Повернутися на сторінку

Коментарів: 19

 1. 2019-05-13 в 21:18:08 | Лісовик

  Все круто окрім того моменту, що ніякого Царя там немає. Всім давно керує хтось із тихих кабінетів. Це просто система. А систему треба ламати цілком і повністю. І те, що знайдуть та знешкодять оригінал, не означає, що хтось перестане смикати за мотузочки двійників чи інші лякові постаті.

  Тому особисто мені було б цікаво прочитати про те, що ті самі сірі постаті у тихих кабінетах бояться найбільше всього. Що хтось прийде саме до них із тим незабороненим мінськими домовленостями... Або що вони просто втратять владу нат тим стадом задурених простолюдів, що так вірить у Велику Ідею і спить і бачать, щоб нас завоювали.

  Вірмо в перемогу.

  Успіхів.

 2. Цікаво було читати. Місцями здавалось не художнім твором , а хронікою подій ... Дай Бог щоб до такого не дійшло.

 3. Кінцівка мала бути іншою. Він мав натиснути ту кнопку! А то у цьому випадку хочеться продовження. Але щось мені підказує, що це не зовсім оповідання, схоже на уривки з роману чи повісті і за деякий час на ринку з'явиться повна версія. Бажаю автору наснаги!

 4. 2019-05-16 в 11:23:14 | карась

  Дуже приємне враження справило те, що автор, здається, знається на речах, про які говорить. До того, як оприявнився сам план зі знищення головного ворога, читалося класно.

  А потім стало якось дивно й дуже стрімко. У якості голосу розуму звучить слова водія Прапора про реакцію світової громадськості - і це теж дивно, що це говорить водій, а не політики, які вигадали таку "чудову" оборудку, не подумавши про жодні наслідки. Згадка про ЧАЕС має вигляд "клюкви", а катастрофічні наслідки повітряного нальоту на Київ викликають питання - ніби ж систему ППО відновили й переобладнали, невже за нового гаранта менш як за рік розвалять і це?.. Утім, я не буду сидіти з пикою експерта, я цивільна людина, так що заздалегідь перепрошую, якщо що.

  Словом, поки не настала кульмінація і розв'язка, було чудово, і стиль заходив, і сюжет. А так ніби кинули загадку про нічого снайпера, якого бути не мало - а закінчилося все зовсім не в тому ключі якимось раптовим монументальними жахіттями.

 5. Як уже писали вище - це ж не оповідання, правда? Виглядає як частина більшого твору, кінець взагалі аж просить позначки "далі буде". А шкода, бо справді добре, навіть не зважаючи на згадані Карасем нюанси.

 6. Дякую за відгуки, друзі!

  Так, це справді спроба адаптації недописаної повісті під формат оповідання. Надто багато лишилось поза кадром. Просто хотілось почути незалежні думки колег, бо не був певен, чи варто продовжувати. Тепер бачу - варто дописувати, читача знайду. Дякую! grin

 7. 2019-05-16 в 12:54:52 | Сторонній

  Це хороший приклад того, як не варто писати оповідання. Спроба вписати в малу форму такий масштаб, по-суті, перетворила текст на нарізку нудних (на початку) і абсурдних (під кінець) уривків. З фантастики там тільки двійники (та й то не факт wink, бомбардування Києва і уривок з Чорнобиля.

  Ну а потім пішла "дічь" - боєголовку, што? Я розумію, що в тексті є все потрібне наоціоналістам: правосеки, чувак з прізвищем Карась, Кривавий пастор і вибух Москви, але ж це маячня - Прапор чудово пояснив, чому. Навіть після бомбардування Києва - це дуже упорота ідея, в яку абсолютно не віриться.

  І от, власне, через структурну й сюжетну недолугість складається враження, що я прочитав оду ультраправим ідеям, безсенсову і кострубату. І за усим цим абсолютно забуваються плюси твору, а саме: автор добре володіє мовою і здатен на створення набагато кращого твору.

  В будь-якому разі, успіхів на конкурсі.

