Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. 2019-05-15 в 23:34:56 | Лісовик

  Нуар на вищому рівні. Ще й з елементами фентрезі. Люблю, коли пишуть фентезі на не фентезійні теми. Окремий плюс за скрипальку, вона все ж вистрілила. Люблю коли "рушниці" стріляють.

  Успіхів!

 2. Скрипалька - єдиний персонаж, що сподобався.Усі інші якісь "трохи причмелені".

  Успіху на конкурсі!

 3. "Буревій вибухнув з новою силою", а вони з новою зачіскою, у фіолетовій сукні і ділових костюмах йдуть до клубу? Серйозно?

  Місто гине, але з нього ніхто не тікає.

  А під кінець "все умерли". Ну і фіг з ними. Чомусь не шкода зовсім.

 4. Видно, що писав хтось з досвідом, оповідання добре побудовано, структура, розвиток сюжету, діалоги, описи, все на своєму місці. Приємно читати якісний текст над яким попрацювали.

  Чудовий головний лиходій, не пласке зло, а комплексний, люблю таких. Як кажуть, хороший лиходій досягає правильної мети неправильними методами, тут саме так.

  Сподобалася атмосфера, нагнітання чогось страшного. Мені от зачіски і суконьки зовсім були в тему і дуже сподобались, не йти ж до головного мафіозі як лахудра якась cool grin Це додає шарму оповіданню, такі деталі створюють сеттінг. Якби забрати оцей от "лоск" з Асти, її персонаж би багато втратив. Вона сексі-відьма, такою їй і треба бути.

  Вкінці героїв не шкода, але нам і не треба щоб їх було шкода, вони ніколи не викликали в нас співчуття, тільки бідна накачана наркотою скрипалька викликала, от їй і зустрічати світанок. Мені здається так і задумано.

  Мої ставки що це оповідання далеко піде на конкурсі. Удачі не бажаю, бо навіщо удача якщо є добре написане оповідання? wink

 5. [url=http://mewkid.net/buy-amoxicillin/]Amoxicillin 500 Mg[/url] Amoxicillin ick.klda.starfort.in.ua.cfy.oy http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

 6. http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin Online phh.pgzt.starfort.in.ua.puz.xx http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

 7. 2019-05-19 в 12:03:36 | карась

  Сандзе поміняв у середині ім'я на Сандзо, а тоді назад))

  Якщо серйозно, то величезні плюси твору - легкий стиль і динамічний сюжет. Автор добре перемежовує стрілянину і розмову, дає читачеві і напружитися, і видихнути.

  Щодо персонажів, то найменш переконливим мені здався сам Ренсон, бо ми його знаємо лише з переказів інших. Наприкінці він виявляється черговим Таносом, але бази під його рішенням якось малувато, бо ми знаємо лиш кілька його вчинків з минулого, а в усьому іншому "короля робить учта" - аж троє людей. Сказати б, його причини - жах війни і кризи. Але ж і це ми бачили лише в переказі.

  Найбільш переконлива Аста. Особливо халат Асти))

  Щодо сюжету, то сцена в клубі моя улюблена. Там автор шикарно працює з екшном.

  А от про твіст я чогось одразу здогадалася( Це трохи зіпсувало враження, бо від того моменту було ясно, що персонажі йдуть офірувати собою.

  Але все одно радше сподобалося. Дякую авторові.

 8. 2019-05-19 в 18:28:49 | Олесь М.Гоцак

  гаразд,легко написано, спроба поєднати наукову фантастику, щось магічне,і щось інше. Гадаю, історія вийшла

 9. Як на мене, надо схематично. Не викликало емоцій від слова зовсім. Мабуть, все тому, що тут надто багато розповідають, замість того щоб показувати. Якщо не зважати на діалоги, де, власне, на 90% і відбувається вся фантастика, то за характером дії оповідання дає примітивну псевдонуарну історію, яка могла бути і реалістичною. Псевдо-, тому що тема страстей не розкрита.

  Такий собі бімуві, де намагалися і світ врятувати, і цицьхалат показати.

 10. Блін, "надо". Ні нада! НАДТО я мав на увазі ohh

 11. написано пречудово. Але сенсу ноль.

  У збірник можна взяти- але я б такого не купив.

  пригадався Салтиков Шедрін в Історії одного міста:

  ...

  Север потемнел и покрылся тучами; из этих туч нечто неслось на город: не то ливень, не то смерч
Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)