Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2020-03-31 в 09:56:31 | Лісовик

  Початок зацікавив. Емоції! Дія! Динаміка! Коли герой все ж вирушив, усе просіло і звелося до банальностей. На жаль назвати оповідання дійсно гідним суперником важко. Воно ніби як сам герой застрягло у посмодернізмі, до класики не дотягує, а нового нічого не привносить. Авторе, так про всяк випадок. Задумайтесь над гепіендом. Може б і не врятувало ситуацію, але вивело б його на новий рівень. Тим не менш оповідання все ж читабельне, і з основною метою автор впорався і тема розкрита. За що йому і дяка.

  Успіхів.

 2. 2020-03-31 в 11:49:34 | Краснопірка

  Сподобалися фішки: про дезінфекцію перед стрибком, про обмеження у сприйнятті, про оцю небезпеку для ніженьок.

  Герой такой діяльний дядько, темп оповіді достть енергійний, це затягає. Знову ж таки, підстава в плюс враженню: знаючи свого агента, замовники ним маніпулюють, щоб знищити безслідно. Трохи передбачувано, але це непогана передбачуваність, та, коли приємно, що сподівання справдилися.

  Просто хотілося б, щоб складність оборудки із підставною жертвою приводила до якого-небудь цікавішого фіналу, ніж просто "і зараз я вам усім помщуся". Бо це дрібнувато для такого замісу. Оце основний мінус: чекаєш справді петлі, а воно нє.

  А загалом читабельно, бадьоро.

 3. Фішка з викоріненням поганців з історії вже така не нова, що вже не працює майже в будь-якому вигляді. Якби хоч ще обіграно було якось іронічно. Мене це відразу відштовхнуло.

  Гарні моменти там де пояснено небанальну механіку переміщень: про ванну і про розмитість образів в минулому.

  Непогана інтрига, коли ГГ шукає свого супротивника, але після цього все поїхало в якусь дивну для мене сторону. Якісь бджоли, вірус, вб'ю всіх і всяке таке. Не переконало. Якби ГГ пішов попити кави на Трокадеро перед смертю і пізнав дзен я була б більше вражена.

 4. 2020-04-04 в 21:48:37 | Спостерігач
  Ден видав нервовий смішок,
  - кацапізми це погано. Зажди. Якщо, звісно це не пряма мова мокшанця.

  Але це нічого. Читайте/Пишіть більше і воно виправдиться саме.

  Приєна динаміка та ритм повестування. Особливо на початку. Правда діалоги частково обезличені. Коли читаєш швидко можна не помітити різницю між словами різних людей. Це погано.

  Ну і відсторонений стиль описання подій. Я так розумію, що замислювалось як щось злека іронічне. Не вийшло. Вийшло байдуже. А якщо байдуже вам чому має бути не байдуже мені.

 5. 2020-04-05 в 15:41:18 | Сторонній

  Оповідання хороше. Є певна нелогічність в самій роботі компанії, де працював гг: чому одразу не відправляти бджолу? Це ж, судячи з усього, не така складна технологія, щоб до неї додумалися тільки нині. То чому ж раніше цим займалась людинка? І чому вони там настільки тупі, щоб відправляти в минуле вірус, від якого не придумали щеплення? Це ж небезпечно для них самих.

  Але взагалі читати було приємно і кінцівка мені сподобалася.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)