 8. Враження, ніби почитав чергову казочку про вітрину і анаконду від мережевого ЛОМа. Вміння складати слова, відпрацьована мова, вміння використати певні душевні гачки. А в цілому - агітка. Береш москальську книжку типу "попаданці проти королеви Англії" і бачиш все те саме, тільки з іншим знаком.

  Початок нормальний, а далі...

 9. 2019-05-17 в 09:01:31 | АвторЯкогосьІншогоТвору

  Початок крутий. Дала почитати чоловікові, він атошник. Впринципі зацінив, але до того моменту, коли пішла власне фантастика))))

  Мені здається ніша автора трохи інша, ближча до реальності

  Автор вміє писати круто

 10. Ще раз дякую за відгуки, друзі.

  Зауваження слушні. grin

  Це ж конкурс фантастичних оповідань, то просто вимушений був додавати ці елементи.

  У розширеній версії позбудусь їх. Сюжет буде змінено.

  Дякую за увагу і успіху навзаєм!

 11. браво, браво! авторе, я щиро в захваті від вашого твору. і не тільки тому, що поділяю сентимент, який тут звучить. написано блискуче! тут тобі й описи, і емоції, і характери, і лексикон. просто картина маслом.

  несправедливо, звичайно, такому явно-не-аматору змагатися з людьми, які чи не перший раз в житті взялися за перо… але ця колода стирчить і з мого ока, так що буду за це надто сильно сварити. grin

  десь протягом двох третин тексту був абсолютно переконаний, що тут нема чого критикувати. і з точки зору технічного виконання дійсно майже сама досконалість. проте наприкінці є частини сюжету, які справляють враження деякої неправдоподібності. маю на увазі те, що Лисий розкрив план операції своїм солдатам не просто до початку здійснення операції, а ще до того, як сам вирішив за неї братися. легковажно це, легковажно. такій людині ядерну бомбу ніхто не довірить. переписати той шматок на щось логічніше — і все в шоколаді.

 12. P.S. помилка:

  так що буду за це надто сильно сварити
  НЕ буду.

 13. Дивно...

  Дивно якось таке читати у ХХІ столітті!

  .

  Здається, ще Пратчет, колись давно, описав таку ідею одним абзациком – як цілковито безглузду. Щось там було про гнійник... І про диктаторів – що просто є кінчиками тих гнійників. Вбиваєте одного – вилазить інший. І про логічне продовження теми вбивств – а чому б, після них, не захопити якусь країнку? Польшу наприклад...?

  .

  От всі критикують Пуйла.

  А що, думаєте – без нього було би краще?

  Невже хтось і справді вірити у "добрий і дружній" ерефанський народ? Невже хтось вважає, що винні 1 чи 1 тисяча керівників, а решта – "білі й пухнасті" і , впродовж століть, не "приймали" участь у ГолодоМорах і Кривавому Терорі?

  .

  А спробуйте уявити, що всіх тих злодіїв, які, перебуваючи остані 20 років при владі в РФ, накрали 2трлн$ (= 2000 мільярдів $ = 2 мільйони мільйонів $ !) раптом всіх пов'яжуть. А до влади прийдуть "молоді й енергійні", що не мають нерухомості й грошей на Заході, а отже не матимуть і страху перед санкціями.

  Цілковито некеровані відморозки! На чолі всуціль україноненависницької орди!

  Уявили...? Надихає??

  .

  .

  Війна на території України – це боляче.

  Але спробуйте уявити себе на місці того Пуйла.

  Ви купили сусіднього президента, щоби задобрити своїх виборців.

  І, раптом, його прогнали. Але не лише прогнали – а подекуди ще й купчаться і кричать – "пріді, спасітєль, ми гускіє"!!! Отакі-от "території"...

  А рейтинг [Пуйла] падає.

  А тікати нікуди, бо зловлять і все накрадене відберуть.

  Що робити?

  Багато є варіантів??

  До речі, пишуть, що він має план – розвалити РФ, щоби нікому було подавати скарги в міжнародні поліцію і суди. І, схоже, план виконується...

  .

  А що б ми робили останні 5 років, якби "Данбас і Крим" голосував у 2014р.?

  .

  .

  Вибачайте за довгу промову, але якось нервують "прості, "бомбезні" рішення складних проблем", які, при ретельнішому розгляді, взагалі і не рішення... Від слова "зовсім".

