Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Реально НФ! Реально гарне оповідання. Не завадить трохи вичитки (зовсім трохи). Ще, підозрюю, авторові дістанеться за романтизацію старих технологій у протиставленні новітнім.

  Авторові щиро бажаю успіху на конкурсі!

 2. Мені сподобався стиль. Але я так і не зумів зрозуміти де тут конфлікт і ради чого це все було? hmmm

  Успіхів.

 3. ради чого це все було?

  ну, типу, Іванна вибрала не просте обивательське життя, захоплення бридкими заводоподібними міжзоряними зорельотами і т.д.

  можливо, в майбутньоиу вона буде продовжувати дідову справу і працюватиме з Вояджером 70

  1ий і 2ий Вояджери були запущені ще в 1977, Вояджер-70 -- хтозна...

  дивно, що дід наївно думає, що за ці безліч років людство так мало взнало про Всесвіт -- мали б чогось за такий час навчитися

  але тут і протиставлення прагматичного (дочка діда, безіменна дівчина) і романтичного (дід, дівчинка) -- в цьому і конфлікт

 4. Непогано, романтика пошуку відчулася, чимось нагадало стиль Валентини Журавльової. Втім, як для майбутнього анахронізмів забагато. Зореліт-завод - це все одно що гравітаційний паровоз grin. До того ж проводити пробний запуск такої озії біля самісінького міста... Автору негайно перечитати й обдумати розділ "Тибетський дослід" із Туманності Андромеди" Єфремова cool smile.

 5. Справді, не вистачає розвитку подій, розв'язки... Ще можна припустити, що дівчинка зацікавилась старими технологіями. Але зовсім неясно, чому при цьому у неї така відраза до зорельота - якось би це вмотивувати.

  І ще одне:

  Велика червона лампочка засвітилася зеленим

  Я невпевнена, що таке буде можливо навіть у далекому-далекому майбутньому.

 6. Про романтику вже згадували попередні коментатори.

  Легко і приємно читається.

  Успіхів на конкурсі!

 7. отже, маємо приклад ретрофантастики. Не НФ, а саме "уявлення про НФ в роках 60-х".

  так і будемо розглядати, бо інакше від технічних ляпів не проштохнутись.

  так ось, для ретрофантастики бракує конфлікту. Я так і не зрозумів чому гіпрезорельоти гірші. Не зрозумів чому знехтували даними - забули, вирішили, що вони непотрібні, чи зібрали їх простішим шляхом?

  Ось що б порадив: загострити конфлікт. Нехай зореліт збирають по технології прибульців - подарованій. Ну і більше ретро, більше протиставлень "старих" технологій до "нових"

  успіхів.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)