Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця

Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця

Четвер, 14 січня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту
Проглядів: 1790
Підписатися на комментарі по RSS

Шановний автор!

            Запрошуємо Вас прийняти участь в четвертому конкурсі проекту «Зоряна фортеця». Тему буде оголошено з початком конкурсу 18 січня 2010 року. Обмежень небагато: по-перше це має бути якісний фантастичний текст української мовою, а по-друге об’єм оповідання має становити від 10000 до 20000 знаків з пробілами.

            Крім вже звичного конкурсу, у складі проекту «Зоряна Фортеця» відкривається творча майстерня. Тепер кожне надіслане оповідання може стати заявкою на участь в майстер-класі літературної майстерності, який відбудеться в рамках проведення Міжнародної асамблеї фантастики "Портал" в місті Києві.

            До участі в майстер-класі буде відібрано вісім оповідань: три оповідання-переможця та ще п’ять, що їх оберуть координатори конкурсу (не обов’язково з найбільшою кількістю балів). Для розгляду оповідання у рамках майстер-класу необхідна особиста присутність автора. Переможця визначає керівник майстер-класу особисто.

            Точну дату проведення майстер-класу, а також особу Майстра буде повідомлено додатково.

           

            Бажаємо успіхів.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>