ЗФ-19: Ілюзія - Майстер-клас

ЗФ-19: Ілюзія - Майстер-клас

Понеділок, 4 грудня 2017 г.
Рубрика: Новини проекту
Проглядів: 78
Підписатися на комментарі по RSS

До участі у майстер-класі Олександра Завари запрошені автори наступних оповідань:

  • «Знайти себе» - Kurosaki Shizuka
  • «Спритко та Гарнюня» - Олег Карачевський
  • «Історія» - Анна Старіцина
  • «Вільна» - Лідія Міщенко
  • «Наживо» - Григорій Чуб

Майстер-клас відбудеться 9 грудня у місті Запоріжжя.

------

Розклад подій

11.30-12.00 – презентація в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці (пр. Соборний, 142) першої збірки «Зоряна фортеця» - «Питання людяності». Представляють Олег Сілін й Альона Савінова.

12.00-13.00 – майстер-клас для переможців чергового етапу конкурсу - «Ілюзія». Проводить мелітопольський письменник Сашко Завара.

14.00-15.00 – екскурсія соцмістечком від Наталії Лобач (вартість – 20 грн з однієї особи).

Послухаємо про те, як колись на березі Дніпра розпочали будувати фантастичне місто майбутнього, про надзвичайний приклад архітектури конструктивізму.

Покажімо гостям незвичайне Запоріжжя, про яке майже не згадують у путівниках, і самі дізнаємося про рідне місто більше!

16.00мистецька галерея Barannik. Юрий Баранник запрошує на чергову «Естетську суботу». І теж – фантастичну. (пр. Соборний, 193).

Запрошуємо всіх: і письменників, і читачів фантастики, і тих, хто лише планує полюбити цей жанр, приєднатися до «розмови на рівних»: «Естети vs Фантасти».

Поговоримо про сучасність , а також про фантастику у 20-і рр. минулого століття, коли зі щирим ентузіазмом будували світ майбутнього, про модернізм і конструктивізм в літературі: чи справді вони залишилися лише в минулому і застаріли? А ще… Приходьте й дізнайтеся!

Запорізьку частину заходів організовують «Запорізький клуб любителів фантастики» й Запорізьке обласне літературне об’єднання ім. М. Гайдабури.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>