Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Епоха нігілізму і нездорового зубоскальства у нас ось-ось сягне кульмінації. А чутлива молодь відгукується.

  Текс гарний, але заради чого написаний? Це якщо вмикати філософію. Ошукана молода художниця палить картини на догоду демагогові? Шкода її, чесне слово. Не тому, що спалила, а тому, що повелася.

  Зі штучним інтелектом непонятка вийшла (це якщо міряти філософськими мірками), адже у штучного інтелекту є творці, а з тексту виходить, що він мудріший за своїх потенційних творців.

  У будь-якому разі, авторе, не сприймайте моїх зауважень надто близько до серця. Текст (за винятком окремих дрібних моментів, яких у інших авторів набагато більше) якісний, з чим вас і вітаю. Щоб не бути голослівним, наведу один з небагатьох прикладів: "Де таке чути". Це можна було б замінити на "де таке чувано".

  Успіхів і гарних ідей.

 2. отже: є нормально написаний текст. Нормально - тобто цілком грамотно. Але композиція твору дивна - я навіть не розумію, що саме "не так". чи то динаміки немає, чи забагато її. Чи то текст заскладний, чи розмов забагато. Що автор хотів донести?

  Не розуміючи цього я не можу дати конструктиву, октім поради завести бета-рідерів, і жорстоко допитувати їх що вони зрозуміли із тексту - та порівнювати це із тим, що автор туди хотів закласти. По абзацах.

  Натхнення!

 3. автор дякує і допрацьовуватиме композицію й огріхиsmile

  щодо донести. художниця нікому не догоджала, вона просто зламалася духовно. цим я намагалася вкласти такий меседж: люди-споживачі (а якщо вірити дядьку Шпенглерові, ми до такого стану докотилися) втрачають здатність творити і думати взагалі, а коли їх стає більшість, ця більшість нищить духовну меншість.

  ну, і з ШІ: тамтешньому суспільствові нав"язують, що це - божество-творець, тоді як насправді це винахід, який удосконалюють люди на кшталт Творчого. хоч у дечому можливості ШІ набагато перевищили людські

  ще раз дякую.

 4. Дух Павлика Морозова ширяє галактикоюangry

  Авторе, читав захоплено, чекав... ну не такої розв"язкиsmile

  Може то й так тре, але десь, на мою думку, ви зіскочили із логіки. Вибачте, ну немає логічного пояснення в діях героїніrolleyes

  Проте оповідання - одне із кращих в групіwink

 5. Кінцівка вбила

  На наш світ її можна зробити такою.

  Приходить до Сталіна мужик і каже: «знаєте моя дружина ворог народу, порушує всі закони і навіть готує револіцію». Сталін відповідає: «Так шо ж тут дивного я ж злий диктатор і вбив мільйони людей». Мужик розчаровується в Сталіні і каже: «Ясно, так я пішов додому» «Іди» «А сестра?» «Та мені все рівно». Якось не правдоподібно.

  Але як вже казали вище написано непогано. Успіхів. У мене в топі ще одне вільне місце, можливо якраз для вас. Сподобалась ідея світу із інтернатами і дружинами-сестрами, яким ставлять план по народженню дітей.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)