Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Трупи на вулицях, а вони репортаж комп'ютерної гри дивляться? Шрам від снаряду? На початку взагалі "ядра" були. Потім вже атомна зброя. Все заплутано, нелогічно, кінцівка слабенька. Вибачте, не мій формат.

 2. Нато, дякую за відгук!

  Чесно кажучи, нервово чекав першої думки, і ось вона wink

  Вибачатися немає за що))) Чомусь я чекав такого враження: бачив ці проблеми, але хотів почути чиюсь, не свою думку, думку зовсім невідомого мені читача. І отримав))) І за неї я вельми вдячний!))) Буду виправлятися wink

 3. 2019-05-18 в 13:35:10 | карась

  У мене, на жаль, враження аналогічні до Натиних, навіть не знаю, що додати. У фіналі є спроба обгрунтування того, що воно відбувається і навіщо, але вона якась непереконлива. Ніби ясно: автор показує дві паралельні реальності. Ось народ страждає від справжніх жахів війни, а ось епічна картинка - війна на екрані, на яку народ відволікають. Але постає питання: чи не пофіг би людині було на ту картинку, коли вона втратила найближчих родичів, дім і не знає, що на неї чекає завтра? Я не вірю аж настільки в силу впливу візуального контенту. Він добре працює, коли у людей задоволені базові потреби, а їм тут особливо і їсти нічого, і спати нема де.

 4. Маю одне запитання після тексту: І ШО?

  Те, що війною відволікають людей від побутових проблем, прям така оригінальна думка! Ніколи такого не було, і ось знову. Будувати на неї все оповідання без будь-якого розвитку не варто.

 5. Владиславе, перепрошую: не до кінця зрозумів Вашої думки.

  Маєте на увазі, ідея клішована і не варто було її використовувати? Чи ідея була більш-менш, а от її передача через текст відбулася погано?

 6. Так, авторе, ідея клішована, дуже-дуже. Її можна взяти як основу для розвитку чогось своєго, несподіваного, типу: влада війною відволікає плебс від проблем, АЛЕ виявляється, що насправді це влада вигадала собі плебс, тому що всі давно загинули. Знаю, звучить як маячня, проте вже краще, ніж стара ідея без розвитку.

 7. Звучить навпаки гарно! Дякую за критику!))) Буду виправлятися у наступних роботах!)))

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)