Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2018-12-06 в 15:43:38 | Сторонній

  *пішов купувати наркотики, аби зрозуміти, що діється в голові автора*

 2. "Тяжко прийшлося ГРАВЦЕВІ, котрий перебував у ролі потвори. Він не витримав психічного навантаження і зійшов з розуму. Таке з ГРАВЦЯМИ трапляється. Справжню причину поразки ГРАВЦЯ швидко встановили лаборанти"

  Краще не користатися КАПСОМ, а просто писати з великої літери.

  «Розгніваний мститель у вигляді могутнього робота кинувся їм навздогін. Здається, ново закохані приречені, але історія ще матиме продовження, а значить, і шанси на перемогу в них є.

  Василь вимкнув телевізор і, закривши очі, довго намагався вигадати хоч якісь варіанти для порятунку героїв фільму»

  «мститель» – русизм.

  «закривши очі» – заплющивши.

  «Поривчато, ніби відголоси еха лунають в космосі або на глибині океану»

  Або луна, або «эхо». )))

  «До ранку лишалось якихось три години. Василь не знав, як правильно розділити цей час на роздуми і сон»

  То він встиг повернутися додому?

  «Так, а скільки годин?- позіхаючи запитав Василь»

  Котра година. Та взагалі забагато русизмів у тексті.

  Бракує уваги до сюжету та співчуття гладіаторам, тому що розумієш – вони не справжні, вони тільки персонажі фільму. Я дочитала, але це був подвиг, за який негайно нагороджу себе шоколадною медаллю.

  «Мовчки споживаючи сніданок, кожен з них чекав слушної миті, аби повернутися до вчорашніх «наболілих» питань. Але та мить ніяк не наступала».

  Ось і я чекала розвитку сюжету, конфлікту, якихось цікавих подій. Але все марно. Оповіданню не вистачає інтриги та й, власне, сюжету.

  Бажаю вдалої гри!

 3. Це не оповідання, а такий олдскульний трактат про майбутнє. Такі писали десь років 300 тому. Але тоді у читача було достатньо часу, щоб перелізати через ті стіни тексту без абзаців. Зараз - немає, вибачте.

 4. (Прізвище гг то Селевич, то Силевич).

  Мало що можу додати до попередніх коментаторів, зокрема й щодо косяків з оформленням. Те, що автор жартує на початку щодо помилок у творчості свого героя, як на мене, навіть погіршує ситуацію: коли жартуєш про безграмотність, сам таки маєш бути грамотним.

  (Окремо вразило формулювання "над деревами вирував силует". Тут хіба що джина собі уявиш, а не здоровенну людиноподібну меху.)

  Мені не вдалося зрозуміти, про що цей текст, тож враження приблизно такі самі, як у глядачів фільму, які чекали розв'язки за законами жанру, а отримали квазіхристиянську мораль, яка, на мій погляд, слабко пов'язана навіть із тим, про що вище говорив Тарас Григорович (якщо це був прозорий символізм, то, суто моя думка, що занадто, то не здраво, та якось воно і ні до чого ніби).

  Світ, у якому відбувається дія фільму, теж так сумбурно зображений, що важкувато збирається в якусь цілісну модель. Щодо того, хто за ким і чому біг - теж якось перекручено-закручено-накручено. Треба ще раз перечитати, щоб достоту розібратися. Хто кому батько і за кого мститься?.. І до чого тут дівчина?.. Вона оператор меха в грі проти гладіаторів? Чи хлопець якийсь був, він загинув, а батько тепер мстить? А дівчина хлопцю хто?.. Я заплуталася(

  Із цього жанрового міксу завершена картина не складається, на жаль. Суто моя думка: варто було в межах чогось одного лишатися, вийшла б міцніша історія.

 5. Господи, тут стільки всього вимішано, що просто мозок вибухає! Хочеться запитати автора: навіщо? Що ви хотіли показати\розказати своєю історією? Де тема? Де сюжет? Боюсь, що до "глибокої філософії" автора я не доросту ніколи. Упіху вам у творчих експериментах.

 6. Омг, що це за пропаганда християнських цінностей? Неочікувано як для сайту про Україну в майбутньому(

 7. Таку форму подачі оповідання, я нажаль не осилив :-(

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)