Платинове Перо

Платинове Перо

П’ятниця, 7 березня 2014 г.
Проглядів: 2906
Підписатися на комментарі по RSS

Епізод 1.

 

Придворний маг і радник короля, а також по сумісництву Міністр з питань Білої і Чорної Магії Платон Єршліцбург, кульгаючи увійшов в просторий зал освітлений сотнями свічок. Посеред залу з мармуровими стінами і готичними вікнами розфарбованими мозаїкою, сяяв магічним сяйвом рун квадратний стіл, за яким вже сиділи члени Ради Військової і Магічної Безпеки Королівства. Привітавшись з лицарями офіцерами і дворянами, Платон вклонився молодому королю, який читав одну з доповідей з прикордонного форту і сів на своє місце, між Темним Ельфом Найтнейфом Генералом королівської контррозвідки і гномом дворянином Міністром з питань Гірської промисловості і Металургії.

- Ситуація склалась критична. – Продовжував усну доповідь старий ветеран і Міністр Оборони генерал Ярл. – Згідно з даними військової розвідки, к кордонам нашого королівства стягнуті війська чотирьох сусідніх королівств. Армії королівств: Кристалоград, Авторитаріум, Валенції і Орфодарму, зосередили значні сили в прикордонних князівствах, що межують з кордоном нашої держави. У зв’язку з цим наша Армія приведена в стан повної бойової готовності.

- Міністерства Закордонних справ цих королівств поки що ні як не коментують дії збройних сил своїх держав. – Промовив Світлий Ельф Міністр Закордонних Справ.

- Ми всі знаємо причини цих дій. – Промовив король кинувши на стіл свитки з доповідями.

- Через зраду герцога і князів сепаратистів, в прикордонних провінціях заколотники розповсюджують ідеї сепаратизму і заохочують до колабораціонізму місцеве населення. – Промовив Найтнейф. – Ми задіяли усі сили і ресурси секретних служб королівства, для протидії сепаратистам. Підрозділи наших асасинів і агенти шпигунських мереж, роблять все можливе. Дворян сепаратистів фінансують з закордону. Крім того, в них є і власні амбіції. Вони сподіваються що королі сусідніх держав, в разі розколу країни, дадуть їм можливість створити власні держави. Цього не буде. Нам відомо що королі сусідніх країн, використають сепаратистів для розколу країни. А потім, після того як відколоті регіони будуть окуповані арміями інтервентів, лідерів сепаратистів знищать, а землі анексують. Розум дворян зрадників затьмарений бажанням отримати максимальну владу і безконтрольно розкрадати ресурси земель, які вони мріють відколоти від королівства.

- Ваші люди впораються без допомоги армії? – Спитав король у Темного Ельфа.

- Так. Нам потрібен лише час. Але навіть після того, як ми очистимо проблемні регіони від зрадників, уряду знадобиться прийняти якийсь комплекс спец заходів, для того щоб не допустити нових спалахів сепаратистських змов в майбутньому.

- Масові страти? – Спитав король.

- Не рекомендую. – Відповів Темний Ельф. – Однією силою не можливо зберігати в країні стабільність і укріплювати монолітність наших земель. Має бути розроблений план врегулювання кризи, з врахуванням інтересів громад і еліт усіх регіонів королівства.

- Я знаю, як стабілізувати ситуацію в королівстві раз і назавжди. – Промовив Архімаг  Платон.

- Як? – Спитав король.

- Поки що, я не можу розкривати свій задум. Скажу лише що мій план, може вдатись з вірогідністю 50 на 50.

- Наказую тобі негайно зосередитись на реалізації цього плану. – Сказав король.

 

Епізод 2.

Велетенські зали Центральної Бібліотеки і Державного Архіву Королівства, освітлювались мільйонами свічок. Незліченні полиці висотою до стелі заповнені книгами і свитками, блищали захисним магічним покровом. Маги архіваріуси проходились по залам бібліотеки, стежачи за порядком і надаючи інформацію студентам і вченим. Архімаг Платон сидів за столом заставленим книгами і вкритим згорнутими і розгорнутими свитками архівних документів і листів переписки політиків і силовиків різних королівств. Всі ці раритетні і архівні матеріали для нього зібрали його помічники і агенти міністерства, об’їхавши з десяток королівств і використавши усі зв’язки і можливості міністерства, в державах з якими королівство підтримувало дружні стосунки. Зібраних з ЦБДА матеріалів і з Бібліотек і Архівів інших країн, мало бути достатньо для початку пошуку істини і відповідей на важливі питання. Лишилось лише все перечитати і проаналізувати. Інформація про те, де знайти ключ к спасінню королівства, була десь на сторінках цих паперів піднятих з глибин державного і світового бібліотечного і архівного фонду.

