Триває Сomic-Con@Home. Вибір ЗФ

Триває Сomic-Con@Home. Вибір ЗФ

Субота, 25 липня 2020 г.
Рубрика: Блоги -> Новини світової фантастики -> Погляд -> Відео
Мітки: |
Проглядів: 373
Підписатися на комментарі по RSS

42

 

Сomic-Con@Home продовжується і ми відібрали нові матеріали, які можуть зацікавити тих, хто любить фантастику і книжки, а також бажає чогось навчитися. Давайте дивитись, про що говорили у другий день фестивалю.

 

 

Графічна новела чи ілюстрована книжка: обираєте ви

 

 

Суперечка, яка триває роками. Історія на 200 сторінок - це графічна новела чи великий комікс? Або це книжка з ілюстраціями до 100% тексту? Обговорення нової хвиі книжок, які важко класифікувати: Super Catchy (Rick Veitch), Timeless (Armand Baltazar), Doctor Cthulittle (Mark Wheatley та G. D. Falksen).

 

 

Святий, хоробрий, немилосердний: погляд на науку та суспільство у Young Adult

 

 

Розмова про те, як відображається у літературі Young Adult наука, філософія та соціум на прикладі трилогії Eye of the Beholder.

 

 

Як створюється комікс: від ідеї до фінішу

 

 

Майстер-клас від справжніх майстрів
 

 

Назва, перекласти гру слів у якій вночі мені не вдалосяsmile

The Female and Non-Binary Authors who Bridge the new Frontier of Space Fiction

 

 

Письменниці Nicky Drayden, Marina Lostetter, Jessie Mihalik, Valerie Valdes та K.B. Wagers розмовляють про історію жанру через призму нового погляду.

 

 

Від ідеї та найму: книжки, телебачення та комік-індустрія

 

 

Агенти, менеджери та видавці відповідають на запитання про те, як молодому таланту зробити кар'єру та про багато іншого.

 

 

Сузір'я нових голосів у Нф та фентезі

 

 

Презентація нових авторів, чиї книжки будуть надруковані у 2020 та на початку 2021 року: K.S. Villoso, Luke Arnold, Constance Sayers, Devin Madson, Andrea Stewart, Essa Hansen, and M.A. Carrick.
 

 

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>