Поточна інформація

Поточний конкурс:

Сексуальна еволюція

з 6 листопада по 6 грудня 2019 р.

 


Альманахи «Питання людяності» (2017) і «Ступені свободи» (2019) від літературного об'єднання «Зоряна фортеця»

Питання людяності Ступені свободи

Де придбати:

Ігродол • Ідео-Графіка: Питання людяності Ступені свободи

Літературні події

Неділя, 14 лютого 2010 г.
Рубрика: Анонси

Від керівника літературної студії "Писатель в интернет-пространстве" Наталлі Вареник:

Сообщаю, что 17 февраля, в 17.00. в Национальном Союзе Писателей Украины (Киев, ул. Банковая, 2) в рамках литературной студии "Писатель в интернет-пространстве" состоится Турнир молодых прозаиков и мэтров литературы.
В команду молодых авторов вошли талантливые прозаики:
Юлия Богданова, Татьяна Гурьева, Юлиана Лебединская, Виктория Осташ, Владимир Семенякин, Майя Студзинская, Дмитрий Цветков.
Далі…
Звернення до учасників щодо теми

Середа, 10 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Шановні пані та панове!

Коли організатори погоджували із пані Ковальською тему, вони були дуже задоволені тим, що така тема дозволяє багато інтерпретацій. Адже „лобове” вирішення питання в даному випадку не є оптимальним. Навпаки: саме така тема має стимулювати конкурсантів зламати стереотипи і поглянути на процес „народження” іншими очима. Доречи, саме таке завдання - знищення стереотипів і розширення реальності і ставить перед собою фантастика.

Далі…

"Зоряна Фортеця" на Фантлабі

Вівторок, 19 січня 2010 г.
Рубрика: Новини зi свiту фантастики -> Новини проекту

З радістю і гордістю повідомляємо про початок співпраці з сайтом "Лабораторія фантастики". Відтепер наші анонси ви зможете побачити і на його сторінках.

Нагадуємо, що проект "Лабораторія фантастики" став лауреатом премії "Странник" у 2009 році та отримав почесне звання "Рыцарь фантастики".

IV конкурс проекту «Зоряна фортеця»

Понеділок, 18 січня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Розпочато прийом робіт на четвертий конкурс проекту «Зоряна фортеця». Тему «За три дні до народження» надано переможцем минулого конкурсу Евою Ковальською.

Нагадуємо, що кожне надіслане оповідання може стати заявкою на участь у літературному майстер-класі під керівництвом Марії Галіної. Для участі в майстер-класі необхідна особиста присутність автора.

Просимо звернути увагу на правила; у зв'язку з розширенням формату конкурсу до них внесено певних змін.

Бажаємо успіхів.

Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця

Четвер, 14 січня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Шановний автор!

            Запрошуємо Вас прийняти участь в четвертому конкурсі проекту «Зоряна фортеця». Тему буде оголошено з початком конкурсу 18 січня 2010 року. Обмежень небагато: по-перше це має бути якісний фантастичний текст української мовою, а по-друге об’єм оповідання має становити від 10000 до 20000 знаків з пробілами.

            Крім вже звичного конкурсу, у складі проекту «Зоряна Фортеця» відкривається творча майстерня. Тепер кожне надіслане оповідання може стати заявкою на участь в майстер-класі літературної майстерності, який відбудеться в рамках проведення Міжнародної асамблеї фантастики "Портал" в місті Києві.

            До участі в майстер-класі буде відібрано вісім оповідань: три оповідання-переможця та ще п’ять, що їх оберуть координатори конкурсу (не обов’язково з найбільшою кількістю балів). Для розгляду оповідання у рамках майстер-класу необхідна особиста присутність автора. Переможця визначає керівник майстер-класу особисто.

            Точну дату проведення майстер-класу, а також особу Майстра буде повідомлено додатково.

           

            Бажаємо успіхів.