 

«Альфа Земля. Ера Чорного Дракона. Політична карта світу періоду з 11 по 24 століття. Світ населений: людьми, ельфами, гномами, орками, тролями, гоблінами, вампірами і нежиттю. На Центральному континенті ЦК планети на якому розкинулись самі розвинуті держави людей домінують три могутніх королівства які здатні спільними силами знищити, або завоювати усі королівства людей на ЦК і держави інших рас на інших 6 континентах світу.»

 

Світова Історія Альфа Землі. Том 1. Державний Бібліотечний фонд королівства Травія. Ера Кришталевого Дракона. Сама древня книга з історії Альфа Землі.

 

«Король королівства Адрополія Клаус бажає розпочати світову війну і йому потрібно для цього укласти договір про союз з одним з двох королівств. Поки королі двох інших великих королівств дотримуються доктрини мирного розвитку планам короля Адрополії не збутись. Він постійно розвиває потенціал своєї армії і за допомогою секретних служб намагається створити прецеденти і приводи для розпалювання конфронтації між двома великими королівствами сусідами. Агенти королівської спец служби створюють в уряді при дворі короля п’яту колону.»

 

Таємна доповідь резидента зовнішньої розвідки королівства Кедрія Таємній Військовій Колегії королівства. Матеріали розсекреченого архіву ТЗРКК.

 

«Найбагатший дворянин королівства Белії Князь Янус, вступив в змову з агентами впливу Адрополії. Операцію здійснюють темні офіцери чаклуни секретної служби Ордену Чорного Зіккурата, в якому запечатаний муміфікований древній цар чаклун, душа якого не полишила гробницю і здатна спілкуватись зі своїми слугами і наділяти їх своєю темною силою і чарами. Резидент Адрополійської спец служби, наділив князя зрадника потужними чаклунськими силами. Є припущення, що в палаці планують замах на короля Белії, з використанням чорної магії.»

 

Таємна переписка між консулом Кедрії в Белії і Головою Ради Міністрів Кедрії. Зберігалась в Архіві королівської секретної служби Кедрії з 12654. Архів був розсекречений в 15889 році.

 

«Настали чорні дні в історії Белії. Вбитий чорною порчою король лежить в Срібному склепі. Трон короля Белії зачарований надпотужними і вічними чарами. Якщо на Платиновий Трон королівства сяде не гідний цієї честі і не обраний для цього долею, трон запалає полум’ям і спалить претендента на корону. Князь зрадник, разом з іншими князями створив Раду Регентського управління, щоб керувати країною доти, доки не виросте неповнолітній принц. Вороги королівства святкували таємний тріумф. Мертвий цар що лежить в Чорному Зіккураті, через агентів посередників, починає вливати в князя зрадника магічну енергію, здатну захистити його від захисних чар Платинового Трону. Але на те щоб влити потрібну кількість магічної енергії в тіло князя, потрібно 6 днів.

Не встигло тіло короля охолонути в склепі, а боротьба за право посісти трон вже розпочалась. Закон дозволяв кожному бажаючому сісти на Платиновий Трон на свій страх і ризик і випробувати долю. На протязі шести днів після смерті короля, дворяни і урядовці Королівства Белія, а також іноземні принци і дворяни, намагались зайняти Платиновий Трон. І усі вони згорали обертаючись в попіл.»

       

Народна Белійська билина. Повне зібрання народних билин і дум Світу. Том 2.

 

«Король Адрополії уклав таємну угоду з Князем Янусом. Як тільки князь стане королем Белії, він підпише угоду про створення військового Альянсу двох королівств, проти нашого королівства. Королівство Адрополія активно готує війська для війни з Кедрією і к загарбницьким військовим походам, мета яких завоювання усього світу.»

 

Таємна доповідь агента ЗРКК Таємній Військовій Колегії королівства Кедрії. Матеріали розсекреченого секретного Архіву.

 

«Князь Янус, користуючись повноваженнями члена Регентської ради князів, починає хазяйнувати в королівстві. Князь наймає на службу у королівські внутрішні війська Орків, в королівську службу патруля доріг Тролів, в податкову королівську службу Вампірів і Демонів. Королівство опиняється в пітьмі корупції і безчинства рецидивістів інфільтрованих в правозахисні держструктури. Жадібність і терор призводять до того що в королівстві відбувається розкол між провінціями в яких громадяни розмовляють не лише на державній а ще й на своїй провінційній мові і виникає загроза громадянської війни. Такий розвиток подій може дестабілізувати загальну обстановку в усьому регіоні.»

 

Таємна доповідь агента ЗРК Травії Таємній Військовій Колегії королівства. Матеріали розсекреченого секретного Архіву.

