Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. нмсд дідько міг і програти...

  уявіть ГГ став космонавтом і полетів за межі матінки Землі.

  Всі козміноти пийцяють очищену сечу - бо у них кругообмін води вимушений.

  таким чином ГГ звільняєсі з бісівських пазурів.

  у будь-якому випадку оповідання "сирувате".

 2. Дякую за комент, на жаль більш деталізувати написане у творі немає можливості, бо і так все занадто розжовано і розкладено по поличкам. А тому прошу не образитись на те, що Ви неуважно прочитали твір - з ким такого не буває?

  - "нмсд дідько міг і програти...уявіть ГГ став космонавтом і полетів за межі матінки Землі." - якби ГГ являв собою хоч якусь цінність завдяки власним здібностям, то таке й могло б гіпотетично статися, але у чортячій влад, щоб нічого подібного ніколи не сталося апріорі і ні за яких обставин.

  - "Всі козміноти пийцяють очищену сечу - бо у них кругообмін води вимушений. таким чином ГГ звільняєсі з бісівських пазурів." - чортячий задум саме і є у тому, щоб ГГ так і не зміг у жодному випадку призвичаїтися до пиття власної сечі і жодна зміна заявленого договору, яка, аби хоч якось може полегшити стан ГГ, пресікається чортом від початку - нестерпний біль миттєво поновлюється. Тобто, аби ГГ продовжував жити, умови, нав'язані чортом, повинні виконуватися повсякчасно і без будь-яких полегшень. Більше того, сама думка змінити ці умови, змушує бігти в туалет по чергову порцію сечі. Пробачте ще раз за очевидні речі, які Ви полишили поза увагою, проте Вашу думку, що твір "сируватий" сприймаю з щирою повагою до Вас і Вашої думки про мій твір.

 3. Можливо твір сируватий в плані подій, тобто описів що і як відбувалося. Але, наскільки я зрозумів, це твір не про внутрішні світи людини. Тут жорстка схема угоди від якої і ні туди і ні сюди. Щодо космонавта, то ідея теж не продумана, бо в космонавти з урологічними проблемами не беруть, навіть тепер, коли вимоги до космонавта значно зменшилисяТ, а значить такий сюжет ще більш сируватіший ніж охарактеризовано.

  Життя на прокат як і будь-яка послуга на прокат є неповноцінною. Зараз популярно шукати дітей, чоловіка, дружину чи просто попутчика на прокат всього лише аби задовільнити якусь чи чиюсь примху. Та суть - незмінна, неповноцінність все одно відкриє своє обличчя...

 4. Дякую, як за сам комент, так і за його зміст, бо вже й не сподівався з причини закінчення конкурсу. Дійсно, можна було наростити "м'яса" в описі подій та внутрішнього світу ГГ, можливо, не завадило більш чітко виписати образ ГГ і тоді обсяг твору досяг би так потрібних для проходження на конкурс 20 тис. знаків. У творі ж всього біля 6 тис. знаків і я вважаю, що і цього дещо забагато. grin Звісно, що не у кількості знаків справа, а у тому, що подібне "сухе" констатування подій зроблено мною цілком навмисно - це був такий мій творчий задум, аби більш жорстко і гіпертрофовано окреслити головне у творі - ніщо і ніколи в житті не дається задарма, а саме життя - тим паче.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)