemesto.runews2.ruzakladki.yandex.ru]]>