Повернутися на сторінку

Коментарів: 416

 1. Ну от, тема вже є. І часу подумати трохи є. Мушу визнати, тема для мене досить несподівана.

 2. І не тільки подумати, а й поширити інформацію wink

 3. Так...тема дійсно доволі несподівана. Відчуваю засилля характерників, чугайстрів та мавок намічаєтьсяgrin

 4. Вітаю!

  Мавки - то перше, що спало на думку) Буде нелегко, але цікаво.

 5. Ооо, яка смачна тема. Мене дуже цікавить наша дохристиянська міфологія. Але, боюсь, що справді буде багато... хмм... місцевого колориту smile

 6. 2012-08-21 в 23:10:43 | Цинторія

  якби ж то автори заглибились у це бездонне море, звідки можна черпати і черпати натхнення............ Гадаю буде немало таких, які вхоплять те, що на поверхні лежить і будуть показувати з різних сторін. А тема очікувана. Пора повертатися до витоківsmile

 7. Перепостила у чотири соціалки. ))

 8. І я вконтакті запостивgrin

 9. "Міфопоетика України"... йокарний бабай... конкурс на кращу мавку.

 10. про Майстра.

  Письменник має потяг до розігрування можливого канону сучасної літератури та різноманітних «інтелектуальних» провокацій у літературному процесі. У прозі Володимира Єшкілєва передовсім приваблює філософський струмінь і намагання означити таємницю символів і знаків. Володимир є також ідеологом т. зв. «станіславського феномена».
 11. Доречі, а які обсяги? Бо я щось не знайшов

 12. Даруйте, додивився. Питання знімається

 13. Хочу уточнення. Якщо я напишу про кіммерійців чи скіфів, які приміром контактували з НЛО, це не буде відповідати темі??

  Неодмінно повинна бути присутня міфологія, чи можна написати просто про минувшину українських земель, звичайно в фантастичному ключі?

  Іще запитання. Обовязково вводити всю українську атрибутику, чи можна просто написати про Україну так, що всі зрозуміють, що про Україну йдеться і не набити оскоми українськими атрибутамиwink?

 14. кщо я напишу про кіммерійців

  Якщо напишеш про Конана, то це точно буде в тему.

  Конан-Варвар у одній з оригінальних книг Роберта Говарда став гетьманом (hetman) козаків (kozaks), що стояли лагерем у низинах ріки Запорожки (Zaporoska River).

  Твір "Залізний демон", раджу почитати. До речі, у відомому мультсеріалі це теж показано wink

  картинка в тему

  http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c99.0.403.403/p403x403/391366_409270419121082_20178759_n.jpg

 15. Ох і затягнули ж вам усім шворку grin! Тут уже астрологи на дерев'яних зорельотах навряд чи прокарнають. Треба піднімати відповідну літературку. А хто цього не зробив із часів незабутніх "Легенд гір" на Мантикорі, напихтиться порядно. Зате поле для розширення світогляду неозоре. Бачу, гламурну пінку про мавок з чугайстами починають збирати вже зараз. Ну-ну, як же без цього... Словом, спасибі Вірі за вельми своєчасну тему! Має бути вельми цікаво, якщо, звісно, все не зведеться до фольклору. Не забувайте, колеги, що Україна передусім космічна дкржава й що головно наші мислителі й практики подарувалт людству зорі.

 16. Про Конана я писати не збирався (про кімерійців я запитався для прикладу, не буду ж я перед початком гри відкривати карти - жартую), у Р.Говарда своє бачення кімерців, у мене - своєsmile Цитата наведена вами про Запорожку дуже цікава!! Я радше мав на увазі, чи обовязково повинна бути присутня традиційна міфологія, чи можна написати про минувшину, не вводячи міфологію і яскраві приклади української атрибутики?? Наприклад: ковила, чорнобиль (рослина), курган (могила в степу), тур - усі ці слова також вказують на українські реалії, але на відміну від: соняшник, оселедець, щаровари, калина, та ж сама мавка - КРИЧАТЬ УКРАІНА. Звичайно все це також варто використовувати, але головне не переборщитиsmile

  Даруйте, може багато хто зі мною не погодиться.

 17. Тема нудна. Нічого серйозного не вийде, так, наївняк один. Але відпишуся.

 18. 2012-08-22 в 15:42:19 | Автор теми

  Треба було в умовах ще позначити "ніяких мавок та чугайстрів". Народ, у нас що, нічого більше взагалі нема?

 19. Треба було в умовах ще позначити "ніяких мавок та чугайстрів". Народ, у нас що, нічого більше взагалі нема?

  нема. Хоча ще можна пригадати шаровари та характерників.

 20. На те ви й фантасти, щоб із фольклору зробити захопливий твір. А мавки... моторошні персонажі, якщо копнути глибше. Огламурили їх просто, як і вампірів.

  До речі, кіммерійці Говарда мають кельтське коріння, а про існування наших він, мабуть, і не підозрював. А от про запорожців знав, і навіть присвятив конкретно їм декілька оповідань.

  Люди, тема не означає вдягання в шаровари, вербу і калину. Просто прославте як умієте рідну землю - на Землі чи в космосі.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)