Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. 2019-05-14 в 21:06:21 | Бевзик

  Написано гарно, проте ніби вирвано із середини твору. Без початку та кінця. Головна думка не вловлюється.

  Успіхів на конкурсі!

 2. Непогано, хоч і не зовсім зрозуміло - чому 36-й не знав про свої можливості, принаймні розповідь велася так, наче він про все дізнався уже в процесі.

 3. 2019-05-16 в 11:42:05 | Сторонній

  Написано доволі добре. Герої не дуже розкриті, спроба розкрити їх через спогади хороша і мала шанси на успіх, але треба було краще прописати. Діалоги, щоправда, слабкі - дуже очевидним є те, що автор розжовує читачеві все через ті діалоги. Наприклад, фраза "Ця особа, згідно наших архівів, є наближеною до керівниці спротиву мехів "Світлої" - так же ніхто не пише. Пишуть або "Світлої", бо в тому світі й так всі знають, хто вона, або "лідерки/очільниці спротиву", якщо хочуть щоб виглядало офіційніше. Те ж саме щодо фрази "От ми, морфи, є нащадками природи." - та ясно що морфи, чого б чувак таке уточнював?

  Ну але це, звісно, дрібниці. Назагал оповідання непогане, хоч і не приносить нічого нового. Оскільки ще не читав більшість інших, точно не скажу, але як на мене, має шанси опинитись у фіналі. Успіхів smile

 4. 2019-05-16 в 21:40:15 | карась

  У мене теж виникло враження вирваності цього твору з контексту - бракує бекграунду для розуміння конфлікту. Аби це була повість, у якій пояснено, як герої дійшли до життя такого - інша справа, заграло б.

  А так я не зовсім розумію, наприклад, чому органіків треба вважати умовно поганими, а цих, скажімо, кіберів - умовно хорошими?.. Може, щоправда, я щось пропустила або не второпала з натяків автора.

  Приєднаюся також до думки, що спроба показати Тридцять Шостого як живу повнокровну особистів за допомогою флешбеків не дуже переконлива.

 5. Дійсно, оповідання є епізодом більшого твору, який коли-небудь, я надіюсь, буде написанийgrin Свідомо розраховував написати коротке оповідання. Трохи не впорався. З "розжовуванням" справді перебрав. Вже з'явилися ідеї як цього уникнути.

  Дякую за відгуки.

 6. Ну що, покритикую. Нє, спрешу дам пораду. Воттс: "Комашині боги", "Полковник". Читати і перечитувати.

  Початок. Хоч пару абзаців, але бекграуд. Бо так виходить замальовка, а текст потенційно тягне на більше. Кульмінація є, розвʼязка - є, обвʼяєіть всім іншим smile

  По логіці. Я кий зміст кіборгу носити мізки в собі, а не тримати їх в банці в сейфі віддалено? А звʼязок по квантово-заплутаному каналу? ІМХО це найбільша сюжетна дірка.

  Взагалі - було б цікаво щось більше про цей світ почитати.

  ЗІ

  І, так. Там, всередині, моральна дилема накльовується - то її б розкрити для простого читача. Щоб менше додумувати. Бо додумувати тут і так є більш ніж досить.

 7. не так просто критикувати твір, який наче частина більшого твору.

  тут є певні непогані описи, трапляються русизми (але на ґуґлопереклад не схоже анітрохи), є певна розірваність у поданні сюжету. перші кілька абзаців я був абсолютно розгублений, намагаючись розібратися у всіх цих термінах і новотворах, які понапридумував автор. той фантастичний світ, який існує у голові автора, у голові читача існувати не може — доти, доки його не буде перед читачем намальовано словами.

 8. Дуже всього накручено багато. 14 з 20. Ідея є, але варто було б показати редактору перед друком. Відчутно тут щось підліткове...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)