Повернутися на сторінку

Коментарів: 159

 1. Володимире, а от я чекаю на ваш комент. Ще з минулого конкурсу.

 2. 2017-04-15 в 23:52:52 | Володимир
  Сторонній Володимире, ми ж не жаліємось на жорсткість - з цим усе гаразд, коли воно виправдане. Всюди часто достатньо жорстко коментують твори, але частіше за все не виникає сумнівів у критичній цінності тих відгуків. А от коментар "Сюр - це погано", він не несе жодної об'єктивної цінності (Ґейман, Мур і Пратчетт - хороші докази). Ось на це ми Вам жаліємось, а не на жорсткість

  Овва, яка дивина.

  Я читав майже всього Пратчета і поведінка, думки, вчинки його людей та істот мені здавалась на диво логічними і дзеркальними нашому життю. Хіба що в цікавих декораціях.

  У Ніла Геймана пригадую лише "Американські Боги", але й вони не сюр. Він логічно обґрунтував їх існування...

  А от слони на картині, зд., у Далі - ото сюр. І то гидко. Бо нелогічно й якось садистично... Втім, дійсно, пора з цим закінчувати...

  Автор Володимире, а от я чекаю на ваш комент. Ще з минулого конкурсу.

  То давайте посилання. Вже можна. Авторство розкрите smile

 3. 2017-04-15 в 23:54:49 | Канделябр

  А от я (зразу підкреслю, не заради критики будь-кого і будь-чого) на рахунок "сюру" погоджуся. "Плаский світ" чи "Кораліна" - це одне, а "вона сиділа, страждала, і тут їй шось здалося, раптом бабах і філософський кінець" - це інше. З такого навряд чи фільм зробиш.

  Особисто мені (ще раз - не заради критики будь-кого і будь-чого) це все нагадує ситуацію з "російським роком" і звичайним. На заході роблять шоу, продукт вищого сорту, і стають популярними на весь світ, а в другому випадку - "творческі метанія". Так і тут - масовий читач вибере "Зоряний десант" чи того самого "Гаррі Поттера", а не душевні переживання, які ще й не кожен зрозуміє.

 4. Колеги, вже можна голосувати.

  Нагадуємо, що якщо ваше найбільше оповідання у групі 1 - ви голосуєте за групу 2. Якщо у групі 2 - за групу 3. Якщо у групі 3 - у групі 1.

  Також просимо додавати до голосувального бюлетеню інформацію чи зможете ви взяти участь у майстер-класі. Орієнтовна дата проведення майстер-класу 20 травня.

 5. Володимире, мені так сподобалися ваші коментарі до оповідання з минулого конкурсу, що чекаю на нові під теперішнімsmile до речі, теж були не найприємніші, але цікавіsmile

 6. 2017-04-16 в 01:19:47 | Сторонній

  Роботи Далі не погані, пане Володимире. Вони Вам просто не подобаються - про це я і говорив. Ми, в основному, критикуємо Ваші коменти, бо Ви плутаєте поняття "мені не подобається" і "воно погане".

  P.S. А у Ґеймана спробуйте прочитати Сендмена - місцями дуже-дуже сюр (особливо ближче до кінця), а втім неймовірно глибокий і зворушливий.

 7. 2017-04-17 в 17:46:44 | Сновида

  Привіт учасникам регати 18-го взяття зорянофртечного муру! Якось млявенько коментування під оповіданнями розвивається. Читаю по можливості, відкоментити усіх не встигну, але якщо комусь буде цікава моя суб'єктивна думка - зголошуйтесь, намагатимусь покритикувати - мо в пригоді стане grin

 8. 2017-04-17 в 17:48:52 | Сновида

  PS: Як щодо групи смерті, є у когось мислішкі?

 9. 2017-04-17 в 18:52:21 | Єнот Віллі

  Як людина, яка тут перший раз, запитаю - а шо таке група смерті? Це воно як зірка смерті Вейдера чи там якийсь зловісний розстрільний список?

 10. 2017-04-17 в 19:06:12 | Фантом
  Це воно як зірка смерті Вейдера чи там якийсь зловісний розстрільний список?
  І одне й інше, ба навіть гірше vampire

  Група смерті - група з суб'єктивно найсильнішими оповіданнями, у якій точитиметься найзапекліша боротьба за вихід у фінал. Якось так smile

 11. 2017-04-17 в 20:22:14 | Кот Бегемот
  PS: Як щодо групи смерті, є у когось мислішкі?

  Як на мене, до цього звання найближча друга група. Але це дуже суб'єктивно та і дуже не точно: і в першій, і в третій групах є більше ніж по п'ять досить хороших оповіданнь, гідних вийти у фінал)

 12. 2017-04-17 в 20:24:40 | Кот Бегемот
  Якось млявенько коментування під оповіданнями розвивається.

  Так-так. Сумно навіть якось - очікував більшої активності)

 13. 2017-04-17 в 23:24:56 | Фантом

  От, контрольну групу прочитав, похвалив/пожурив grin Якщо хтось з колег-конкурентів хоче почути мою думку, звертайтеся. Відписатися по усім оповіданням просто не маю часу.

 14. 2017-04-18 в 20:46:28 | Сторонній

  Ну, взагалі я поки не взявся би точно назвати групу смерті. Цьогоріч учасники взагалі доволі сильні.

 15. 2017-04-18 в 21:21:07 | Сновида
  Ну, взагалі я поки не взявся би точно назвати групу смерті. Цьогоріч учасники взагалі доволі сильні.

  У мене взагалі двоїсте почуття: якщо технічно роботи з кожним конкурсом сильнішають, то з ідеями трохи гірше. Чи то тема така, що ледь не кожен другий вирішив розкривати її "в лоб"? Правда, я ще всі оповідки не прочитала, але враження від прочитаного якісь такі.

 16. Чернідар досить непогано окрнслив другу групу як групу непозбувної (з)бентеги)

 17. 2017-04-18 в 21:44:40 | Сторонній
  "У мене взагалі двоїсте почуття: якщо технічно роботи з кожним конкурсом сильнішають, то з ідеями трохи гірше. Чи то тема така, що ледь не кожен другий вирішив розкривати її "в лоб"? Правда, я ще всі оповідки не прочитала, але враження від прочитаного якісь такі."

  Та це тема така. Ще й опис піднею досить однозначно трактує суть. Але це навіть на краще - типу як додатковий яскравий критерій для відсіювання оповідань у фінал.

 18. 2017-04-18 в 22:52:49 | Сновида
  Але це навіть на краще - типу як додатковий яскравий критерій для відсіювання оповідань у фінал.

  Ну, не знааааю... Я, навпаки, ціную неочевидне трактування теми, бажано - оптимістичне, і аж ніяк не "в лоб". Але це смаківщина, звісно.

 19. 2017-04-19 в 01:35:26 | Анонім

  Панове, не розумію цю ворожість до чорної барви.

  Паралельно проходить конкурс "позитивного" часопису "Азимут". Якщо б авторам/читачам хотілося написати/прочитати щось веселкове, то вони б мали подалися туди, де заборонена лайка та "смакування насилля".

 20. Депресня і смуток — це класно, тим паче, якщо гарно написано.

  А написано, переважно, таки гарно.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)