 14. Логік, Польща на нас не нападає, на відміну від Росії. а те, що ви цю ідею приписуєте автору, тільки викриває у вас демагога.

  вбивство Путіна, а тим більше в такий показовий спосіб, Росію автоматично не розвалить (це очевидно), але деморалізує так, як може деморалізувати тільки повний військовий розгром. і це дуже цінно, особливо в ситуації, коли на другий варіант у нас нема сил.

  щодо самих росіян — знову таки, у творі ніде не написано, що вони хороші, а погані тільки цар і свита. цю дурню ви самі вигадали.

  «молоді та енергійні» без грошей до влади не прийдуть ніколи і ніде, тим більше в Росії. а якщо буде такий вигляд, ніби прийшли, то це просто маріонетки, як наш новий «гарант» конституції (чий гарантійний термін чомусь сплив за 45 хвилин).

  уявляти себе на місці Путіна нам не треба. це ВАМ треба уявити СЕБЕ на місці українців — покатованої, знівеченої і приниженої нації, для якої вже давно нема ніякої надії на порятунок. ми Путіна (росіян) не провокували — саме наше існування це і є провокація, бо делегітимізує російський національний міф.

  наостанок процитую нового президента: вам не соромно?

 15. Дякую, друзі!

  Дуже приємно, що твір все ж зачепив і викликав емоції. У когось позитивні, у когось не дуже, але не залишив байдужим! Дякую за відгуки!

  Окрема подяка "А.Я". Ви підняли мою самооцінку на новий рівень! Насправді я поки що аматор! LOL

  Мій "дебют" відбувся менше року тому. Отримавши від більш досвідчених колег "тапком по морді", втер носа і... пішов вчитись. За спиною був філфак, але то було давно і неправда, тож записався на курс письменницької майстерності, купив і прочитав із три десятки книжок сучасних авторів, перелопатив інтернет у пошуках порад для початківців від знаних письменників і писав, писав, писав. Ще на двох конкурсах "отримав тапком", проаналізував, почитав, що інші пишуть і продовжив лупати сю скалу!

  І тепер мені вже не важливо, чи попаду до фіналу, чи ні - мене визнали "за свого" і оцінили мою працю, отже я все робив правильно!

  Дякую! Щиро дякую! gringringrin

 16. 2019-05-21 в 16:38:17 | Крейда

  Авторе, читається легко і виглядає правдиво, тому Вам обов'язково варто продовжувати писати. Конкретно цей конкурс вимагає фантастичної складової, а у Вас, самі розумієте, вона досить умовна. І потрібні нові методи, а не добре відомі старі.

 17. Мій кандидат grin Класний текст. Майстерний. Але є враження, що це - частина чогось більшого + немає хеппі-енду, та й взагалі фінал можна було б дотягнути

 18. По-перше, це ніяка не фантастика, і немає тут теми навіть близько.

  По-друге, твір має всі ознаки, як би це сказати, ATO exploitation, або, якщо хочете військової пропаганди. Це не щось погане - просто кон'юнктурний бойовик, де хороші наші на чолі з Кривавим Пастором мочать злу імперію. Український патріотичний екшон сферичний у вакуумі. Такі твори теж потрібні, але проблема в тому, що це більше нагадує не творчість, а конструювання з готових блоків. Чесно, я не розумію, як це може бути цікаво. Сергій Лойко у свою кон'юнктуру хоч щось живе додавав, а тут стандарт.

  По-третє, купа описів ні до чого, як хто до кого підійшов, а також довгі історії персонажів, які не мають ніяких арок. Порожній об'єм.

  І четверте, головне. Якщо вже у нас кон'юнктурний бойовик, його треба завершити. Дати споживачам те, за чим вони прийшли: хепі-енд і дим над Москвою, підірваний Кремль, катарсис. Але ж ні. Навіть за канонами жанру розчарування.

  Підсумок: крізь мінуси, окрім рівного, не дратуючого стилю. Перепрошую, НІТ.

 19. До збірника взяти можна - але це не фантастика.

  І тим більше не стратегія нового бою.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)