Поточна інформація

Поточний конкурс:

Ілюзія

з 2 по 23 жовтня 2017 р.


Спеціальна пропозиція для авторів конкурсу:

1. Надішли оповідання

2. Зареєструйся у гугл-формі

3. Отримай знижку 50% на квиток на фестиваль фантастики LiTeraCon-2017*

* при придбанні квитка безпосередньо на фестивалі, не в інтернет-крамниці квитків

Прийом робіт завершено

П’ятниця, 26 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту
Прийом робіт на Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця закінчено!

Усього надійшло 28 оповідань (роботи що надійшли з порушенням правил буде викладено пізніше з позначкою "Поза конкурсом"), тобто, згідно Правил, голосування відбудеться в один тур.

Шановні автори, чекаємо на ваші топи від завтра з 12 години.

Бажаємо успіхів!!!

Технічне

Четвер, 25 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Прийом конкурсних оповідань завершується менше ніж через шість годин. А від завтра розпочинається прийом голосів. З 12 години 26 лютого і до 04 березня чекаємо на топи від наших авторів.

У листі з топом має бути вказано п'ять оповідань з розподілом по місцях, а також прізвище автора (або псевдо з яким він приймає участь у конкурсі) та назва власних конкурсних оповідань. Забороняється голосувати за власні оповідання. Тексти оповідань автори якиз не проголосували буде дискваліфіковано.

P.S. Усі оповідання які надійшли на цей момент - викладено на конкурсну сторінку. Якщо ви не бачите своєї конкурсної роботи або не отримали листа з повідомленням про порушення правил, будь ласка, продублюйте своє оповідання (також можна продублювати на резервний мейл starfortess@i.ua ) та зв'яжіться з координаторами конкурсу.

Як оцінювати оповідання?

Середа, 24 лютого 2010 г.
Рубрика: Колонка
Мітки:

Звичайно ж найвищої оцінки заслуговує те оповідання, яке найбільше сподобалося учаснику. Хтось любить соковиті відбивні (НФ), хтось – вишукані філейки куріпочки («сентиментальна, романтична чи містична» фантастика). Це справа смаку. Але, погодьтеся, для задоволення організму чи у випадку літератури – потреби читання, страва (оповідання) має бути вміло приготована, чи то пак –  написане.

Далі…

Подовження терміну прийому робіт

П’ятниця, 19 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

На чисельні прохання учасників, термін прийому робіт на конкурс подовжено до 25 лютого. Перший тур голосування, таким чином, проходитиме з 26 лютого по 04 березня.

P.S. Це зовсім не означає що потрібно все залишати на останні години. 

Літературні події

Неділя, 14 лютого 2010 г.
Рубрика: Анонси

Від керівника літературної студії "Писатель в интернет-пространстве" Наталлі Вареник:

Сообщаю, что 17 февраля, в 17.00. в Национальном Союзе Писателей Украины (Киев, ул. Банковая, 2) в рамках литературной студии "Писатель в интернет-пространстве" состоится Турнир молодых прозаиков и мэтров литературы.
В команду молодых авторов вошли талантливые прозаики:
Юлия Богданова, Татьяна Гурьева, Юлиана Лебединская, Виктория Осташ, Владимир Семенякин, Майя Студзинская, Дмитрий Цветков.
Далі…