Публікації у журналах та збірках

Підписатися на цю рубрику по RSS

Оповідання та статі наших авторів є у багатьох виданнях та журналах. Це і фензіни, і журнали з довгою історію. Тут лише невелика частина того, що вони створюють поза Зоряною фортецею

Нові публікації наших авторів

П’ятниця, 5 лютого 2016 г.
Рубрика: Новини проекту -> Публікації у журналах та збірках
Проглядів: 1090
Підписатися на комментарі по RSS

У 31-му випуску Азимуту надруковано останні три з запланованих мініатюр - учасників мініатюрника "Україна у майбутньому". Це "Перехрестя" від Макса Пшебильського, "Вітрограй" від Росави Дощик і "Зустріч" від Ліандри. Крім мініатюр, в свіжому числі РБЖ "Азимут" надруковане оповідання Олексія Тимошкенка "Куратор і вічність" з конкурсу "Подорож до себе".

Також Олексій Тимошенко відзначився публікацією конкурсного оповідання (оповідання "Гараліозіс", конкурс "Дорога до, від і між") в електронному часописі "Das ist fantastisch!" (Astra nostra). З журналом можна ознайомитись за посиланням: http://www.ukrfantclub.com.ua/zurnal/das-ist-fantastisch

Вітаємо наших авторів!

Викладаємо бібліографії наших авторів за 2014 рік.

Перелік буде доповнюватися за мірою надходження інформації від наших авторів.

Upd. Від 03.02.2015:

Додано ще п'ять публікацій у збірці "Паралельні світи" (Дніпропетровськ, 2014).

Дякуємо Капітошці.

І це всі публікації фортечан за минулий рік? Не вірю. Не соромимось - надсилаємо інформацію про свої паперові публікації в 2014 році.

 

 

Публікації-2014:

Далі…

Завершився дружній нам конкурс РБЖ "Азимут".

Приємно бачити серед учасників і авторів літературного об'єднання "Зоряна фортеця". А ще більш приємно бачити наших авторів серед переможців.

Так, Віталій Геник (під псевдо ЧучундрУА) посів перше місце з оповіданням "Мостинець до пекла". А Вадим Соколенко здобув бронзу.

Докладніше на сторінці конкурсу: http://rbg-azimut.com/contest/tour.php?tour=109

Підсумки-2013. Публікації

Четвер, 30 січня 2014 г.
Рубрика: Новини проекту -> Публікації у журналах та збірках
Проглядів: 5002
Підписатися на комментарі по RSS

Для членів нашого літературного об'єднання минулий 2013 рік видався досить продуктивним в плані публікацій. Географія публікацій не обмежувалась виключно українськими виданнями (Мантикора, Дніпро, Кур'єр Кривбасу, Люблю+Слово, Фанданго та ін.), але й захопила російський сегмент (Zарисовка О, Уральский следопыт та ін.). Публікації не обмежуються прозою чи художньої літературою, серед робіт наших учасників є вірші, ілюстрації та публіцистика.

Перелік публікацій, складений за інформацією, що надана учасниками ЛО "Зоряна фортеця", має такий вигляд:

Далі…

Дніпро №12, 2013

Вівторок, 14 січня 2014 г.
Рубрика: Анонси -> Публікації у журналах та збірках
Проглядів: 930
Підписатися на комментарі по RSS

dnipro 12 2013У паперовому номері літературно-художнього журналу «Дніпро» №12, 2013 вийшло оповідання Вадима Соколенка «Складіть мені компанію», яке брало участь у конкурсі мініатюр «ЗФ: Кава, леви, дощ», а також оповідання Юрія Кирика, Наталки Ліщинської, Василя Тибеля та Володимира Венгловського.

dnipro 12 2013 paper

Зазначимо, що зміст паперової та електронної версії відрізняються.