Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. 2020-03-30 в 19:22:35 | Лісовик

  Цікаво, але "ародисменти" краще вичитувати. Скептично ставлюся до постмодернових замальовок, адже вважаю це літературою вчорашнього дня. Тим не менш, на відміну від "Попутника", тут хроноспіраль закручена не дарма.

  Удачі.

 2. Класні персонажі викрадачів: жива мова, кураж, азарт аж пре з них.

  Трохи мені було забагато пояснень про ангелів шо як і куди. Розказується в лоб.

  Епізод де ангелиця каже що насправді їй ті всі накрадені люди не треба, а треба тільки ці двоє дуже неправдоподібний і ніяк не пояснюється. Чим вони такі особливі? Про континууми всілякі теж якось за вуха притягнуто, якби хоч терміни були якісь власне вигадані може не різало б так. Бо психоенергія, в мене особисто чомусь з цими розривами не в'яжеться, от якби то янгольська мутка була якась, могло б спрацювати.

  Ще соромлюся спитати про кінець. Чи я правильно в'їхала, що Астера і є Естель? Той перший янгол з тим лічильником? Тоді вона якось дуже швидко перебігла на ворожу сторону і змінила ім'я. Невже в неї було в польоті так багато часу щоб все просікти і потім так епічно вийти і назватися ім'ям людини, яка вбила її батька, хоч це й була вона сама?

 3. Так тому ж вони і особливі, що Астера – це молода і ще не перетворена на янгола Еталь. А коли вона при падінні застосувала Лічильник, то всьо в цій жизні стало просто і панятно wink

  Але дякую за відгуки smile

 4. 2020-03-31 в 19:18:21 | Краснопірка

  Ура, у нас петля!)

  Ні, що петля - це дуже кльово, я чекала на неї. І нарешті

 5. 2020-03-31 в 19:19:51 | Краснопірка

  Здається, повідомлення порізалося через якийсь символ, вибачте. Ось решта:

  І так, персонажі справді куражні.

  Але для постмодернізму, у якому автора підозрює Лісовик, мені забракло іронічнішого обігрування штампів масової культури, яких тут ого (родинонька злодіїв, іржава бляшанка у космосі, капітанський місток, укритий банками від пивасику, станція-тор, викрадення, демонічна янголиця, намір геноциднути купу народу заради вищої мети, злодіяки, які невільно рятують простих людей, все оце). Найкращим у плані обстьобу штампів був момент із закоханим андроїдом і "кому взагалі треба машина із почуттями", але він теж якось вибивається на тлі решти моментів, бо має загротескний вигляд. Про фемінітиви жарт був тонший, а про войси ще кращий)) Хоч, мабуть, це дуже суб'єктивний погляд, вибачте)

  Але, як на мене, схема все-таки радше тягне події за собою, ніж піддається деконструкції.

  Проте текст загалом енергійний і читабельний. І все-таки петля!)

 6. Дякую. Справді теж не сказав би, щоб тут був аж дуже постмодерн. Іронії і посилань тут більше, ніж у середньому творі цього конкурсу, але не те, щоб справді багато. Я радше вирішив погратися в нагромаддення штампів з їхньою примітивізацією, ніж справді іронічно вивернути класику smile

  Да, але петля є ще в першому оповіданні конкурсного списку – там хтось повісився о_0

 7. 2020-03-31 в 22:06:03 | Краснопірка

  Дякую за відповідь))

  То, як мені колись слушно зауважили, не петля, а зашморг)) Але я почала з кінця, так що про нього ще не в курсі.

 8. 2020-03-31 в 23:39:08 | Мандрівник

  Що у мене викликало запитання у цьому творі- янгол, який має захистити від зла, повільно та ціленаправлено збирає усіх покидьків у своїй в'язниці. Мета доброго ангела - одного дня вбити усіх. Крім цього ангел ще й добре вміє брехати, щоб заманити до себе. А наостанок сам без мук совісті вбиває кількох власними руками. Тому в уяві вимальовується зовсім не ангел, а найбільший злочинець у космосі.

  Якщо не брати до уваги цей нюанс, то сюжет цікавий, добре описаний, динамічний.

 9. Круто! Замкнене коло подій. Несподівано для мене.

  Та й опис детальний, продуманий до дрібниць.

  Проте поведінка батька з донькою, коли їх схопили, дивна, бо спокійна, як нічого не сталося.

  І нелогічно виглядає та екскурсія, організована ангелом перед смертю. Навіщо все так ускладнювати ангелу? Навіщо водити по кімнатах, якщо ціль вже у руках? Незрозуміло зовсім.

 10. 2020-04-04 в 18:44:52 | Спостерігач

  Дуже приємне живе ставлення персонажів до оточення та технологій. По всьому видно наскльки то буденні речі. Але це неправильно. Бо такого буденного ставлення Ви не побачите на сучасних яхтах, що виходять у відкрите море. А капітани ,що поводять себе так на кораблях Океанічних... стають підгрунтям в черговій історії про Квакерів чи Бірмудські трикутники. Тож не думаю, що в обозримих 2000-3000 років ми змоежмо поводити себе з Космосом так як з машинами. Бо суходолом ми подрожуєм вже з десять тисяч років.

  Але картинка так жива.

  Моент первіталення ГГ пройшов аж надто різко та без відчутних мотивів. Але не минулого року закінчився супер популяорний серіал, де всі герої діяли імпульсивно та безпідставно. Так що теж невелика біда.

  А от що дісно важливо це ще пару разів вичитати текст - є в ньому прикрих одруківок.

 11. Янголи, які допомагають людству колонізувати космос, це круто. Майже як вампіри у Воттса.

  Здавалося б, залишилося нюансовано розвинути цю ідею і розробити відповідний сюжет.

  Але ніт. Янголи = супергерої. Змішалися андроїди, люди, петлі. Навіщо? А не знаю. Сиджу, жую сраку. Замість гарного оповідання.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)