Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. 2019-05-02 в 10:33:36 | Сторонній

  Більша частина оповідання написана дуже добре і живо. Діалоги шикарні, головний герой в уяві оживає. А от момент з подіями комікса/майбутнього/адаптованого Варгамера хоча за задумом конструкції й цікавий, але за самим сюжетом і реалізацією цієї конструкції дуже незграбний - більшість читачів зламають очі об той уривок.

  З мовного - не "здача", а "решта". Ну і паперові стаканчики справді не звуться склянками, а саме стаканчиками, але в цьому, думаю, автор і сам розібрався.

  Окремі плюсики за актуальність - від актуальної лексики (тут є ніт!) до обговорення актуальних проблем сприйняття мистецтва.

  Загалом, на мою думку, це поки найкраще з усього, що тут виклали cool smirk

 2. Перша частина вийшла досить жвавою, зацікавило, що ж буде з героями далі, що сталося із художником, чиї ж очі в нього ніяк не виходило намалювати... а потім із різкою зміною локацій прямо квантова заплутаність виникає. Можливо, саме цього ефекту автор і домагався (враховуючи назву оповідання). Але читати різкі перекиди від роботів до окопів було відверто важко. Плюс серйозно порушили моє серйозне ставлення несподівана поява козаків із бластерами (вибачайте, але "вояки\повстанці\просто люди" звучали б у рази органічніше, це чисто моя суб'єктивна думка).

  Погоджуюсь із попереднім коментатором, поки що це краще оповідання з інтригою та парою мистецьких конфліктів smile

  Успіхів на конкурсі!

 3. Я не те що очі - мозок ледь не зламав, намагаючись устигнути за шаленими стрибками. Я, мабуть, застарий для таких викрутасів. oh oh

  Успіху на конкурсі!

 4. Перша частина дуже добре, але потім забагато всього, мішанина, важко слідкувати, загалом квантова фізика яке вона є - малозрозуміла))

 5. 2019-05-16 в 11:09:08 | м#039;ятний_карась

  Приєднуюсь до слів попереднього коментатора. Перша частина була жвава, з симпатичними об'ємними героями, досить файно заходила (хоч я собі якось інакше уявляю процес підготовки виставки: не дуже віриться що ось так можна привезти картини вранці в день відкриття). І поворот із муралом у зоні бойових дій мені теж сподобався, це було логічна розв'язка для суперечки героя з дядьком щодо мистецтва, враховуючи неуміння гг пити. А далі, власне в науково-фантастичному складнику, пішло щось занадто вже, як на мене, вимиорочене й дуже стисло подане, дуже намішано, накручено й покидано якимись скибочками, як до вінегрету. За такої суперфрагментарної подачі козацька тема й бойова летюча церква на цьому тлі мали гротескний вигляд.

  Хоч про летючу бойову церкву я б почитала ще, окремий твір))

 6. Дякую за відгуки.

  хоч я собі якось інакше уявляю процес підготовки виставки
  Я теж у художній школі це уявляв інакше. Ага! До виставки ще місяць! А потім... а як же його домалювати в останній день... confused

  Хоч про летючу бойову церкву я б почитала ще, окремий твір))
  Сподіваюсь, то справді була остання і потреби в майбутньому у них не буде. cool smirk

  А то набудують, романи про них пиши...

  Я не те що очі - мозок ледь не зламав, намагаючись устигнути за шаленими стрибками.
  Вибачаюся перед усіма, хто недострибнув у квантовий стрибок. В майбутньому буду всіх катати цивілізованими гіперлупами і тільки кращими міжгалактичними космолініями.oh oh

  Я, мабуть, застарий для таких викрутасів.
  Облиште ейджизм. Ніколи не пізно відкривати горизонти нові і штовхати у простір думки. smile

  Всім гарного настрою і рок-н-ролу!

 7. попри певні окремі неоковирності, перша половина цілком непогана. бракує описів, які змогли б передати візуальну та інші складові. починаючи з другої половини сам сюжет розвалюється на шматки — неможливо ані зрозуміти, ані вслідкувати за ходом подій.

  фантастика потребує, щоб автор поступово вибудовував свій новий світ. не можна просто так взяти і вкинути читача в гущу подій, не пояснивши, за якими правилами цей світ існує. що відбувається? хто всі ці люди? хто такий Чорний Володар? що він намагається зробити? які ще козаки з бластерами? суцільна мішанина.

  авторе, бажаю вам натхнення. будете практикуватися — буде з вас письменник.

  і ще: дякую за те, що не змусили читати ґуґлопереклад з російської. навіть русизмів як таких в тексті не знайшов, що теж приємно.

 8. 2019-05-21 в 16:10:21 | Крейда

  Я б взагалі лишила виключно не фантастичну сюжетну лінію: вона гарно написана, у хорошому ритмі, і навіть до теми. А от квантовий стрибок я, на жаль, теж не подужала :(

 9. А.Я. дякую на добрім слові.

  Я б взагалі лишила виключно не фантастичну сюжетну лінію

  Тоді прийде пан Сторонній і скаже "дайте фантастику на фантастичному конкурсі!"

  А от квантовий стрибок я, на жаль, теж не подужала :(

  На скільки це псує загальну картину? Всі зауваження враховуватиму при підготовці розширеної версії.

 10. Мені сподобалось. 18 з 20. Але автор не впорався з сюжетом - аж занадто закрутив. А з мовою, технікою, ідеєю все ок. Навіть трішки реалізму є

 11. 2019-05-22 в 09:57:44 | Крейда
  На скільки це псує загальну картину?

  Псує, тому що читач спершу налаштовується на один стиль, а потім його кидають наче в інше оповідання і магія першої частини втрачається. Якщо потрібна наукова складова, то її можна спростити (наприклад, без отих всіх козаків з бластерами). Насправді мені шкода, що не побачила оповідання у фіналі, бо потенціал є.

 12. Насправді в початковій ідеї головним антагоністом був Дарт Вейдер, що досяг влади після моди голосувати по приколу і що захопив контроль над квантовими комп'ютерами. Але це виглядало ще більш зашквано і довелося скорочувати. Може все ж можна буде повернутися до цього, щоб яскравіше показати трансформацію головного героя. Впевнений, ця трансформація вже незабаром чекає і значну частину країни.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)