Оголошення

Поточний конкурс:

Зараз проходить літній конкурс мініатюр на «міні-фортеці»

Альманахи «Питання людяності» (2017) і «Ступені свободи» (2019)

від літературного об'єднання «Зоряна фортеця»

Питання людяності Ступені свободи

Де придбати:

Як оцінювати оповідання?

Середа, 24 лютого 2010 г.
Рубрика: Блоги -> Рецензії
Мітки:

Звичайно ж найвищої оцінки заслуговує те оповідання, яке найбільше сподобалося учаснику. Хтось любить соковиті відбивні (НФ), хтось – вишукані філейки куріпочки («сентиментальна, романтична чи містична» фантастика). Це справа смаку. Але, погодьтеся, для задоволення організму чи у випадку літератури – потреби читання, страва (оповідання) має бути вміло приготована, чи то пак –  написане.

Далі…

Подовження терміну прийому робіт

П’ятниця, 19 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

На чисельні прохання учасників, термін прийому робіт на конкурс подовжено до 25 лютого. Перший тур голосування, таким чином, проходитиме з 26 лютого по 04 березня.

P.S. Це зовсім не означає що потрібно все залишати на останні години. 

Літературні події

Неділя, 14 лютого 2010 г.
Рубрика: Анонси

Від керівника літературної студії "Писатель в интернет-пространстве" Наталлі Вареник:

Сообщаю, что 17 февраля, в 17.00. в Национальном Союзе Писателей Украины (Киев, ул. Банковая, 2) в рамках литературной студии "Писатель в интернет-пространстве" состоится Турнир молодых прозаиков и мэтров литературы.
В команду молодых авторов вошли талантливые прозаики:
Юлия Богданова, Татьяна Гурьева, Юлиана Лебединская, Виктория Осташ, Владимир Семенякин, Майя Студзинская, Дмитрий Цветков.
Далі…
Звернення до учасників щодо теми

Середа, 10 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Шановні пані та панове!

Коли організатори погоджували із пані Ковальською тему, вони були дуже задоволені тим, що така тема дозволяє багато інтерпретацій. Адже „лобове” вирішення питання в даному випадку не є оптимальним. Навпаки: саме така тема має стимулювати конкурсантів зламати стереотипи і поглянути на процес „народження” іншими очима. Доречи, саме таке завдання - знищення стереотипів і розширення реальності і ставить перед собою фантастика.

Далі…

"Зоряна Фортеця" на Фантлабі

Вівторок, 19 січня 2010 г.
Рубрика: Новини української фантастики -> Новини проекту

З радістю і гордістю повідомляємо про початок співпраці з сайтом "Лабораторія фантастики". Відтепер наші анонси ви зможете побачити і на його сторінках.

Нагадуємо, що проект "Лабораторія фантастики" став лауреатом премії "Странник" у 2009 році та отримав почесне звання "Рыцарь фантастики".