Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Жертва усе ще стоїть на ногах, закриває обличчя – кажани нещадно розтерзують його шкіру. Велетенських птахів не лякає навіть світло ліхтарів.

  То все ж кажани чи птахи?

  Оповідання структурою трохи нагадує сценарій, де прописані події, а "оживити" персонажі належить акторам.

  В окремих ситуаціях поведінка героїв... дитяча чи що, не знаю, як краще охарактеризувати (я не про фінальну сцену wink)

  Авторові - успіхів!

 2. Док, з птахами справді ляп вийшов. Спершу планувався напад птахів, але потім було перероблено на напад кажанів. У одному місці справді не виправлено.

  Сценарій завжди пишеться у теперішньому часі. Так само побудоване оповідання. Можливо тому навіюється враження схожості. Використав цей прийом, щоб краще сприймалося. Проте частенько виходить так, що автор програє в тому, на що покладав надії.

  Дякую, що прочитали й залишили відгук.

 3. резинової
  гумової

  Не розділяю
  не поділяю

  Починає сіріти,
  краще - світати

  порада - уважніше ставитись до прямої мови та переглянути коли там ставляться коми.

  Бути мужиком – тепер Улянці
  "бути мужиком" - в лапках

  Рана кровоточить
  кривавить

  Тіла шалено обертаються
  мене тут пробиває на "хі-хі", пробачте вже. Якщо не тільки мене - із цим треба щось робити

  Отже сама інтрига є. А пояснення - немає, "продав душу дияволу" - дурниця. Не вірю (ТМ).

  Астрал тут взагалі не розумію до чого, як і еротичні псевдомоменти. Псевдо, тому, що вони не виконують ніякої функції в тексті, так, "для красоти"

  Ну і ще - не дуже зрозумів при чому тут тема твору.

  Що побачив - вказав, успіхів.

 4. Чернідаре, героїня завдяки цій пригоді знайшла своє кохання. Еротика ніде не буде зайвою, якщо не переперчити. На початку вказхувалося, що через її подорожі в астрал від неї тікають чоловіки. Герої врятувалися завдяки астральному світові. Вони втекли у той світ.

  Хіба подорожі в астрал не можна віднести до іншого життя?

 5. Еротика ніде не буде зайвою, якщо не переперчити.

  Я щиро бажаю вам попаст на майстер-клас і сказати цю фразу Майстрам. І не менш щиро сподіваюсь, що я те зможу законспектувати!

  А моя думка (тільки моя) така, що будь-що має бути сюжетно-мотивованим. Яку функцію несуть елементи еротики в даному творі? Для сюжету - ніякої. Для картинки - теж - замало і зеб подробниць. Зате відволікають увагу - ну запам'ятав я, що на початку твору ГГ ледить гола а над нею крутиться як Пушкін в гробу її астральне тіло. І весь час цю голу дівку тримаю в пам'яті - до кінця твору. І?

  Аналогічно і в кінці - все зводить до опису що6 всі померли а ті, хто лишились - потрахались. Твір не про це, але саме це в пам'яті залишається.

  Нагадую, що це тільки моя думка і моє сприйняття.

  ЗІ

  про подорожі в астрал... а подорожі в пивну можна віднести до іншого життя? Отак і подорожі в астрал.

 6. Ого! Як вас занесло! Навіть Пушкіна згадали. Тішуся, що хоч голу дівку з мого оповідання запам"ятали. Принаймні хоч щось з мого твору залишиться у пам"яті. навіть якщо ви того не хочете.

  Хоча особливої еротики у оповіданні не бачу. Слово "голі" і фраза "без білизни" це не еротика.

  До пивної може зайти кожен. у астрал - ні.

  Цікво було дізнатися вашу думку.

 7. Не вразив ні задум, ні виконання, даруйте вже. Сюжет переспіваний вздовж і впоперек задовго до Вас, нового - НІЧОГІСІНЬКО. Що я виніс із твору? А нічого. Тож надалі трохи переймайтеся й читачами, нам не жуйка потрібна, а пожива smile.

  Порадив би також писати так, щоб не лише вам усе було ясно. Бо в багатьох місцях мене пробивало на нездоровий сміх - от до чого ви довели час від часу адекватну людину.

  Ульянка – Улянка

  краще за неї – від неї

  не менше п’яти чоловік – людей, учасників

  штурмувати об’єкт, що належить ворогові – читачі не чукчі, читачі в курсі, що наше, а що не наше

  натерти тим месникам одне місце – у Гени химерна фантазія, боюся навіть припустити, про що це він. Американці он надирають те місце, яке найперше починають рятувати, а тут...

  перевага переходить на бік нападника – знову моя уява пасує. Тобто, це в них гра така з елементами садо-мазо? Упс, забув, що еротика ніколи не зайва

  резиновими кульками – гумовими

  хутко пересуватися вперед – просуватися, а куди, читачеві й так ясно

  Вирій нападає на Кольку – хто-хто нападає на Кольку?.. Все, я морально розчавлений, перевага переходить на бік Автора, без жодної еротики

  кажани нещадно розтерзують його шкіру… Велетенських птахів не лякає навіть світло ліхтарів – Автор узагалі бачив кажана? А птаху? А намагався знайти між ними десять відмінностей? Про зраю (пардон, вирій) кажанів, здатних розтерзати людину, розмова окрема… Ох, забув, це ж ПАРАЛЕЛЬНИЙ світ…

  Ніколи сперечатися. Вперед, - хаменує їх Андрій – нема коли… ХАМЕНУЄ??? А-а, ну хай хаменує, дивуватися вже несила

  під боком моторошним виттям озивається зграя вовків – вони носять під боком цілу зграю? Боже, Лавкрафт відпочиває. Не дивно, що вони нат розшаленіли

  Заради Бога! – На Бога!

  Справитися – впоратися

  А інші нажаль – а решта, на жаль

  зробив заповіт – склав

  ні причому – ні до чого

  За ради – разом

  Кінець узагалі ніякий. Мораль??? Чи тут головний словотвір "страйкбол"?

 8. Зіркоходе, низький уклін за ваш титанічний труд. Добре, що хоч трохи посміялися, як нічого не винесли.

 9. Та не сміявся я, так - зм'якшував залізобетонність своїх аргументів wink.

 10. 2013-02-02 в 11:30:21 | Дврг квдл

  Отже дане оповідання супер і заслуговує на перемогу. Автор молодець!

  Подумав і вирішив написати схвальні відгуки до всіх оповідок, без виключень... а то повторюється старорежимне минулоконкурсне ярликування і зомбування. Це - супер і заслуговує фіналу, а це - не дуже.

 11. Вирій нападає на Кольку.
  Точно вирій? Може рій чи зграя?

  Велетенських птахів не лякає навіть світло ліхтарів.
  А відколи це кажани стали птахами?

  Взагалі, оповідання непогане, хоча і без особливої інтриги (з моменту виходу з гри брата чогось такого і очікував). Написано гарно. Але, мені не вистачило атмосфери, переживань. Тобто в оповіданні після першої смерті має ставати дедалі моторошніше. А цього немає. Немає саспенсу. Дія відбувається якось монотонно, буденно. Наскочили - відмахувалися - вбили. І майже немає емоцій. Далі, як на мене, то прорахунок автора ще в одному - найперша смерть наступає від якогось потойбічного створіння, себто очікуєш, що далі буде ще страшніше. А далі - просто кажани і вовки. Краще б (НМД) було почати з кажанів, продовжити вовками і закінчити отією потворою. Але потенціал в оповідання, безперечно є.

  Успіхів

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)