Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2020-03-30 в 12:55:17 | Людоїдоїд

  Оригінально обіграно владу над часом, одначе. Тема мерців і потойбіччя сама напрошується, але ми вже й забули, що це теж фантастика. За що особливо хочеться похвалити в рамках конкурсу - слава богам і духам - пригоди протагоніста не були сном і автор мав сміливість ствердно сказати що спіткало героя, а не лишати читачів здогадуватись.

  Що варто вдосконалити? Ми зрозуміли, зрозуміли вже з першого разу, що померлим важливі символи. Годі це повторювати в такому невеликому творі. "Закинутий" - це той, що був переміщений у просторі в силу непотрібності. "Покинути" й "закинути" - не синоніми.

  Читати було цікаво та захопливо. Не зупиняйтесь, авторе!

 2. 2020-03-30 в 20:55:00 | Мандрівник

  На мою думку, кінець занадто стислий. Герой навіть не здивувався чи засмутився, коли почув новину про себе. Як ніби нічого надзвичайного, таке з ним відбувається щодня...

  Також немає впевненості відповідності конкурсу й темі...

  А загалом цікаво. Так тримати!

 3. 2020-03-31 в 12:33:29 | Краснопірка

  Початок з мемами мене дуже потішив. Ідея із символічними актами теж.

  Але ж(( Дуже швидко стає ясно, куди приведе хід думок Семена щодо смерті у світі мертвих. Серйозність Семена в сюжеті не розкрита - так, невеликі згадки, що він щось робить попри звичну серйозність. Навіщо взагалі був похід до церкви, якщо це ніяк не зіграло на сюжет? Міг би зразу в засідку йоти. Поглинутий брат - це взагалі якась фабульна милиця.

  Воно ясно, текст ніби теж натякає, що не треба аж так серйозно, але якось розчаровує(( Потенціал спочатку простежувався більший.

 4. Мені дуже сподобався сетап: мертв'яки, кладовище, священник, який має прийти і не приходить. Нуарненько.

  Але я зовсім не розумію логіки дій і мотивації ГГ. Ось він переляканий йде до церкви, куди зазвичай не ходить, бо боїться того, що бачить. Потім, священник не приходить, а Семен такий: "О, точно, треба піти цих зомбаків пощупати, цікаво ж". Нормальна реакція нормальної людини на мертв'яків? Ні, не думаю. Якщо він трохи ку-ку і безстрашний, то треба це якось показати, щоб ми вже знали що він міцний горішок. Мотивація "просто стало цікаво" дуже слабка в таких ситуаціях. Треба вмотивовувати сильніше. Ця ж мотивація безбашенного супроводжує героя, коли він приєднується до армії.

  Ще не показано що герой крім безстрашності ще трохи тупенький, бо в момент коли він біжить вмирати кожному пересічному читачу з елементарною логікою ясно що він помре.

  Змазана кінцівка. Герой мав би щось зрозуміти або щось отримати. Наприклад можна було показати, що серед мертвих йому краще ніж серед живих. І таким чином ГГ знайшов "своїх", замість цього він знову виглядає як трошки ку-ку.

  В творі є забутий персонаж священника, який потім не вистрелює. Хоч би висповідав його перед ссмертю храбрих чи шо. Персонажів в таких коротких оповіданнях бажано напризволяще не кидати. А тут ще й така ситуація: обіцяв прийти – не прийшов. То міг вже й запізнитися, а то довіру до церкви підриває smile

 5. 2020-04-04 в 21:23:21 | Спостерігач

  Складно щось додати до відгука Міль. Варто дісно трошки рогзгорнути закінчення та додати мотивації герою. Оживити його.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)