Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. ух, знову анроїдна тема. Дійсно, прочитавши творів двадцять на цю тему, починаєш трохи втомлюватися, але це не стосується автора і цього твору.

  Конкретно враження такі, якщо коротко, перше - навіщо пісня та ще російською мовою? Далі це політика, справа у тім, що вона і так всіх дістала, стиль автора нічого нового у цій проблемі не відкриває - ну ще раз нам нагадали про реалії нашого часу нашої країни, на мій погляд, треба було це якось через діалоги показати, якщо вже дуже хочеться, а не через рефлексії. Отже, початок трохи повільний, і,вибачаюсь, занудний. Далі трохи веселіше, але загалом складається враження, що текст написаний під фінал, красиву фразу написану на стіні. Ось такі думки.

 2. А от мені, вже не вперше на цьому конкурсі НИИЧАВО потягло, схожі проблеми магічно-містичного характеру, потім ідея з штучними спогадами, наразі не скажу звідки, але десь нещодавно зустрічав. Самопожертва і та вже не вперше на цій таки Фортеці. Погоджуся з Марко - політика тут навіщо? Добре, хоч написано непогано.

  Успіхів автору.

 3. Щодо пісні, то, мабуть, маєте рацію. Власне, під неї й почав писати smile, але вочевидь, вона тут зайва. А от фраза виплила під кінець написання оповідання, а не дала поштовх. Щодо політики, то мені здається, що вона непогане тло, на фоні подій твору. hmmm

  Дякую за відгук, Марку!

 4. Відразу зізнаюся, прочитав зо п’яток романів Стругацького і в їх переліку твору про НІІЧАВО не було.red face А щодо іншого, то вже так склалося. Не я один, хто так міркує чи вигадує. Про політику написав вище.

  Дякую за відгук, Фантоме!

 5. Якщо буде така біда (почав читати знизу списку), то оповідання має шанс на пару балів. як на мене багато зайвого. а головне - не бачу логіки в претензіях андроїдів на рівноправя з людьми, коли вони не можуть вдуплитися, що вони не люди, а андроїди. щось тут в плані логіки не стикується в моєму розумінні. в цілому - непогано - але, повторюся,затягнуто. можливо - той довгий вступ зайвий. якщо я не люблю слухати новини - то я не слухаю новини. щось таке. хоча розвязка - здивувала приємно.

  успіхів! )

 6. 2012-03-27 в 11:25:50 | HarleyDavidson

  Добра кінцівка трохи витягнула оповідання. Але його треба переписувати. Вщент розламати, а потім писати заново LOL

 7. Маєте рацію стосовно не розкриття причини цього руху, цієї кампанії. Якось треба про це згадати. А також спробую бодай трохи скоротити початок, принаймні текст пісні вже перший на черзі. А далі потрохи, потрохи...smile

  Дякую за коментар, ЗлИй!

 8. Думаю, що ламати, то занадто, а от ремонт - не завадить. smile

  Дякую за коментар, HarleyDavidson!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)