Поточна інформація

Поточний конкурс:

Сексуальна еволюція

з 6 листопада по 6 грудня 2019 р.

 


Альманахи «Питання людяності» (2017) і «Ступені свободи» (2019) від літературного об'єднання «Зоряна фортеця»

Питання людяності Ступені свободи

Де придбати:

Ігродол • Ідео-Графіка: Питання людяності Ступені свободи

Оформлення конкурсної роботи

Вівторок, 2 березня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Як оцінювати конкурсні оповідання ми вже знаємо, а тепер давайте-но поспілкуємося про те... Ні, не як їх писати. Тут я жодної поради дати не можу. Поговоримо про те як слід оформлювати свою роботу. Деякий час автор цих рядків працював з документообігом невеликого підрозділу державної установи. І ось що скажу: з документом, який правильно оформлений, приємно працювати. І не має значення на папері він чи в електронному вигляді. Звичайно я не вимагаю повного дотримання нашими авторами положень ДСТУ 3008-95 (до речі, вкрай рекомендую ознайомитись - в житті знадобиться), все ж ми творчі люди, але кілька порад спробую дати.

Далі…

Прийом робіт завершено

П’ятниця, 26 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту
Прийом робіт на Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця закінчено!

Усього надійшло 28 оповідань (роботи що надійшли з порушенням правил буде викладено пізніше з позначкою "Поза конкурсом"), тобто, згідно Правил, голосування відбудеться в один тур.

Шановні автори, чекаємо на ваші топи від завтра з 12 години.

Бажаємо успіхів!!!

Технічне

Четвер, 25 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Прийом конкурсних оповідань завершується менше ніж через шість годин. А від завтра розпочинається прийом голосів. З 12 години 26 лютого і до 04 березня чекаємо на топи від наших авторів.

У листі з топом має бути вказано п'ять оповідань з розподілом по місцях, а також прізвище автора (або псевдо з яким він приймає участь у конкурсі) та назва власних конкурсних оповідань. Забороняється голосувати за власні оповідання. Тексти оповідань автори якиз не проголосували буде дискваліфіковано.

P.S. Усі оповідання які надійшли на цей момент - викладено на конкурсну сторінку. Якщо ви не бачите своєї конкурсної роботи або не отримали листа з повідомленням про порушення правил, будь ласка, продублюйте своє оповідання (також можна продублювати на резервний мейл starfortess@i.ua ) та зв'яжіться з координаторами конкурсу.

Як оцінювати оповідання?

Середа, 24 лютого 2010 г.
Рубрика: Колонка
Мітки:

Звичайно ж найвищої оцінки заслуговує те оповідання, яке найбільше сподобалося учаснику. Хтось любить соковиті відбивні (НФ), хтось – вишукані філейки куріпочки («сентиментальна, романтична чи містична» фантастика). Це справа смаку. Але, погодьтеся, для задоволення організму чи у випадку літератури – потреби читання, страва (оповідання) має бути вміло приготована, чи то пак –  написане.

Далі…

Подовження терміну прийому робіт

П’ятниця, 19 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

На чисельні прохання учасників, термін прийому робіт на конкурс подовжено до 25 лютого. Перший тур голосування, таким чином, проходитиме з 26 лютого по 04 березня.

P.S. Це зовсім не означає що потрібно все залишати на останні години.