Повернутися на сторінку

Коментарів: 28

 1. 2017-04-29 в 20:55:54 | Фантом

  Вітаю! Приємно, що виграв мій фаворит smile

 2. Угу, "Мова Вавилону" дуже сильне оповідання. Не здивований, що воно виграло)

 3. Вітаю переможців)

 4. 2017-04-29 в 21:02:22 | Сновида

  Вітаю переможців! Якщо на самосудному конкурсі починають перемагати такі речі, я починаю з оптимізмом дивитися у майбутнє нашої фантастики smile Трикратне ура і дякую за гру smile

 5. 2017-04-29 в 21:09:55 | Зіркохід

  Вітаю переможців!

 6. Вітаю переможців! Світлану - з подвійним успіхом smile

 7. 2017-04-29 в 22:06:02 | лісовик

  Вітаю переможців.

  Скільки всього можна знайти, якщо гуглити авторів.

  http://samlib.ru/r/rod_w/almost-natural.shtml

  Минулий рік, а як тема збіглася.

 8. Вітаю всіх - переможців і учасників! smile

  Дякую організаторам і всім, хто голосував. Я тут вперше, але було весело!

  Так, Род Велич - це був я grin

 9. 2017-04-30 в 09:27:35 | Аноним
  Скільки всього можна знайти, якщо гуглити авторів.

  Хм, чи не пахне тут дискваліфікацією? Прикро, що автори крізь пальці читають правила...

  2.2. На конкурс приймаються цілісні завершені оповідання, написані спеціально для конкурсу, які раніше не друкувались і не з'являлись в Інтернеті. Обсяг оповідання має становити від 10000 до 30000 знаків з пробілами (обсяг оповідання визначається за статистикою MS Office Word, включаючи виноски).

  Здається, на одній із ЗФ так дискваліфікували лідера групи. Втім, цей момент у правилах не прописаний, якщо порушення виявили уже після фінального голосування. Почекаємо, що скажуть організатори.

 10. 2017-04-30 в 09:51:47 | Пан Мышиус
  Здається, на одній із ЗФ так дискваліфікували лідера групи.

  И не кажется, а точно дисквалифицировали. За меньшее - я отправил рассказ не только на конкурс, но еще и в сборник, а там огласили результаты до завершения зф. И дисквалифицировали только за одно название, даже без текста. Здесь же явное нарушение правил.

 11. 2.2. На конкурс приймаються цілісні завершені оповідання, написані спеціально для конкурсу, які раніше не друкувались і не з'являлись в Інтернеті.

  А в чому проблема? Укрїнський варіант оповідання був зроблений спеціально для конкурсу "Зоряна фортеця" - ніде не публикувався і в інтернеті на з'являвся.

 12. Пан Мышиус, Володя, ты прекрасно знаешь, что на этот конкурс отправил рассказ «Перекрёсток семи дорог», который принимал участие в «Тёмной стороне времени», о чём говорилось и в комментах. Поскольку не предоставили ссылку (т.к. поддомен отвалился, и ее нельзя было найти), только поєтому рассказ прошёл все стадии конкурса. Текст русской версии рассказа находится у меня на компьютере, его легко сличить с украинской версией.

  Поскольку это не первый случай, на осенний конкурс ЗФ и конкурс миниатюр твои рассказы приниматься не будут, в дальнейшем каждый рассказ будет проверяться на наличие русской версии.

  Leopolis'64

  Насправді, це проблема, бо твір має бути написаний спеціально до конкурсу, а не перекладений. Вам пощастило, що посилання на російську версію з'явилося після оголошення результатів. Кількома годинами раніше - і в нас був би інший склад переможців.

  Оскільки зворотної сили у нас не передбачено, до вас буде застосовано умовну дискваліфікацію, яка полягатиме в тому, що на будь-який наступний конкурс ЗФ, на який ви вирішите подавати оповідання, ви зможете подати на одне оповідання менше, і ваші твори будуть перевірятися перед розміщенням на сайті.

 13. Вітаю переможця! smile

  Нарешті перемогло дійсно якісне оповідання! smile

 14. 2017-04-30 в 12:56:54 | Аноним
  И дисквалифицировали только за одно название, даже без текста.

  Пане Мишиусе, ви надто зациклені на собі - я не вас мав на увазі, а подібну ситуацію. Так, мало місце, але таки не на ЗФ, а на Мантикорі, оповідка "Останній політ ворона". Там теж знайшли текст російською на самвидаві, а на конкурс був поданий переклад українською. І він тримав лідерство у своїй групі.

  Що ж до регулярного ігнорування правил і подання вами неоригінальних текстів, вважаю, що це не просто неповага, а демонстративна неповага як до організаторів конкурсу, так і до самих конкурсантів, ваших читачів. Ви ж не новачок, на відміну від Леополіса, вам би мало бути соромно.

 15. Як слоупок)

  Вітаю переможців! Світлана молодець, хоч моїм фаворитом був "Справжній ворог", а не "Мова вавилону".

  Успіху!

 16. Ну, що я могу сказати...

  По-перше, я звичайно вичабаюсь перед участниками і організаторами. Я за "Зоряній фортеці" вперше, тому я витрактував правила так, що нові тексти подавати можна навіть у перкладі, аби він не був раніше опублікований. Тим більше, що мені нічого іншого і не лишалося: я взнав про конкурс буквально за тиждень до кінця подачи заявок. І все що я міг встигнути, це перекласти спеціально для конкурсу моє оповідання, яке до того ж дуже підійшло до теми конкурсу.

  Але я за призові місця не тримаюся. Мені особисто участь була заджи цікавіша за призи grin

 17. 2017-04-30 в 14:02:25 | Сновида

  Леополісе, особисто я вашу оповідку брала в топ, хоч і не в перших рядах, але вона, як на мене, отримала достойну оцінку smile Що ж до призового місця, Скай все притомно пояснив - правила не мають зворотної сили. Але якби російську версію виявили до завершення голосування, твір був би дискваліфікований, трійка лідерів була б іншою. А так вас лише чекають деякі обмеження на наступний конкурс: ви матимете право подати дві оповідки замість трьох. Ну й вони дещо прискіпливіше модеруватимуться на оригінальність.

  Тож іще пограємо smile

 18. 2017-04-30 в 14:21:58 | Пан Мышиус

  Аноним, во всяком случае я не прячусь за анонимностью - это раз. Во-вторых, моего текста в Интернете не находится ни на русском, ни на украинском. Если бы он был - я бы не посылал на конкурс или снял бы. И прежде чем делать замечания, потрудитесь деанонимизироваться, а то попривыкали исподтишка, еще балаклаву нацепите.

  Мы имеем текст в призерах с конкретным нарушением правил. Если организаторы оставляют его в призерах, значит правила написаны для всех по-разному.

 19. 2017-04-30 в 14:26:49 | Пан Мышиус

  Ага, уже объяснили

  Скай все притомно пояснив - правила не мають зворотної сили.

  Тогда извините.

 20. во всяком случае я не прячусь за анонимностью

  Я тоже не прячусь. В Гугле "Leopolis'64" дает первой ссылку на мой экаунт на Самиздате так же как и "Род Велич" grin

  А так вас лише чекають деякі обмеження на наступний конкурс: ви матимете право подати дві оповідки замість трьох.

  Та мені б хоч один написати. Куди там три? zipper

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)