Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. 2020-03-29 в 21:57:47 | Людоїдоїд

  Початок твору нагадав оповіді на Двачі: "сап, анон, розкажу таку історію, суть такова...". Не те щоб це було погано, автор ніби хоче розповісти бувальщину, але історії подібного формату короткі. А виходить японський дует мандзай - головний герой щось неправильно розуміє, а кіт чи хтось інший його поправляє, і так без кінця-краю. Насправді цікава весела історія тільки виграла б, якби була скорочена в кілька разів.

  Наразі ж можна посміятись. Так, твір розважає і легко читається. Але зменшені діалоги відкриють шлях для знахідок, які зроблять його чимось більшим.

 2. 2020-03-29 в 22:57:52 | Мандрівник

  Дотепно!

  А й справді, чому всі мають бути стриманими і сприймати світ навколо лише серйозно?))

 3. Ще до того, як дізнатися, що Бегемот - це Герберт, я мало не впала від сміху, уявляючи ось цю картину: "мій кіт невдоволено плеснув себе лапою по чолу". Уявляла собі чорного кота із серіалу "Сабріна юна відьма".

  Оповідь проста і весела. Сказала б, більш дитяча, хоч і не зовсім така. Але будь-якій літературній ніші потрібен свій автор.

  Також хочу відмітити, що не зовсім згодна із паном Людоїдоїдом ось тут:

  "Насправді цікава весела історія тільки виграла б, якби була скорочена в кілька разів"

  Може, потрібно було більше веселощів вставляти у кожну мандрівки. Особливо додати якусь мінімальну взаємодію із динозаврами.

  Успіхів автору!

 4. 2020-03-31 в 22:03:53 | Краснопірка

  Погоджуюся, що ще більше гумору й абсурду були б тексту тільки в плюс. Уже треш то треш! А мегасерйозна тема із респресіями 1930-х до загального тону оповіді "ололо жуйка часу" геть не свистить. Частина ж про сватання взагалі нудна і має цінність лише пізнавальну - для тих, хто жодного разу про обряд сватання не читав.

  При цьому все завершується сумною, насправді, річчю: всесвіт, по ходу, сплющився до кімнати через подорожі Марка? Біда-печаль. А чого воно? А що воно? Я не пойняв(( Ось почалося найцікавіше - і облом.

  І так! Мало динозаврів!)

 5. Непоганий гумор це величезний плюс. Чого не вистачило то це трішки краще продуманої структури, яка б об'єднувала всі епізоди і надавала оповіданню щось на зразок загальної ідеї.

  Не погоджуюся щодо скорочення. Розважальних вставок і шутєєчок можна ліпити скіки душі вгодно, якщо є справний каркас сюжету. Трішки підрихтувати і буде норм.

  До речі, дуже погоджуюся з Краснопіркою щодо епізоду з радянщиною. Якщо завели таку тему раз, то треба було вже мішати і робити трагікомедію, додати ще щось подібне, а то воно справді вибивається. Ну й ідея, ідея, щось та має єднати всі шматочки докупи. Плекайте свій гумор і виховуйте, за правильного використання він точно знайде свого читача wink

 6. 1. ЧК не красноармійці

  2. Як на цьому самому місці опинилася хата?

  3. Гарна імпровізація перед дедлайном smile

 7. 2020-04-03 в 15:42:05 | Брунатнобурий бобер

  "Метелики в очах"... grin

  Легке оповідання в гумористичному полі.

  Плюс за жуйку часу. Це щось близьке до квасової машини. grin

  Але відсутня конфліктність. Немає напруги.

  п.с. Народ, мене вже починає втомлювати тема карантину!

  (Бо бобри якраз зараз на суворому сидять!)

 8. 2020-04-05 в 13:08:13 | Сторонній

  Гумор приємний, а сюжет – навіть цілісним сюжетом не назвеш. Де тут конфлікт, де кульмінація? Ну от якось так, працюйте, бо гумор на початку таки порадував.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)