Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. 2015-03-03 в 01:13:49 | Андрій Ворон

  Містично, просто охайно і приємно.

  Очікувано проте якісно. Дякую за роботу.

 2. 2015-03-03 в 23:33:52 | Хижосміх

  Не сподобалось. Правопис кульгає, сюжет банальний, закоханість героїні абсолютно незрозуміла. Типу "Я знайома з ним цілих три хвилини - з ним хоч на край світу".

 3. А знаєте, в творі щось є. Ідея чітка і зрозуміла, виконано теж ж доволі просто. Гадаю, що автор перед поставленими завданнями у творі впорався. Але мені здається, що для того щоб твір став більш об'ємним треба його трохи розширити. Поки це вигялдає таким чином - в мене є класна ідея, ось вона така. Не вистачає психології героїв. Уявляєте, після хлопчика довго відходила, вдруге якось, особливо не переживаючи. А де глибина почуттів? Де внутрішній конфлікт, почуття провини, якійсь спроби зрозуміти чому саме так. Втім, твір має право і на таке існування, як є. Щось подібне до оповідок братів Капранових, чи творів із "Пентаклю". Заряд є, так.

 4. Загальне враження: більше сподобалось ніж не сподобалось, але так, на межі. Написано непогано, мова гарна. Ідея нічим не примітна,або не розвинена, я впевнена, що за кілька днів забуду, що таке читала, немає в оповіданні ізюминки, яка б захопила, запам*яталася.

  колооберт? це кальковано з російської круговорот в українській такого нема. круговерть хоча б

Повернутися на сторінку