Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Ой, заплутали)

 2. О, давненько попаданців не було. Я вже думав, що не пишуть про них, приїлись.

  Початок був обнадійливим. Далі не пішло. Буває.

 3. Дякую за обнадійливий початок) Знач не все погано, лишень попрацювати над рештою))))

  Насправді автор досі в шоці, що встиг написати і відправити вчасно. Для мене це подолання певного власного бар'єра. Хух)

 4. 2019-05-18 в 18:41:29 | Олесь М.Гоцак

  а мені файна історія, сподобалося

 5. 2019-05-18 в 20:49:16 | Лісовик

  Цікаво. Так буває, коли спадає перспективна ідея, але ще не зна, що хотілося б отримати в кінці. Але оповідання позитивне. Певно через те, що авторові не було часу писати повний капець. За що і дякую. Успіхів та натхнення.

 6. Знач розказую як все було.

  Писалося в нотатках на телефоні, а там не показується кількість знаків. Було страшно не влізти в обмеження. Настільки страшно, що коли о 21.00 останнього дня текст перекинувся в ворд для відправки то виявилось, що там всього 14 тисяч знаків і можна було іще три рази вбити Таноса, але вже було пізно)))

  Всім дякую за позитив)

 7. 2019-05-19 в 21:35:08 | карась

  А мені зайшло. Хоч фінал не зовсім з тим меседжем, на який чекаєш, але історія файна. Не можу сказати, що прямо враження як від закінченої, але дуже приємне.

  Мені сподобався стиль - відчувається, що це сприйняття саме цієї героїні, а не відстороненого автора. По-людськи так. І всі ці роздуми про війну - шикарно зафіксовано, пам'ятаю ці речі з 2014-го: як так може бути, що комусь фронт,а комусь щука на дзеркалі. Соррі, особисте.

  І, хоч коми, а подеколи й літери, провтикалися, але у дивний спосіб це майже не заважає читати.

  Дякую за історію.

 8. Дякую вам величезне

 9. Перепрошую, але тут реально півоповідання не досипали. Тільки-но другий акт розкрутився, і натє. Те, що там було з нотатками на телефоні, мене як читача взагалі не цікавить. Я навіть пробачив одруківки, тому що кайфував від тексту, а тут мене просто обломали. Сучасне фентезі про АТО із темпоральними зміщеннями, такий потенціал... Ех

  Ну тоді, оскільки явно мало бути вісім балів, тепер буде вдвічи менше, бувайте здорові.

 10. За зіпсоване враження вибачте, але за потенційні вісім спасибі

 11. 2019-05-22 в 01:48:34 | Грішник

  Серед дев'яти оповідань, що поки що прочитав, це чомусь сподобалося найбільш, але, дійсно, для такої ідеї замало однієї події.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)