 

«Королева вдова Анна розуміючи що її дитині принцу загрожує небезпека від князя який купив усіх інших князів ради регентів і безроздільно керує державою і веде дипломатичні переговори з Адрополією попросила свою сестру князівну Лідію врятувати спадкоємця престолу Белії від змовників.

Князівна Лідія найняла групу елітних найманців, яким дає завдання знайти легендарне чарівне Платинове перо. За легендою, якщо хтось з сильних світу сього, підпише якусь угоди цим пером, то могутні і вічні чари не дадуть підписантам документу порушувати усі пункти умов, вказані в документі. Королева вдова сподівається що зможе за допомогою цього артефакту на віки скріпити єдність народу і територіальну цілісність держави.»

 

Таємна доповідь агента ЗРК Кедрії Таємній Військовій Колегії королівства. Матеріали розсекреченого секретного Архіву.

 

«Лицар найманець Темносвіт, його сестра Світла Ельфійка Діана білий бойовий маг і старша сестра вампірша Тамара чорний бойовий маг, мають сьогодні ж ввечері вирушити з міста Белії Мармурна гавань за магічним артефактом. Це необхідно зробити як можна швидше. Нам відомо що Князь Янус вже проінформований розвідкою Адрополії про задум князівни Лідії підказаний їй нашими агентами. Він має намір послати по душу найманців підрозділ орків лицарів ВВ, Тролів лицарів ДПС, Вампірів лицарів Податкової служби і підрозділ лицарів зомбі сформованих з реанімованих розбійників і ґвалтівників. Терміново попередьте своїх людей про те що їм більше не можна затримуватись на одному місці довше доби.»

 

Таємна переписка між генералом ЗРКК і головою елітного синдикату найманців міста Мечниця королівства Авторитаріум.

 

«Шлях багатьох великих героїв що шукали Платинове Перо пролягав через небезпечні землі територіально велетенського королівства Приокеанія. В глибині безкрайніх територій цієї древньої країни є зачарована долина Сангоф. Долина вкрита магічними аномаліями, там блукають привиди і мешкають потвори. Розсіюючи вічну пітьму навколо стоїть місто білих магів Гановершліцбург. В зачарованих палатах оточених залами великої бібліотеки магічних і філософських книг сяє Платинове Перо здатне зачарувати будь який документ і будь якого підписанта документа таким чином що могутня магія не дасть порушити умови угоди. Магістри білої магії дають цей артефакт в тимчасове використання лише гідним мудрецям і героям.»

 

Древній манускрипт. Матеріал з Архівного фонду Академії Магів королівства Світлодар.

 

«Трійка героїв подолавши великі відстані і перетнувши кордони багатьох королівств досягла своєї мети. Найманці отримали артефакт відомий як Платинове Перо і вирушила назад в королівство Белію. Тим часом в провінціях Белії на героїв вже чекали підрозділи лицарів: Орків, Тролів, Вампірів і Зомбі яким князь Янус віддав наказ спинити і знищити героїв за будь яку ціну. Герої по дорозі прорвались через усі засідки і пастки влаштовані слугами князя і увірвались в столицю Белії Мраморбрег знищуючи на шляху елітні підрозділи вампірів і офіцерів-чаклунів Адрополії.».

 

Лицарська Белійська хроніка. Енциклопедичне видання. Лицарська Академія королівства Белія. Військова кафедра.

 

«В тронну залу заповнену дворянами і урядовцями і старшими офіцерами лицарями королівства входять троє героїв. Лицар Темносвіт несе в одній руці сяюче Платинове Перо, а в іншій руці несе скривавлений мішок який кидає к ногам князя Януса Ковоча. З мішка котяться голови генералів лицарів: Орків, Тролів, Вампірів і Зомбі. Не пояснюючи нікому цю свою дію Темносвіт дає королеві Анні Платинове Перо. Платинове перо також має здатність сяяти сліпучім світлом тоді коли воно потрапляє в руку людини гідної права правити провінцією чи навіть королівством. Перо передають з руки в руку і блищить то в руках королеви Анни, то в руках принца, то в руках князівни Лідії, то в руках Герцоригні Юлії то в руках Княгині Наталі. Нарешті воно спалахує потужним світлом в руках молодої аспірантки придворного Мага леді Міранди. Князь Янус не витримує цього морально.

- Я єдиний гідний претендент на право сидіти на Троні тому що ви усі мудаки. Тому що я лідер!!! – З цими словами князь Янус сідає на Платиновий Трон королівства. Спочатку його оточує покров чорної захисної магії яку йому передав мертвий цар чаклун Чорного Зіккурату. Однак магія трону теж починає діяти. Трон спалахує і потужність магічного полум’я стрімко зростає. Трон палає и полум’я поглинає князя. Чорна магія деякий час захищає князя темним покровом, але чаклун Чорного Зіккурату не встиг влити в потенційного тирана достатньо магічної енергії і тому покров в одну мить слабне і розвіюється. Князь спалахує і згорає обертаючись в попіл.

- Я повстану як Фенікс!!! – Кричав згораючи князь.»

         

Історична хроніка. Повне енциклопедичне зібрання хронік Лицарських Орденів королівств Центрального материка. Бібліотечний фонд Лицарської Академії Белії. 

 

«Через три дні після традиційних церемоній і інавгурації на трон сіла молода королева Міранда. Завдяки ініціативності і креативності і стратегічному мисленню королева очистила країну від потвор і нежиті. В Армії, ВВ і ДПС віднині служили лише: Люди, Світлі і Темні Ельфи і Гноми. Завдяки магії Платинового Пера були проведені реформи і перероблені закони держави які вже не могли ніким порушуватись і ігноруватись. Кабінет міністрів був сформований таким чином що від нині по дві міністерські посади отримували дворяни і урядовці з Північних, Південних, Західних, Східних провінцій королівства. При чому кожен раз після зміни складу Кабміну дві міністерські посади заброньовані для конкретного регіону країни в режимі черги переходили по колу від представника однієї провінції Сходу чи Заходу до представника іншої провінції регіону. Таким чином влада в уряді ніколи на довго не зосереджувалась в руках еліти якоїсь конкретної провінції.»

  

Історична хроніка політичного розвитку королівства Белії. Академія політології і політичних досліджень королівства Кедрія. Кафедра політології.

 

Епізод 4.

  

Старий Архімаг Платон відкинувся на спинку крісла і зробив ковток чаю з оніксової кружки. Робота яка зайняла багато часу і сил завершилась. Більше ніяких матеріалів з інформацією про артефакт в його розпорядженні не було. Він зміг розвіяти завісу таємниці настільки наскільки це було можливо. Чітку відповідь на питання де шукати артефакт він так і не отримав. Він дізнався лише де може зараз зберігатись Платинове Перо. А чи є воно там чи ні, він знати не міг. Так чи інакше, здаватись Архімаг не збирався. Він відчинив телепорт і увійшов в свій Міністерський кабінет.

- Бруно!

- Так пане. – Промовив секретар-референт міністра гном Бруно, миттєво увійшовши в кабінет шефа. – Є якісь розпорядження?

- Поклич сюди негайно Свєтонія і Іштаріс.

Через деякий час, в кабінет постукавши увійшли викликані таємні агенти міністерства. Перед міністром предстали: Світлий Ельф Свєтоній бойовий білий маг і експерт по збору інформації і Темна Ельфійка Іштаріс експерт по бойовій чорній магії, майстер сотень стилів контактного бою і найкраща лучниця асасін королівства. Двоє самих довірених агентів міністра зосередили на ньому свій холодний і фанатичний погляд. Вони служать міністерству вже на протязі 4798 років. За час їхньої служби в міністерстві стільки разів змінювалось керівництво і кадровий склад що вони туманно пам’ятають обличчя і імена усіх своїх керівників і більшості колег. Штат міністерства складається з Ельфів лише 24%. Такий закон і лад діє і в усіх інших міністерствах і адміністративних установах. Існує анекдот про те що держави людей які наймають на посади Ельфів економлять гроші Пенсійного фонду.

Свєтоній і Іштаріс були перевіреними довіреними агентами які виконали незліченну кількість таємних місій і лише їм Архімаг міг довірити завдання від виконання якого залежала доля королівства.

- Візьміть цей свиток з мапою і координатами і листи з наказами і усією необхідною вам інформацією. – Промовив Архімаг Платон. – Ви маєте негайно вирушати в дорогу. Ваша мета знайти легендарне Платинове Перо. В жодному місті і селищі не затримуйтесь довше ніш на добу. Поки ви прибули на мій поклик, від агентурної мережі Міністерства мені надійшла інформація про те що агенти зовнішньої розвідки чотирьох ворожих королівств вже повідомили своїм володарям про те що я придумав таємний план порятунку королівства. Ворог ще не знає що саме я замислив. Але від тепер усі ті наші агенти які відомі розвідці ворожих держав, перебуватимуть під пильним наглядом шпигунів. Наші кроти в спец службах ворожих нам королівств, мають не достатній доступ до усіх баз данних. Тому ми не можемо точно бути впевнені в тому, що ваші імена досі лишаються в тіні від ворога. Тож будьте надзвичайно обережні. Від вас залежить майбутнє королівства. Настав і ваш час стати частиною легенди, чи билини, про чарівне Платинове Перо.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>